YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?
19 Temmuz 2018
Bu haber 1202 kez okundu
CHP İzmir İlçe Başkanları, partide yaşanan olağanüstü kurultay tartışmalarını basına değerlendirdi. 24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay tartışmaları baş göstermiş, ardından bir sonuç alınamamıştı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
 
Konuyla ilgili pazartesi sıcak bir gelişme yaşandı. Muharrem İnce’nin Genel Başkanlık koltuğuna oturmasını isteyen partililer olağanüstü kurultay için noter aracılığıyla imza toplamaya başladı.
 
İzmir’de ise ilk imzalar milletvekili aday listelerine giremeyen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir eski İl Başkanı Asuman Ali Güven, CHP Bornova İlçe eski Başkanı Nevzat Kavalar, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hatice Tatlı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil’den gelmişti. 
 
Konuyla ilgili İzgazeteye konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanları, konunun parti içi bir mesele olduğuna dikkat çektiler.İşte İlçe Başkanlarının açıklamaları;
 
“İNCE VE KILIÇDAROĞLU BİRLİKTE HAREKET ETMELİYDİ”
 
“Sürecin bu kadar tartışılmasını doğru bulmuyorum.” diyen CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce’nin birlikte hareket ederek bu sorunu en başında çözmesi gerektiğini savundu. Çalışkan ayrıca, olağanüstü kongre için imza vermeyeceğini de belirtti.
 
Selçuk’ta yerel seçim çalışmalarına başladıkların da kaydeden Çalışkan, Yerel seçimlerin öncesinde kurultay tartışmalarını doğru bulmuyoruz.” dedi.

“SÜRECİ BEKLEYİP GÖRECEĞİZ”
CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, “Konuyla ilgili çok fazla konuştuk. Şu anda hayırlı olsun demekten, süreci izlemekten başka durum yok.” Gruşçu sözlerini şöyle sürdürdü;
“Genel başkanla ilgili birtakım konuların, sosyal medya ve basın önünde konuşuluyor olması doğru değil. Biz Konak İlçe Örgütü olarak bu konuda üstümüze düşen görevi ilk günden bu yana yaptık. Bundan sonra süreci izleyip göreceğiz. Elbette yerel seçimlerin yaklaştığı bir süreçte bu konuda çok fazla tartışmak yersiz. Süreci bekleyip göreceğiz.” 

“40 YILDIR ADAY OLMADIKLARI KOLTUK KALMADI”
Bayraklı’da kurultay delegesi olmadığını belirten CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, “Biz ilk günden bu yana aynı tavırdayız. Genel başkanın yanındayız. Seçimle gelenin seçimle gitmesi gerektiğini savunuyoruz. Değişim isteyen arkadaşlarımızın 40 yıldır aday olmadığı koltuk kalmadı. Önce kendi görevlerinden istifa etsinler. Genel başkan başarısızsa, ben istifa ederim sonra Genel Başkan istifa etsin.” dedi. Olağanüstü Kurultay için imza veren arkadaşlarına da seslenen Alper, “Önce onurlu bir şekilde bulunduğu görevden istifa etsinler, ardından Genel Başkanı istifaya çağırsınlar.” ifadelerini kullandı.

“İMZACI ARKADAŞLARIMIZIN BİR KIRGINLIKLARI VARSA…”
CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Kurultay tartışmalarının partiye zarar verdiğini dile getirdi. Yapısal sorunların ilerleyen günlerde tartışılabilir olduğunu söyleyen Yıldırım, “Yerel seçimlere odaklanmamız gerektiği bir ortamda kurultay gereksiz.” dedi. Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı;
“Cumhuriyet Halk Partisi ideoloji ve misyon partisidir. Kişisel hırslarımızı bir kenara bırakarak siyaset yapmalıyız. İmzacı arkadaşlarımızın herhangi bir konuda kırgınlıkları varsa bunlar da giderilir.”

“HER BİR CHP’Lİ ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNMELİ”
Süreci dışarıdan izlediklerini ifade eden CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, “Kurultay delegesi değilim. Ancak tek temennimiz bu sürecin partiye zarar vermemesidir. Sosyal medyada genel başkanımızın aleyhinde paylaşımlar yapılıyor. Bu tartışmaların aile içinde kalmasını isteriz. Bu süreç partiye zarar veriyor. Bundan sonra kim başkan olursa partiye kim başkan olursa, bir kırgın taraf olacak gibi bir hava estiriliyor.” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu tip meseleleri aşmış bir olduğunun altını çizen Akdağ, “ Bu nedenle tüm bunları geride bırakıp önümüze, yerel seçimlere bakmamız en doğrusu. İmza veren arkadaşların kendi takdiri ancak umarım onlar da benim gibi düşünüyordur.” diye konuştu.
 
