Efes Tarlası Yaşam Köyü'ne Destek Olmak Çok Kolay....

10 Haziran 2022
0 Haber Yorum
HELP STEPS Programını Play Store’den indirip yürüdüğünüz adımları ana sayfa ikonunu tıklayarak Efes Tarlası Yaşam Köyü kampanyasına Adım gönder ikonuna basarak gönderebilir. Efes Tarlası Yaşam Köyü Toprak Okuluna Katkıda bulunabilirsiniz.Help Steps, adımlarınızı ve bisiklet sürüşlerinizi değerli hale getirip desteğe dönüştüren ücretsiz bir uygulamadır. Giderek hareketsizleşen hayatımızı daha hareketli ve daha sağlıklı hale getirmeyi ve bunu yaparken sağduyunun daha da arttığı bir dünyayı hedeflemektedir.

Programı İndirmek İçin Logonun Üzerini Tıklayınız....
Program Google Fit entegreli Çalışmaktadır yani google fit programıda indirilip ayını mail ile aynı oturum açılmaldır.Google Fit indirmek için logonun üzerini tıklayınız.Gün içinde nerede olursanız olun attığınız her adım Help Steps ile değerli hale geliyor. Tek yapmanız gereken, her gün attığınız adımları kısa bir reklam izleyerek uygulamanın birimi olan HS’ye dönüştürmek. Dönüştürdüğünüz adımlarla STK’lara, bireysel yararlanıcılara ve spor kulüplerine destek olabilirsiniz!

STK’lar ve Spor Kulüpleri:
Help Steps’te bulunan STK ve spor kulübü sayısı giderek artıyor! STK’ların ve spor kulüplerinin adım hedefleri bulunur, kullanıcıların gönderdiği adımlarla bu hedef tamamlanır ve yeni hedef açılır. Tamamlanan hedef süresince gönderilen adımların değeri hesaplanır ve STK’ya/spor kulübüne aktarılır.

Bireysel Yararlanıcılar:
Help Steps’te sağduyu kampanyaları arasında bir bireysel yararlanıcı kampanyası yer alır. Bu bireysel yararlanıcılar hastalıkları sebebiyle yürüyemeyen ve sandalyeye ya da pusete ihtiyacı olan kişiler olarak uygulama içinde yer alır. İhtiyaçları olan cihazın bedeli HS olarak belirlenir ve adım hedefi açılır. Kullanıcılar tarafından gönderilen adımlarla hedef tamamlandığında cihaz alınır ve yararlanıcıya teslim edilir. Bir kampanya bitişinin hemen ardından yeni bir bireysel yararlanıcı kampanyası açılır. Ağustos ayına kadar Help Steps’te toplamda 13 yararlanıcıya destek olundu.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.