YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

AK Parti İzmir'de Teşkilatta Değişim
25 Şubat 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, kongre takviminin 3 Mart’ta başlayacağını, 15 Nisan’a kadar süreceğini açıklayarak, 11 ilçe başkanı ile yola devam edileceğini, 19 ilçe başkanıyla ilgili yeniden değerlendirme yapılacağını söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Ankara’daki İl Başkanları Toplantısı’ndan dönen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, ayağının tozuyla basın toplantısı düzenledi. Kongre takviminin 3 Mart’ta başlayacağını, 15 Nisan’a kadar tamamlanacağını belirten İl Başkanı Aydın Şengül, 11 ilçe başkanı ile yola devam edileceğini, 19’unun beş koordinatörün de katılacağı geniş çaplı bir değerlendirme sonunda belirleneceğini kaydetti.

DEVAM EDECEK İLÇE BAŞKANLARI

Bergama, Kınık, Beydağ, Kiraz, Bayındır, Seferihisar, Karabağlar, Menderes, Torbalı, Kemalpaşa, Bayraklı ilçeleri değişmeyecek 11 ilçe arasında yerini aldı.  

İlçe başkanı değişmeyecek olan 11 ilçenin kongre takvimi ise şöyle; 

Bergama 3 Mart Cumartesi, saat 12.00

Kınık 3 Mart Cumartesi saat 14.00

Beydağ 4 Mart Pazar, saat 12.00 

Kiraz 4 Mart Pazar saat 14.00

Bayındır 9 Mart Cuma, saat 14.30

Seferihisar 13 Mart Cumartesi, saat 11.00 

Karabağlar 13 Mart Cumartesi, saat 15.00 

Menderes 11 Mart Pazar, saat 11.00

Torbalı 11 Mart Pazar, saat 15.00

Kemalpaşa 18 Mart Pazar,. saat 11.00

Bayraklı 18 Mart Pazar, saat 15.00
 

3 MART’TA BAŞLAYIP 15 NİSAN’A KADAR BİTİRECEĞİZ

Kongrelerin ardından sahaya ineceklerini belirten İl Başkanı Şengül, “Önceliğimiz bir an önce kongre sürecimizi tamamlamak. Mart 3’ünde başlayıp nisan 15’ine kadar bitirip seçime hazır hale geleceğiz. Kongreden sonra bismillah deyip sahaya ineceğiz” diyerek söze başladı.

ÖN ARAŞTIRMA YAPTIK 

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “15 Şubat günü görev süremiz başladı. Devir teslim töreninden sonra ikinci dönem görevimiz başladı. 6’ıncı olağan kongresi devam ediyor. En son ataması yapılan il İzmir oldu. İlçe kongrelerimizde delege seçimlerimiz yapılmış ancak ilçe kongrelerimiz bekletilmeye alınmıştı. Atamayla beraber tekrar ilçe başkanlarımızla kısa değerlendirme ön araştırma yaptık. Milletvekili arkadaşlarımızla görüştük. Hangi ilçe başkanlarıyla yolumuza devam edeceğiz, kimlerle yenileme yapılacağına karar verdik. 11 ilçe başkanımızla yola devam edeceğiz, 3 Mart’ta başlayacak” dedi.

19 DİĞER İLÇEYİ YENİDEN DEĞERLENDİRECEĞİZ

19 ilçenin nasıl belirleneceğine dair ayrıntılı açıklamalar yapan Başkan Şengül, “19 diğer ilçeyi yeniden değerlendireceğiz bazılarını da değerlendireceğiz. Çarşamba ve Perşembe günü beş koordinatör arkadaşımız gelecek. Geniş çaplı bir mülakat yapılıp son değerlendirme yapıldıktan sonra yeni ilçe başkanlarımızı belirleyeceğiz. Eski milletvekillerimizin ilçe koordinatörlerimizin görüşlerini alacağız. İlçe başkanlarımızın görüşlerini alacağız. Daha önce ilçe başkanlığı yapmış arkadaşlarımızın belediye meclis üyelerinin mahalle başkanları stk’lar kısaca tüm faktörlerini görüşünü alıp geniş bir araştırma sonunda belli isimleri belirleyip tekrar mülakattan sonra iki üçe indireceğiz. Genel başkanlığa göndereceğiz. Bazı ilçe başkanlarımızda ilçe başkanımız görevi yeni ilçe başkanına bırakıp mevcut ilçe başkanıyla beraber kongrede listesini değiştirecek” şeklinde bilgi verdi.