Başarı hepimizin ortak hedefi olmak durumunda.” diyen Akdağ sözlerini şöyle tamamladı;
“Genel başkan ya da Genel başkan Yardımcısı… Sıradan partiliden tutun, Belediye Başkanlarımız, milletvekillerimiz, her bir Cumhuriyet Halk Partili şapkasını önüne koyup düşünmek zorunda. Seçimde eğer bir başarısızlık varsa bu tek bir kişinin üstüne yıkılmamalı, herkes kendisine nerede hata yaptığını sormalı. Buca olarak sürecin, partiye zarar vermeden sonuçlanmasını umut ediyoruz. “

“REKLAM YAPMAYA GEREK YOK”
Gelinen noktada yerel seçimlere odaklandıklarını belirten CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Kurultay tartışmalarını doğru bulmadığını ifade etti. Fırat, “Değişim olacaksa yerel seçimlerin ardından olmalıdır. Parti önümüzdeki seçimlere odaklanmalıdır” dedi. Parti içi bir mesele olan kurultayın kamuoyu önünde tartışılmasının doğru olmadığını savunan Fırat, “Parti içinde ki konuların parti içerisinde kalmasında yarar var. Bu sorun partinin iç sorunu.” diye konuştu. 
 
İmzacılarla ilgili de konuşan Fırat, “İmza toplamak en doğal haklarıdır. Herkesin kendi bileceği iştir. Ancak bu meselelerin dışarıda konuşulması doğru değil. Notere gidip imzanı atarsın. Fotoğraflar çektirmeye, reklam yapmaya gerek yok. Bunlar doğru şeyler değil 4 ay önce bir kurultay gerçekleştirdik, dolayısıyla kurultayı doğru bulmuyoruz.” şeklinde ifadelere yer verdi.
 
“BÖYLE BİR ORTAMDA YAPILAN KURULTAY YEREL SEÇİMLERE ZARAR VERİR”
CHP Bayındır İlçe Başkanı Hüseyin Behzat Aydilek, “Bizler sosyal demokrat partinin mensubuyuz. Sosyal demokrat partilerde değişim dönüşüm partinin yapısında vardır. Ancak bu meselede zamanlama önemlidir. Bayındır İlçe Başkanı ve İlçe örgütü olarak yerel seçimler öncesinde böyle bir değişim gerekli olmadığını düşünüyoruz. Yerel seçimlerin ardından delege kurultay için imza toplarsa değişimden bahsedebiliriz.” dedi. 
İzmir’den imza atan isimleri de değerlendiren Aydilek, “Arkadaşlar benimle aynı fikirde olmayabilir, bu onların kararıdır. Ancak böyle bir ortamda yapılacak kurultayın yerel seçimlerde partiye zarar vereceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.
 
“DEĞİŞİM OLACAKSA VAKTİNDE OLMALI”
CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz “Hayırlısı olsun ama ben doğru bulmuyorum. O nedenle de imza vermedim. Değişim olacaksa vaktinde olmalı. Daha 6 ay önce kurultay yaptık. Ola ki yerel seçimde bir başarısızlık yaşadık yine mi kurultay yapacağız. Demokrasi’den bahsediyorsak, kurultayın da bir zamanı var” diye konuştu.

“KILIÇDAROĞLU BAŞIMIZIN TACIDIR”
Olağanüstü Kurultay için imza verdiğini ifade eden CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ise, “Bu siyasi ortamda, parti içi sorundur. Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu başımızın tacıdır. Ancak partinin önünün açılması gerekiyor. Partinin önünü açmak için umarım delege kararını verir.” ifadelerini kullandı.
“Başlarda yerel seçim öncesi kurultay yapılmasını doğru bulmamıştım” diyen Ayçil, “Ancak Genel seçim 50 gün sürdü. Biz kurultayı 45 günde hallederiz. Ardından yerel seçimlere hazırlanmak için önümüzde uzunca bir süre kalıyor.” diye konuştu.

