Flaş Haber :
Hava Durumu

BERGAMA TİCARET ODASI SELÇUK ZİYARETİ

12 Nisan 2019
0 Haber Yorum
BERGAMA TİCARET ODASI SELÇUK ZİYARETİ

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper ve Meclis üyeleri Odamızı ziyaret etti. Bergama Ticaret Odası heyeti Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yolcu ve STO Meclisi tarafından karşılandı. 
STO Başkanı Koray Yolcu ziyaret nedeniyle konuk heyete teşekkür ederek Bergama’nın da Selçuk gibi bir UNESCO kenti olduğuna vurgu yaparak İZBAN hattının iki önemli turizm kentini birleştireceğini söyledi. Tarımsal Sanayi Bölgesi hakkında bilgi veren Yolcu yatırım yapmak isteyenler için bahçeciliğe dayalı üretim ve ürünlerin işlenmesi anlamında bölgenin yatırımcıya açık olduğunu ifade etti. 
Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, Bergama’nın ticari ve ekonomik profilini anlatarak özellikle termal kaynaklı seracılık faaliyeti yapmak isteyen yatırımcılar için kentte fırsatlar olduğunu belirtti. İki UNESCO kentinin İZBAN hattının aktif hale gelmesiyle organik olarak da bağlanacağı vurgusunun yapıldığı görüşmeden sonra iki kenti simgeleyen hediyeler karşılıklı olarak takdim edilerek ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.