Flaş Haber :
Hava Durumu

​FESTİVALLER KENTİ EFES SELÇUK WAF’A HAZIR

19 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
EFES SELÇUK PAMUCAK SAHİLİ’NDE BU YAZ İKİ BÜYÜK FESTİVALWhat A Fest 20- 24 Temmuz tarihleri arasında Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde düzenleniyor.  Pamucak’ın mavisi ile müziğin ritmini birleştirecek festivale 40 bin kişinin katılması bekleniyor.

Festivaller kenti Efes Selçuk yepyeni bir gençlik ve müzik festivali için hazırlıklarını tamamladı. 2019’dan bu yana önemli kamp, festival ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Efes Selçuk Pamucak Sahili, 20-24 Temmuz tarihleri arasında What A Fest için kapılarını açıyor.  Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in göreve gelmesinden bu yana gerek belediye tarafından kent içinde düzenlenen gerekse Efes Selçuk’un ev sahipliği yaptığı festivallerle yerel ekonomiye ve kent tanıtımına büyük katkı sunuluyor.

2019’da EFEST ile değişen festival anlayışı çerçevesinde kent tarımına değer katmak amacıyla Belevi’de Şen Şeftali Şenliği, Gökçealan’da Şerefine Salkım Hanım Üzüm Şenliği düzenlendi. Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonlarının farklı yaş gruplarındaki organizasyonlarına, Türkiye’nin en önemli müzik festivali ve gençlik kamplarına ev sahipliği yapan Efes Selçuk Pamucak Sahili 2019 yılında Gezgin Fest ile 40 bine yakın müzikseveri ağırladı. Geçtiğimiz yıl ayrıca Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde, Efes Selçuk Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Yelken Federasyonu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organizasyonu ile Uluslararası 30 Ağustos Zafer Kupası Açık Yelken Yarışları düzenlendi.Uzun sahil şeridi ile tatilcilerin yanı sıra son dönemde kampçıların da gözde mekânı olan Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde binlerce genç müzik, kamp ve eğlence için bir araya gelecek. 20- 24 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek What A Fest boyunca Can Bonomo, Yüz Yüzeyken Konuşuruz, Dolu Kadehi Ters Tut, Hayko Cepkin, Sagopa Kajmer, Duman, Gripin, Evdeki Saat, Madrigal ve Levent Yüksel’in yanı sıra daha pek çok ismin aralarında bulunduğu solist ve gruplar What A Fest boyunca performanslarını sergileyecekler.Festivaller kenti Efes Selçuk’ta 26- 27- 28 Ağustos tarihinde müzik, sinema, tiyatro, sahne performansları, dans, söyleşinin yer aldığı KeçiFest 2022 düzenlenecek. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.