“UMARIM SÜREÇ PARTİYE ZARAR VERMEZ”
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, İl Başkanlığının aldığı kararın arkasında Partinin toparlanması için yerel seçimlere iyi hazırlanabilmesi için kurultay tartışması yapmanın bir anlamı yoktur. Ancak biz zamansız bir seçimin partiye zarar vereceğini düşünüyoruz.” dedi. İmzacı arkadaşlarla ilgili de konuşan Şenoyar, “Tabi ki bu onların en doğal haklarıdır, umarım süreç partiye zarar vermez.” şeklinde konuştu.

"HERKESİN SÖZÜNDE DURMASI GEREKİYOR"
CHP Dikili İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener, ise kısa bir demeç vererek. “Gereği neyse yapılacaktır. Herkesin özünde sözünde durması gerekiyor.” dedi.

"İL ÖRGÜTÜNÜN YANINDAYIZ"
Kurultay tartılmalarını erken ve yersiz olarak nitelendiren CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam İl Örgütünün verdiği kararın yanında olduklarını ifade etti. Çam, “Partimizi sosyal medyada ve basında bu şekilde tartışılmasını doğru bulmuyorum.” dedi. Olağanüstü Kurultay için İzmir’den imza veren isimler için de konuşan Çam “Kimsenin görüşüne karışamayız, kendilerine saygı duyarım.” diye konuştu.

“GENEL BAŞKAN SORUNUMUZ YOK”
CHP Seferihisar İlçe Başkanı İsmail Yetişkin, “Genel başkan ile ilgili bir sorunumuz yok. başkan elinden geleni yaptı. 15 vekili iyi partiye gönderdi, adalet yürüyüşünden binlerce insan arkasında takıldı. Kendine rakip olan Muharrem İnce’yi aday gösterdi.” diye konuştu.
Yetişkin sözlerini şöyle sürdürdü;
“Partinin yeni bir şeyler üretmesi gerekiyor. Genel başkan değişsin deniyor. Bundan önce Deniz Baykal vardı. Bunun için ilk önce iktidar olmamız lazım. Yerel seçimlere odaklanmamız lazım. İnsanlara örnek belediyeciliği göstermeliyiz.”

“MESELE ÖRGÜTÜN İÇ MESELESİDİR”
CHP Karaburun İlçe Başkanı Bülent Çumçum, “Seçime kadar hep birlikte örgütle beraber yerel seçimlere hazırlanmak istiyoruz. Oy potansiyelimizin düştüğü ve arttığı yerleri araştırmalıyız. Bu hazırlıklar polemik malzemesi yapılmadan, kimse dışarıda bırakılmadan hazırlanmalı.” şeklinde konuştu.
Çumçum Olağanüstü Kurultay tartışmaları için ise İl Başkanı’nın yaptığı açıklamaya katıldığını yineledi. Çumçum, “Bu mesele örgütün iç meselesidir.” dedi.

“TOPLANACAKSA BİR AN EVVEL TOPLANMALI”
Kurultay delegesi olmadığını belirten CHP Kiraz İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, “Bu sürecin sonunda çoğunluk ne isterse o olacak. Şu anda Olağanüstü Kurultay çağrısı yapanların yeterli imzaya ulaşıp ulaşmayacakları bile belli değil. Önümüzde yerel seçimler var. Şayet kurultay toplanacaksa bir an önce toplanmalı, yoksa parti çok büyük zarar görür. Tabanda da birtakım kutuplaşmalar olabilir.” diye konuştu.
Partinin bu şekilde kamuoyunun o tartışılması partiye zarar verdiğini ifade eden konuştu CHP Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü ise “Bu sürecin bir an önce, sonlandırılması gerekmektedir.” diye konuştu.
Bir danışma kurulu oluşturulduktan, örgüt olarak bir karar vereceklerini ifade eden Beydağ İlçe Başkanı Feridun Yılmazlar, yerel seçim hazırlıklarına da başladıklarını, bu kapsamda teşekkür ziyaretlerine çıktıklarını kaydetti. 

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NETLEŞECEKTİR”
Öte yandan görüş vermekten kaçınan CHP Menemen İlçe Başkanı Hürol Taklak Görüşümüz ilerideki günlerde netleşecektir ifadelerini kullanandı.
Ayrıca CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur ve Menderes İlçe Başkanı Ahmet Parla konuyla ilgili görüş vermekten kaçındılar.

Kaynak:https://www.izgazete.net/politika/ilce-baskanlari-olaganustu-kurultay-tartismalarina-ne-dedi-h26740.html


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018

VİDEOLAR

 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH