ÖYKÜ BEBEĞİN YARDIMINA CHP İL BAŞKAN YARDIMCISI İPEK ONBAŞIOĞLU YETİŞTİ

28 Nisan 2022
0 Haber Yorum
ÖYKÜ BEBEĞİN YARDIMINA CHP İL BAŞKAN YARDIMCISI İPEK ONBAŞIOĞLU YETİŞTİ

KARANLIKTA KALAN 4 AYLIK ÖYKÜ BEBEĞİN YARDIMINA CHP İL BAŞKAN YARDIMCISI İPEK ONBAŞIOĞLU YETİŞTİ
Efes Selçuk'ta yaşayan Balkan ailesinin elektrikleri kesilince dört aylık Öykü Ada bebek karanlıkta kaldı. Aileyi ziyaret eden CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı İpek Onbaşıoğlu aileye yardım sözü verdi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elektrik fiyatlarında yaşanan yükselişe dikkat çekmek için başlattığı kampanya ile farkına varılan “karanlıktaki evler” bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Kılıçdaroğlu’nun ziyareti sonrası parti örgütleri de sahaya çıkarken Efes Selçuk'ta yaşayan Öykü Ada bebeğin durumu da yürek sızlattı.
Efes Selçuk ilçesinde yaşayan Balkan ailesi elektrik faturasını ödeyemeyince Gediz A.Ş yetkilileri kesinti yaptı. Tam üç aydır karanlıkta yaşayan ailenin en küçük ferdi olan dört aylık Öykü Ada isimli bebek de karanlıkta kaldı.
Ailenin yardımına CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı İpek Onbaşıoğlu ve partililer koştu. Aileyi ziyaret eden heyet yardım sözü verdi. Onbaşıoğlu, “Kadir Gecesi’nde dört aylık bir bebeğin karanlığa mahkum edilişine şahit olduk. Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İl Başkanımız Sn. Deniz Yücel’in ve Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel’in selamlarını ilettik, elektriklerini açacağız” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
i
 
1 Paylaşım
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.