Flaş Haber :
Hava Durumu

EFES SELÇUK, BARIŞ VE GİZEM'İN MUTLULUKLARINA ŞAHİT OLDU

24 Haziran 2022
0 Haber Yorum
BAŞKAN SENGEL'İN KIYDIĞI NİKAHA EŞİ GÖKHAN SENGEL ŞAHİTLİK YAPTI

 
 
Efes Selçuk'un yakından tanıdığı Gazeteci ve reklam ajansı sahibi Efes Dost Medya Genel Koordinatörü Barış Gider, Gizem Ünsal ile hayatını birleştirerek görkemli bir düğünle evlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı çiftin nikahını Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kıydı. Başkan Sengel'in kıydığı nikaha eşi Gökhan Sengel şahitlik yaptı.
 
Hitit otel restoranda kına gecesi ile başlayan evlilik merasimi Belediye Yazlık düğün salonunda düzenlenen görkemli düğünle sona erdi.
 
Efes Dost Medya Genel Yayın Yönetmeni Hilmi Gider ve Bergüzar Gider'in oğlu, Gazeteci ve Reklam Ajansı sahibi Barış Gider, ilçenin tanınmış işadamı Ömer Ünsal ve Esma Ünsal'ın kızı Gizem Ünsal ile hayatını birleştirdi. Genç çiftlerin nikahını Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kıydı. Başkan Sengel, genç çiftlere mutluluklar diledi. Genç çiftlerin Nikah şahidini ise; Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in eşi SENGEL Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sengel, Tepeköy Sürücü Kursu sahibi Gül Güllücelioğlu, Uğur Biricik, Merinos Avrupa Direktörü Muharrem Ağustoslu, Filiz Özyurt ve Nebiha Ünsal gerçekleştirdi.
Oldukça eğlenceli ve görkemli geçen kına ve düğün merasiminde çok sayıda davetli genç çiftin mutluluklarına şahit oldular...

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.