Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KARALAMA KAMPANYASINA TOKAT GİBİ CEVAP

21 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KARALAMA KAMPANYASINA TOKAT GİBİ CEVAPBir süredir Belediye Başkanı ve CHP ilçe Örgütüne yönelik kamuoyunda devam eden karalama kampanyasına bir yenisini daha ekleyen ilgili haber sitesine Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığından tokat gibi cevap geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efes Selçuk İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:
"İlçemiz Merkezli yayın yapan Selçuk Postası adlı haber portalı 3 yıldır partimiz ve Belediye Yönetimimiz ile ilgili yalan ve iftira kampanyasını inatla sürdürmeye devam etmektedir.

Son olarak bu haber sitesi Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Meclis Üyesi ve Belediye Encümen Üyesi sayın Cem SUBAŞI’nın sürdürmekte olduğu Belediye Encümen Üyeliği görevinden istifa ettiği paylaşımını yaparak alışkanlık haline getirdiği yalan ve iftira kampanyasına bir yenisini daha eklemiştir.

Bilinmelidir ki; CHP İlçe Yönetimimiz, Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimizin diğer siyasi parti Meclis Üyeleriyle birlikte, Selçuk’un menfaatleri için beraberce hareket etmelerini hazmedemeyenler, iftira ve yalan kampanyalarından medet umanlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla bildirilir."

CHP EFES SELÇUK İLÇE BAŞKANLIĞI
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.