Flaş Haber :
Hava Durumu

EFES ESNAFINA NEFES ALDIRAN O ÇALIŞMAYA AK PARTİLİ BAYRAKLI’DAN TEŞEKKÜR

06 Temmuz 2022
0 Haber Yorum
EFES ESNAFINA NEFES ALDIRAN O ÇALIŞMAYA AK PARTİLİ BAYRAKLI’DAN TEŞEKKÜR

 
Efes Selçuk Belediyesinin kendi eliyle yaptığı çalışmalara bir teşekkür de AK Partili Meclis Üyesi Hakan Bayraklı’dan geldi. Efes Alt Kapıda bir süredir devam eden yenileme çalışmalarını değerlendiren Bayraklı; “Efes Alt kapıda artık insanlar meydanda sohbet ediyor, çayını içiyor, kendi dükkanının önünde oturabiliyor. Gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Temmuz ayı Meclis toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Meclis Üyesi Hakan Bayraklı, ayrıca Efes Selçuk Belediyesinin Efes Alt Kapıda başlattığı, yapılan çalışma sonucunda ve sıcakların yoğun olduğu bu aylarda Efes esnafının rahat bir nefes almasına vesile olan çalışmayı da değerlendirdi.

“ESKİDEN BU SICAKLARDA BU MEYDANDA BİR KİŞİYİ BİLE GÖREMEZDİNİZ”
Aynı zamanda kendisi de Efes Alt Kapıda esnaflık yapan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hakan Bayraklı, yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Bugüne kadar Efes’te gerçekten hiçbir şey yapılmamıştı. Bizim dönemimizde bir tek taş döşemesi için izin alınmıştı ve akabinde siz seçimi kazandınız. Ama şu anda çarşı gerçekten hak ettiği görünüme kavuştu. Benim için önemli olan tarafı şu: belediyenin kendi personelinin eliyle o yapının oraya yapılmasıdır. Böyle bir çalışma birçok belediyede ihaleye çıkılır ve para harcanır. Ben orada emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Bu da belediyenin kapasitesini gösteriyor. Efes Alt kapıda artık insanlar meydanda sohbet ediyor, çayını içiyor, kendi dükkanının önünde oturabiliyor. Eskiden bu sıcaklarda bu meydanda bir kişiyi bile göremezdiniz. Hatta birçok rehberler otobüsüne giderek klimayı açtırıp serinlemek isterdi ve sonra da turistler giderdi. Bu konuda gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.