Flaş Haber :
Hava Durumu

İKİ ODA BAŞKANI 2022 YILINI DEĞERLENDİRDİ: “2022 YILI ESNAFIMIZIN YILI OLDU”

30 Aralık 2022
0 Haber Yorum
İKİ ODA BAŞKANI 2022 YILINI DEĞERLENDİRDİ: “2022 YILI ESNAFIMIZIN YILI OLDU”

Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Okan Kamak ve Selçuk Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı Aziz Akgünoğlu, 2022 yılını değerlendirdi. Her iki Oda Başkanı da; “Ülkenin içince bulunduğu ekonomik kriz nedeniyle zaman zaman zor dönemlerden geçen esnaflara bu yıl nefes olan etkinliklere imza atıldı. Gerek şoför esnafının, gerek ilçe esnafımızın yüzleri güldü” dediler. Oda Başkanları Okan Kamak ve Aziz Akgünoğlu, yerli ve yabancı yüzlerce kişiye ev sahipliği yapan Pamucak’taki festivaller sayesinde ilçe esnafının para kazanmasına vesile olan, ilçenin tanıtım atağına güç katan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’e tüm esnaflar adına teşekkür ettiler.
FESTİVALLER ESNAFIMIZA BÜYÜK KATKI SAĞLADI
Son zamanlarda yaşanan ekonomik kriz başta vatandaşların bütçesini etkilerken, ilçe esnafını da zaman zaman zor durumda bıraktı. İlçenin gerek tanıtım çalışmaları açısından, gerekse esnafların para kazanması açısından Efes Selçuk’a kazandırılan hareketliliğin önemine dikkat çeken Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Okan Kamak; “2022 yılında Pamucak’ta ve ilçe merkezimizde düzenlenen Festivaller; esnafımıza inanılmaz katkı sağladı. Gerek restoran, gerek sandviççi, gerek hediyelik eşya satıcıları ve daha sayamadığımız birçok esnafımızın bu yıl yapılan etkinliklerden son derece memnun kaldıklarını gördük” dedi.
2022 YILI ŞOFÖR ESNAFININ EN BEREKETLİ YILI OLDU
Son yıllara bakıldığı zaman Şoför esnafının en hareketli ve bereketli sezonunun 2022 yılı olduğuna vurgu yapan Selçuk Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı Aziz Akgünoğlu, “Bana göre 2022 yılı esnafın yılı olmuştur. Bu yıl içerisinde özellikle Pamucak bölgesinde yapılan festivaller sayesinde taksici esnafımızdan, dolmuş ve minibüs esnafımıza kadar herkes para kazandı. Bunda da Sayın Belediye Başkanımızın katkıları son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Tüm esnaflarımız adına kendisine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
2022 yılını değerlendiren ve yaptıkları değerlendirmede gerek ilçe tanıtımını güçlendiren, gerekse ilçe ekonomisini canlandıran Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’e teşekkür eden Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Okan Kamak ve Selçuk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Akgünoğlu, “Aynı çalışmaların daha da artırılarak devam etmesini, 2023 yılının tüm esnaflarımıza bolluk ve bereket getirmelerini diliyoruz” mesajını verdiler.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.