HER KONGRE DÖNEMİNDE YÜZDE 70 YENİLENME YAŞARIZ

“Önümüzde önemli bir süreç var. Tüm siyasi partiler seçime hazırlanıyor. Yerel seçimler, genel seçimler var akabinde. Seçimlere yeniden dinamik, 2002’den bugüne kadar gelip görev yapmış görevden alınmış bir şekilde kenarda dışarıda kalmış tüm arkadaşlarımızla birebir görüşme yapacağız. Yeni kadrolarımızı oluşturacağız” diyen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, her kongre döneminde olduğu gibi yüzde 70’e varan bir yenilenme yaşanacağını söyledi:

“AK Parti her kongre döneminde yüzde 70 yenilenme yaşar. İl ve ilçe yönetimlerinde olsun, ilçe başkanlarında olsun. Siyasetin okulu siyasi partiler. Yerimizi alacak ilçe belediye başkanlarını yetiştirmek için 25-35 yaş arası hiç siyasete girmemiş vizyon sahibi genç kardeşlerimizin ilçe ve il teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarını bir üst kademeye alıp yenilenerek devam edeceğiz.”

KADIN İLÇE BAŞKANLARI İÇİN CİDDİ ÇABA SARF EDİYORUM

İlçe başkanlarının çoğunun kadın olması için ciddi bir çaba sarfedeceklerini kaydeden Aydın Şengül, gençler ve kadınlardan partilerine ciddi teveccüh olduğunu dile getirdi:

“Kadın ilçe başkanı için ciddi sarf ediyorum. Gerçekten siyasete girmek isteyen ama bir şekilde bağlantı kurup siyasete girip genç ve bayan kardeşlerimiz bize başvurabilirler. Aralarından geleceğin siyasetçileri çıkabilir. Siyaset maalesef kendi içinde bir kısır döngüye girip belli insanlar siyasi ikballerini korumak adına kısır döngüye giriyor. Çok fazla açılım sağlayamıyor. İl yönetiminde bıraktığımda il başkanlığı yapabilecek 10 arkadaş bırakmak istiyorum. Birçok arkadaşımızı değerlendirip görev vereceğiz.”

İKİNCİ HEDEFİMİZ İZMİR’E DAİR GÜNDEMİ BELİRLEMEK

İkinci hedeflerinin İzmir gündemini değerlendirmek olduğunu kaydeden AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, nasıl bir yönetim anlayışı sergileyeceğini de anlattı:

“İkinci hedefimiz İzmir’de dair gündemi belirlemek. İzmir’in hassasiyetlerini çok iyi biliyoruz. İzmirle ilgili belki daha önce dinlemede frekans sorunu olabilir. Aynı frekansa gelmeye çalışacağız. Seçim çalışmalarımızı oy istemek için değil güven ve sevgisini yapmak için yapacağız. Bundan sonraki siyasi hayatımda da asla insanlara duymak istediklerini söylemeyeceğim. İnandığım vicdanımın kabul ettiği şeyleri söyleyeceğim açıkça. Umut da vermeyeceğim aldatmayacağım da. Hak eden çaba sarf eden emeği olan kişilerle yolumuza devam edeceğiz.”

BASINA SESLENDİ, DEDİKODU YAZMAK GAZETECİLİK DEĞİLDİR

Basın yayın kuruluşlarının dedikodu haber yapmamasını, kendilerinden teyit etmesini isteyerek adeta basına dizayn vermek isteyen Aydın Şengül, “İzmir’in çok sorunu var. İzmir’i yakından takip ettik. Bazı çalışmalara katıldık. Belki üç yıl içerisinde kendimizi dinleme geçmişi yorumlama anlamında. Kimseyle ilgili ayrım ya da belli gruba destek verip diğerinden uzak durma çabası içinde olmayacağız. Bazı köşe yazılarından okuduğumda uç, eleştirilerin alt yapısı olmadığını düşünüyorum. Bizle ilgili hamle yaparken bizlerden teyit ederseniz dedikoduyu haber yapmazsanız çok daha mutlu olacağımı ifade etmek istiyorum. Siyasette kendi bakış açısına göre herkes olmayan şeyleri olmuş gibi yansıtabilir. Dedikoduyu yazmak gazetecilik değildir. Daha dikkatli olmanız bizi mutlu edecektir.”

AZİZ BEY'İN BİZDEN KENDİ ADINA BEKLENTİLERİ VARDIR, HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ DOSYALARLA GELECEĞİNİ BEKLİYORUM

Yerelde muhalefetin tavrının kendi tavırlarını belirleyeceğini dile getiren Aydın Şengül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kendisini tebrik ettiğini ve ziyarete geleceğini anlatarak, Kocaoğlu’na İzmir adına destek vereceklerini kaydetti:

“Üslubu muhalefetin tavrı belirleyecek. Mesaj verme kaygısı,  olmayan şeyleri olmuş gibi gösterme, geleneksel basit siyasi anlayışlarla siyaset yapmayacağız. Siyaset üslubunun sertliği veya yumuşaklığı onlara bağlı. Kavga etmek ve sesimizi yükseltmek ve sırf muhalefet yapmak için muhalefet yapmayacağız. Üslubumuz farklı olacak. Söylemlerimizin altın daha dolu olacak. Saygı ve sevgide sıkıntı yok Aziz Bey. Kendisi aradı tebrik etti ziyarete geleceğini söyledi. Ziyaretten sonra arkadaşlarla görüşüyoruz. Bizden kendi adına beklentileri vardır. Her zaman olduğu gibi dosyalarla geleceğini bekliyorum. Kent adına yapabileceğimiz bir şey varsa gizli kapılar ardında değil kamuoyu önünde o destekleri yapacağımızı zaten söyledik.”

BİZİM DE TALEP VE BEKLENTİLERİMİZ OLACAK

Kendilerinin de yerelde muhalefet olarak CHP’li yöneticilerden beklenti ve talepleri olacağını dile getiren Aydın Şengül, “Bizim de talep ve beklentilerimiz olacak. Eleştirdiğiniz konuların aynısını siz yapıyorsanız samimiyetinizi sorgulamak lazım. Bir iki ay gözlemleyeceğim takip edeceğim. Büyükşehir grubu ve belediye başkanlarıyla değerlendiriyoruz” dedi.

Partilerine ciddi teveccüh olduğunu kaydeden İl Başkanı Aydın Şengül, tüm teşkilatlara yönelik eğitim çalışması başlatacaklarını, başvurular arasından seçilenlerin il ve ilçe yönetimlerini alınacağını dile getirdi:

“Partimize ciddi teveccüh var. Kadın ve gençlik kolları ile bize çok sayıda CV geliyor. Genç dinamik eğitimli, iş dünyasından ve stk’lardan her kesimden insan var. Bakıp değerlendireceğiz. Konferans salonlarımızda teşkilat mensuplarımızı eğitime alacağız. Görev alan arkadaşlar bazen kendinden öncekilerden geleneksel takip ediyor. Bunu önlemek adına daha bilimsel daha profesyonel konusunda uzman kişilerden eğitim alacağız. Teşkilatımıza eğitime kongrelerden sonra başlayacağız.”

İLÇE BAŞKANLARI BELEDİYE BAŞKANI-MECLİS ÜYESİ OLMAK İÇİN İSTİFA EDEBİLİR

İl Başkanı Aydın Şengül, yönetimlerin belirlenmesinin ardından seçim sürecinde belediye başkanı, meclis üyesi olmak isteyenlerin istifa edebileceğini, hiçbir engel olmadığını söyledi:

“İlçe başkanlarımız da belediye başkanı meclis üyesi olmak için istifa edebilir. Bir engel yok. Genel merkezden alınmış bir karar yok.”

Basın mensuplarının sorusu üzerine İYİ Parti ile ilgili değerlendirme de yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “Yıldırım Beyi yakından tanıyoruz. Kısa bir süreç de olsa beraber çalışma imkanı oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Ne kadar öndeler nedir . tüm siyasi partiler tabanlarını motive etmek için bu tür söylemler içinde olabilir. Partim adına söylüyorum gerçekçi olmayan şeyler söylemeyeceğiz” dedi.

KAMUOYU ARAŞTIRMASI DA YAPIYORUZ, EN SON SEÇİMDEN DAHA İYİ DURUMDAYIZ

Başkan Şenül, kendilerinin de parti olarak İzmir’de kamuoyu araştırması ve anket çalışmaları yaptığını, geçmiş dönemden daha kötü olmadıklarını ve en son seçimden daha iyi durumda olduklarını belirtti:

“ İzmir’de şu anda çalışma ve kamuoyu araştırması da yapıyoruz. Geçmiş dönemden daha kötü değiliz.  En son seçimden daha iyi durumdayız. Belediyelerle ilgili araştırmalar yapıyoruz. Diğer ilçelerle ilgili de çalışmalarımız var. Stratejilerimizi belirlemek ve eksiklerimizi belirlemek adına çalışma yapıyoruz.”

