Flaş Haber :
Hava Durumu

ESNAFLAR İÇİN E-TİCARET SUNUMU

15 Şubat 2019
0 Haber Yorum
Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SESO) üye esnafları bilgi ve yenilikler ile buluşturmaya devam ediyor.

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve PTT İzmir Başmüdürlüğü işbirliği ile düzenlenen E-Ticaret konulu bilgilendirme toplantısı Selçuk Efes Kent Belleği'nde gerçekleşti. SESO Yöneticileri ve ilçe esnaflarının katıldığı E-Ticaret konulu sunumunda E-Ticaret ve PTTAVM hakkında genel bilgilere yer verildi. Uzman Semih Seyhun'un sunumu sonrası soru-cevap kısmında esnafların merak ettikleri konular hakkında bilgi paylaşıldı.
 
Gerçekleşen etkinlik hakkında bilgi veren Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2. Başkanı Özgür Aydoğan, ilçe esnafını bilgi ve yenilikler ile buluşturmaya devam edeceklerini söyledi ve şunları ekledi;
 
"Ticaretin her geçen gün zorlaştığı ve esnafın yükünün gün geçtikçe ağırlaştığı bir gerçek. Esnafımızı seçeneksiz bırakmamak, bilgi ve yeniliklerle buluşturmak odamız SESO'nun öncelikli görevlerindendir. Yaptığımız her türlü etkinlik ve girişimin üst birliklerimiz ve diğer ilçelerdeki odalar tarafından takdirle takip edilmesi bizi sevindiriyor. Üyemiz olan esnafların her türlü olanaktan kolaylıkla faydalanması bilgiye ve yeniliklere kolay ve maliyetsiz ulaşması için bu ve benzer etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.