Flaş Haber :
Hava Durumu

BAŞKAN SENGEL: "BEN DÖNÜYORUM AMA YÜREĞİM VE AKLIM MALATYADA"

14 Şubat 2023
0 Haber Yorum
BAŞKAN SENGEL: "BEN DÖNÜYORUM AMA YÜREĞİM VE AKLIM MALATYADA"

 
Üç gündür Malatya’da bulunan ve çalışma arkadaşlarıyla depremzedelere destek olmak için çalışan Başkan Ceritoğlu Sengel; “Ben bugün itibariyle Malatya’dan ayrılacağım. Arkadaşlarımız burada sistemi kurup buradaki dostlarımıza bırakacaklar. Aynı zamanda buradaki örgüt vasıtasıyla sistemin yürümesi için çaba sarf edecekler” dedi.
DEPREMZEDELER İÇİN KOORDİNASYON MERKEZİ KURDUK
Depremden etkilenen vatandaşların şehirden ayrılmaya başlamasına bağlı olarak ihtiyaçların süreç içinde değişeceğini belirten Başkan Ceritoğlu Sengel; “Bugün Efes Selçuk’a gelen depremzedeler için bir koordinasyon merkezi kurduk. Aynı zamanda onların ihtiyaçlarını da karşılama konusunda çalışıyoruz. Gerek aş evi, gerek sosyal hizmet müdürlüğümüz ile Efes Selçuk’a gelen depremzedelere destek olacağız"dedi.
DAYANIŞMANIN BAŞINDA EFES SELÇUK HALKI VAR
Depremden etkilenen vatandaşlarla irtibatlarının süreceğinin altını çizen Başkan Ceritoğlu Sengel; “Burada dayanışma ruhu ile birlikte el birliğiyle her şeyi aşabileceğimizi de gösterdik. Bu dayanışmanın en başında Efes Selçuk halkı var. Efes Selçuk’un kalbi afet bölgesinde atmaya devam edecek. Yeni ihtiyaçlar dâhilinde gereklerini yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Allah şu an edinmiş olduğumuz tecrübeyi bir daha uygulamamız gereken bir an yaşatmasın. Bugün iki tane tekerlekli sandalyemizi hastalarımıza teslim ettik. Tüm bunların huzuru ile Efes Selçuk’a dönerken benim aklım burada. Burası olan irtibatlarımız ve dostluklarımız dâhilinde biz sadece bu dönem değil uzun soluklu bir yardım ihtiyacı sebebiyle onları sağlamak için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.