Flaş Haber :
Hava Durumu

​FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL: GÜNDEMİMİZDE İNSANA DOKUNAN SOSYAL BELEDİYECİLİK VAR

21 Aralık 2022
0 Haber Yorum
​FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL: GÜNDEMİMİZDE İNSANA DOKUNAN SOSYAL BELEDİYECİLİK VAR


 
Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, izinsiz “Love Erdoğan” reklamlarını kaldırdığı için hakkında verilen soruşturma izni ile ilgili olarak konuştu.
 
Danıştay tarafından verilen kararı değerlendiren Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Konu, kanunlarla yönetilen bir kentte gerçekleştirilen kanunsuz bir fiilin yasalara uygun şekilde ortadan kaldırılmasından ibarettir. Efes Selçuk Belediyesi'nin ve kentimizin gündeminde, kanunlar gereği gerçekleştirdiğimiz işlemlere yönelik siyasi saikler ve hevesler değil kentimiz ve halkımızın ihtiyaçları ve beklentileri var.” dedi.
 
Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in açıklamaları şöyle:
 
“2021 yılında dönemin Ak Parti ilçe başkanı tarafından Efes Selçuk'un çeşitli noktalarına yerleştirilen "Love Erdoğan" yazılı reklam görsellerini kanun gereği kaldırdığımız için, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzasıyla hakkımda verilen soruşturma izni Danıştay tarafından uygun görüldü.
 
Konu, kanunlarla yönetilen bir kentte gerçekleştirilen kanunsuz bir fiilin yasalara uygun şekilde ortadan kaldırılmasından ibarettir.
 
Efes Selçuk Belediyesi'nin ve kentimizin gündeminde, kanunlar gereği gerçekleştirdiğimiz işlemlere yönelik siyasi saikler ve hevesler değil kentimiz ve halkımızın ihtiyaçları ve beklentileri var.
                                                                  
Gıda krizi ve yoksulluk sebebiyle beslenme güçlüğü çeken çocuklarımıza yönelik 'Efes Selçuk Çocuklar için Gıda Dayanışması' ve kentimizin geçmiş dönemlerde ihmal edilen ihtiyaçlarına yönelik yeni projeler olmak üzere Efes Selçuk için çalışmaya devam ediyoruz. Gündemimizde insana ve kente dokunan sosyal belediyecilik var.”   dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.