​AVRUPA PLAJ VOLEYBOLU ŞAMPİYONASI EFES SELÇUK'TA DÜZENLENECEK

08 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
SMAÇLAR BU YAZ DA EFES SELÇUK’TAEfes Selçuk, 14- 17 Temmuz tarihleri arasında Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

Efes Selçuk Pamucak Plajı 14- 17 Temmuz tarihleri arasında Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) U20 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaya hazır.

Efes Selçuk bu yıl bir kez daha Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.   Önemli spor organizasyonlarının merkezi olan Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde, Efes Selçuk Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu işbirliğiyle Avrupa’nın en iyi U20 oyuncularının mücadele edeceği CEV 20 Yaş altı Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası düzenlenecek.  Aralarında Türkiye, İtalya, İspanya,  Almanya, Fransa, Portekiz, Belçika, İsrail, Çek Cumhuriyeti, Norveç, Hollanda, Bulgaristan, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti’nin yanı sıra birçok Avrupa ülkesinden 64 takım, 300’den fazla sporcu katılacak.

Pamucak Sahili’nin uygunluğu sebebiyle plaj voleybolu organizasyonlarının merkezi olma yolunda önemli adımlar atan Efes Selçuk’ta 2020 yılında U18 ve U22 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonaları düzenlenmişti. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.