KENDİNİZLE SAMİMİ OLURSANIZ BAŞKASININ NE DEDİĞİNİN ÖNEMİ YOK

Egosundan sıyrıldığını, bunun için her an çaba sarfettiğini dile getiren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül,

“Sürekli alkışlanırsanız yanlış ve ayıplarınızı-günahlarınızı kapatmaya başlayınca insanın nefsi ve egosu da kandırmaya başlar. Sürekli kendimle kavga halindeyim. Dışarıda birçok şey söylenebilir ama bazen kalabalıkta gürültünün ortasında kendinizi kapatır ve kendinizi dinlersiniz. Kendinizle samimi olursanız başkasının ne dediğinin önemi yok. Egomla ve nefsimle kavga ettiğim gibi onların da etmesi için çaba sarf edeceğim.”

SAMİMİ VE NET OLURSANIZ BAŞARI ARKASINDAN GELİR

Yönetimi tanıdığı ve/veya güveneceği insanlardan oluşturacağını dile getiren Aydın Şengül açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Tecrübelerimiz birikimlerimiz son damlasına kadar samimi olarak kullanmaya çalışacağız. Biz elimizden geleni yaparız sonrası takdir. Siz eğer samimi ve net olursanız oluşturduğunuz kitlede birbirine güven olursa arkasından başarı gelir. Siyasette herkes belli bir hedef ve amaç için kafasının arkasında belli bir yapıyorsa başarı olmaz. Dedikodu başarısızlık ve karmaşa olur. Kağıt üzerinde görev vermekle olmaz. Teşkilatlarımızın en büyük sıkıntısı, 20-30 yönetim kurulu var. 3-5 kişi işleri yönetiyor. Diğerleri umudunu ve heyecanını kaybediyor. Ardından eleştiri ve homurdanma başlıyor. Herkesin görevini tam anlamıyla yapmasını sağlamak ve tanıdığım-güvendiğim kişilerle çalışmak istiyorum. Birisini tanıyorsam sonuna kadar görev veririm.”

Kaynak:http://www.gercekhaberci.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
GENÇ ADAY ADAYI EMİR CÖMERT'TEN VİZYON ÇIKIŞI21 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
EMİR CÖMERT ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI19 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018
Sengel'den Tepki 10 Haziran 2018
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk, Torbalı ve Gaziemir'i Ziyaret Etti.10 Haziran 2018
CHP Meclis Üyelerine Önemli Görev08 Haziran 2018
Kocaoğlu Selçuk'ta Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı.07 Haziran 2018
Kocaoğlu:"Siyaseti bunun için yapma kardeşim!"06 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Selçuk'u Ziyaret Etti.06 Haziran 2018
SELÇUK'TAN İNCE'YE BÜYÜK DESTEK05 Haziran 2018
CHP Adayları Av.Nilay Kökkılınç Ve Şener Akdemir Selçuk'ta Vatandaşlarla Buluştu.03 Haziran 2018
CHP’li Çam Selçuk'ta ‘Nasıl oy verileceğini’ anlattı01 Haziran 2018
CHP'li Kadınlardan Muharrem İnceye Destek29 Mayıs 2018
BERGAMA’DAN İNCE’YE DESTEK23 Mayıs 2018
Selçuklu Kurucu genç başkan adaylıktan istifa etti!22 Mayıs 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayları belli Oldu.21 Mayıs 2018
İYİ Parti İzmir adayları belli oldu!21 Mayıs 2018
CHP’de kritik gün: İşte İzmir’in kesin milletvekili aday listesi!21 Mayıs 2018
Desteğimiz Aydın Özcan’a18 Mayıs 2018
Aydın Özcan dur durak bilmiyor13 Mayıs 2018
Şener Akdemir ‘ben de varım’ dedi11 Mayıs 2018
Kani Beko: "Emekliye ikramiye, açlık sınırındaki maaşları iyileştirmiyor"10 Mayıs 2018
CHP İzmir'de rota 24 Haziran: Öncelik 8 ilçe!04 Mayıs 2018
Sema Yeşilçimen AK Parti İzmir İl Yönetimine Girdi.30 Nisan 2018
MYK ve PM toplandı... CHP'de Ön seçim Yok24 Nisan 2018
AK Parti İzmir’de Selçuk Teşkilatı İçin belirsizliğe nokta koyan açıklama!24 Nisan 2018
CHP Selçuk Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “ÇOCUKLARIMIZA EN GÜZEL HEDİYE: LAFTA DEĞİL; ‘ÖZDE DEMOKRASİ”23 Nisan 2018
Erdoğan ilan etti: Seçimler 24 Haziran'da18 Nisan 2018
“KİŞİLERE DEĞİL PARTİMİZE KARŞI AİDİYET DUYGUSU TAŞIMALIYIZ”17 Nisan 2018

                    
     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH