Flaş Haber :
Hava Durumu

SENGEL TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ.

21 Mart 2019
0 Haber Yorum
​CUMHURİYET HALK PARTİSİ SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYINDAN STO’YA ZİYARET


Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk Belediye Başkan Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye meclis üyesi adayları Hasan Uysal ve Dilek Yavaş Yolcu ile birlikte Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Koray Yolcu, Meclis Başkanı Yusuf Dereli, Yönetim Kurulu üyeleri Ümit Yolcu, İsmail Karahan, Zeki Yeni, Meclis üyeleri Levent Karavan, Mustafa Ünsal, İlkan Gülgün ve İsmail Yalçınkaya ile STO ekibi tarafından karşılanan CHP heyeti seçim sürecinde pek çok STK ile bir araya geldiklerini birlikte iş yapmanın gücüne her zaman inandıklarını kaydetti. 
Selçuk’ta ekonominin kalbinin attığı, ticaret hayatının en önemli aktörlerinden olan Ticaret Odası’nı aday adaylığı sürecinde de ziyaret ettiğini belirten Sengel, “ size o gün söz vermiştim. Söz verdiğim gibi aday olup projelerimi anlatmak için geldim” dedi. 

Selçuk’un çözüm bekleyen sorunlarını kentin bütün paydaşlarıyla sürekli görüşerek birlikte çözeceklerini söyleyen CHP adayı “ekmeğimizi büyütmek için hepbirlikte çok çalışacağız” dedi. Selçuk’la ilgili proje fikirlerini birkaç gün içinde bir mitingle Selçuklularla paylaşacaklarını belirten Sengel, olağanüstü bir potansiyele sahip olan bir kente kadın belediye başkanı adayı olmaktan gurur duyduğunu, Selçuk’a artık kadın elinin değmesi gerektiğini söyledi.
STO Başkanı Koray Yolcu, Cumhuriyet Halk Partisi heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Selçuk’un en önemli sorunları ve çözümüne ilişkin Oda yönetimin genel olarak görüşlerini aktardı. Yolcu “ Selçuk’ta ekonomimizi büyütmek için zengin bir potansiyel var. Kentin dinamiklerini harekete geçirmek için her şey mevcut. Direksiyona geçecek kaptanın kararlılığı ve vizyonuyla Selçuk çok güzel yerlere gelebilir. Yeter ki ortak bir vizyonumuz olsun, yeter ki elimizde doğru projelerimiz olsun. Biz Oda olarak kentimizin hak ettiği yere ulaşması için üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız.” dedi. 

Görüşmede kente ilişkin projelerini anlatan CHP Belediye Başkan adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’e seçim çalışmalarında başarı dileyen STO yönetimi yerel yönetim seçimlerinin kentimizin geleceği için hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.