Flaş Haber :
Hava Durumu

MEDYA ESTETİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI

28 Ağustos 2019
0 Haber Yorum
MEDYA ESTETİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI

 

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın organize ettiği eğitim faaliyeti fark yarattı.

Medya Estetiği, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve Mobil Fotoğrafçılık konularında esnafların bilgilendirildiği eğitim toplantısına 50 civarında esnaf ve girişimci katıldı. Serra Hoşman'ın eğitmenliğinde gerçekleşen etkinlik SESO'nun (Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası) başarı ile geride bıraktığı 5. eğitim toplantısı. 

SESO Yön. Kur. Bşk. Hayri Güller, SESO 2. Başkanı Özgür Aydoğan, SESO Yön. Kur. Üyesi Erkan Esen, SESO Denetim Kurulu Üyesi Emin Ürel ve SESO Denetim Kurulu Üyesi Burcu Karyanlı'nın hazır bulunduğu eğitim sırasında konularla ilgili sunumlar ve uygulamalı eğitimler gerçekleştirildi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan SESO 2. Başkanı Özgür Aydoğan, 5. başarılı eğitimi geride bırakmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve şunları ekledi: 

"Esnaflarımızın yaşadığı çok ciddi sıkıntılar ortadayken önümüzde 2 seçenek vardı, ya lokma döktürüp, pide dağıtıp hiçbir derde derman olmayan geçici kurnazlıklar peşinde koşacaktık yada içinde bulunduğumuz çağa esnafların uyum sağlamaları sağlayacak ve önlerine ticaretlerinin gelişmesine yardımcı olacak seçenekler koyacaktık. Başta eğitime kimse gelmez diyenler oldu fakat inançla ve vazgeçmeden esnafımıza güvenip bu eğitimler için çaba harcamaya devam ettik. Son eğitim de dahil her eğitimimiz esnafımızın ilgisi ve memnuniyeti ile tamamlandı. Bundan sonrada değişen gelişen bir SESO (Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası) yaratmak için Selçuk Belediyemiz, Ticaret Odamız ve diğer kurum kuruluşlar ile uyumlu çalışarak iş üretmeye devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.