Flaş Haber :
Hava Durumu

KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUK’A GELDİ

24 Haziran 2022
0 Haber Yorum
KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUK’A GELDİ

 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Efes Selçuk’ta “Hoş geldin Kemal Dede” diyen çocuklar karşıladı.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris’teki orman yangını sebebiyle bölgeye gitme kararı aldı ancak Dalaman Havalimanı’na inişi ‘dolu’ olduğu gerekçesiyle izin verilmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın havalimanına iniş yaptığı öğrenildi. CHP Lideri ve beraberindekiler Efes Selçuk Havalimanı'na indi.
Muğla’nın Marmaris ilçesinde dün akşam saat 20.00’de Bördübet Mahallesi 17 adalar mevkiinde başlayan orman yangınına müdahale halen sürüyor.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi Toplu Açılış Töreni’ni erteleyerek yangın bölgesine gitme kararı aldı. Fakat Dalaman Havalimanı’na iniş izni verilmemesinden dolayı CHP lideri Aydın’daki törenden sonra Bördübet mevkiinde oluşturulan Afet Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret edecek.
CHP kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçağı Dalaman Havalimanı’na iniş yaptı.
 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Selçuk'taki Efes Havalimanı'na indi. Kılıçdaroğlu'nu aralarında, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve CHP'li yöneticiler karşıladı.
CHP’Lİ TOPRAK: DALAMAN’A UÇUŞ İZNİ VERMEDİLER
CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak da sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada “Recep Tayyip Erdoğan gidiyor diye Sn Kemal Kılıçdaroğlu ile yangın bölgesine gitmemize engel oldular. Dalaman’a uçuş izni vermediler. Bu yasak demokrasiye sığar mı? Devlet geleneği bu mudur? Engel tanımıyoruz. Selçuk üzerinden Marmaris’e gidiyoruz. Halkımızın yanındayız!” denildi.
İki günlük Aydın programı kapsamında bölgeye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Selçuk Efes Havaalanı’nda, İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve çok sayıda milletvekillinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir Partili heyetinin yanı sıra Efes Selçuklu çocuklar karşıladı.
Kılıçdaroğlu’nun kendisini karşılamaya gelenleri selamlamasının ardından alandan ayrılmak üzereyken çocukların “Hoş geldin Kemal Dede” diyerek kendisi için yaptıkları resmi hediye etmesi, Kılıçdaroğlu ve beraberindekileri gülümsetti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.