YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

Adalet Ve Kalkınma Partisi Kongresini Osman Başterzi Kazandı.
23 Mart 2018
AK Parti İzmir’in kongre takvimi işliyor. Sandık bugün Selçuk’ta kurulurken, AK Parti Genel Merkezi tarafından tek adaylı olarak yapılacağı belirtilen Selçuk kongresi çift listeli yarışa dönüştü. Parti mevcut başkan Sema Yeşilçimen ile 'yola devam’ kararı alırken, kongreye saatler kala İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Başterzi adaylığını açıkladı. Divan, Başterzi'nin adaylığını kabul etti. Oy sayım işlemi bitti. 202 oy alan Osman Başterzi kongreden zaferle ayrılırken, Sema Yeşilçimen 180 oy da kaldı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Osman Başterzi başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Mustafa Albaş, Halil Düztaş, Hasan Öznur, Orhan Karagüzel, Gürsel Okumuş, Gülsevim Tahtakaya, Yaşar Elbeyi, Bayram Bozdemir, Uğur Gökmen, Erdoğan Elibol, Gülderen Aydın, Osman Fethi Uygur, Hasan Arabacı ve Dursun Kağı."

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün 3 Mart’ta Bergama ile başlattığı kongre süreci sürüyor. İzmir'de Kınık, Bergama, Beydağ, Kiraz, Bayındır, Menderes, Torbalı, Kemalpaşa, Karabağlar, Bayraklı ilçelerinde seçimleri tamamlayan AK Parti, bugün de Selçuk'ta çift listeli kongre heyecanı yaşandı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından tek adaylı olarak yapılacağı belirtilen Selçuk kongresi çift listeli yarışa dönüştü. Genel Merkez tarafından ilçe başkanı olarak atanan Sema Yeşilçimen'e rakip olan İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Başterzi, kongreye saatler kala adaylığını açıkladı. 

Listesini divan başkanlığına teslim eden Başterzi'nin başvurusu kabul edildi. Kongrede yeniden aday gösterilen mevcut Başkan Sema Yeşilçimen'in Beyaz listesi ile sürpriz aday Osman Başterzi'nin sarı listesi yarıştı.

420 delegenin bulunduğu Selçuk kongresinde büyük sürpriz yaşandı.

Saat 15.00'te Belediye Tiyatro Salonu'nda başlayan AK Parti Selçuk 6. Olağan İlçe Kongresi'ne Başkan İl Başkanı Aydın Şengül, İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli, Atilla Kaya ile Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, Tobalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, İl eski Başkanı Ömer Cihat Akay, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

ASLA ARANIZDA KAVGA-ÇEKİŞME OLMASIN, HERKES SESSİZ-SAKİN OYUNU KULLANSIN

Selçuk İlçe Kongresi’nde konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, yine teşkilata mesaj verdi. Kırgınlık, küskünlük, didişme istemediğini vurgulayarak, birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesini istedi: “Asla aranızda kavga çekişme olmasın. Bu bizi gerçekten üzer, üzülürüz. Burada bir seçim yarışması olacak. Herkes sessiz sakin oyunu kullansın. Didişmesin. Aday olan arkadaşlarla kucaklaşsın. Ondan sonra da kongremizi bize yakışır şekilde tamamlayalım. Diğer ilçelerimize örnek olsun.”

UFAK ÇIKARLAR UĞRUNA NEFİS VE EGOMUZU ÖN PLANA ÇIKARMAYALIM

İl Başkanı Şengül, teşkilata yönelik mesajlarını, şöyle sıraladı: “Sevgili arkadaşlar evet iktidara gelip hizmet etmek önemli. İktidara gelmek için de herkesin oyunu almaya çalışmak. Bırakın oy istemeyi. Samimi olun. İnsanların gönlünü kazanın. Hangi etnik milliyetten yaşam tarzından olursa olsun olduğu gibi kabul edelim. Onların gönlünü kazanalım. Bunları başarırsak biz her şeyi kazanırız. Seçimi de kazanırız. Ufak çıkarlar uğruna, nefis ve egomuzu ön plana çıkarmayalım. Kendi kısır çekişmelerle olumsuzluklarımızı ön plana çıkarıp birbirimizle kavga etmeye başlarsak Selçuk’u kaybederiz. İzmir’i kaybederiz, İzmir’i kaybedersek Türkiye’yi kaybederiz, Türkiye’yi kaybedersek mazlumların umudunu kaybederiz. Kimse ben olmasam da olur diye  düşünmeyin. Herkes çok değerlisiniz. Bir olursak beraber olursak olumsuzluklarımızı kapatırsak hem birbirimizi geliştiririz hem iyi bir ekip oluruz iyi ekip olursak daha çok çalışmak ve katkı koymak isteriz. Allah bana güç ve kuvvet verdikçe. Ben il başkanı olarak tek başına bir şey yapamam. Sadece vekillerle ilçe başkanlarıyla da değil. Teşkilatın tüm kademeleri biz beraber olursak birleşirsek biz her şeyi başarırız. Ondan sonra da liderimiz dünya haksızlıkları karşısında dünya beşten büyük derken sesi daha gür çıkar. Bütün bu haksızlıkların karşısında o sesi gür çıkıyorsa dik çıkıyorsa biz arkasında dik durduğumuzdandır.”

BİZE NE GÖREV VERİLİRSE YAPTIK

Görev verilmediği dönemlerde de partisi için çalışmayı  sürdürdüğünü, “Bir dönem vekillik görevi yaptık. Sonra yeni görev açıklandı. Asla küsmedim. Beraber görev yaptığımı arkadaşlara görev verildi, kenara çekildik. Bize ne görev verilirse yaptık. Asla teşkilata müdahale etmedik. Bu son dönemde il başkanlığı ile ilgili benim görev talebim asla olmadı. Tabandaki arkadaşlarım ve Cumhurbaşkanı ve Başbakan çağırdılar görev tebliğ ettiler. İkinci bir görev aldım. Ya allah ya bismillah” sözleriyle dile getiren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, makam ve mevki beklentisi içinde olunmaması gerektiğini dile getirdi:

“Bu teşkilatın başka bir okulu yok. Burada yaşayarak mücadele ederek öğreniyorsunuz. İnsanları yetiştirmek kolay değil. Bundan sonra ben kendi adıma hiçbir makam ve mevki istemiyorum. Umurumda bile değil. 16 yıl içerisinde teşkilatımıza koşturmuş, alın teri koymuş, kenarda kalmış, unutulmuş her kardeşimi yanıma alma benim birinci derece görevim. Ama bunu yaparken asla aramızda maalesef net gördüğüm bir olay da şu, aşağıda öyle bir samimi kitlemiz var ki, sizin mahalle temsilcileri aramızda koşturan birçok arkadaşımızı gördüm. Şu anda bu salona gelen. Hiçbir makam ve mevki beklentisi yok. Zaman geldi işiniz görülmedi, her türlü gayreti sarf etmenize rağmen sizin ihtiyacınız olduğu halde size bakılmadı ama her seçim olduğunda yine sizler sokağa çıktınız. Kitlenin üzerinde kendi menfaatlerini, çıkarları için bu samimi tabanı kullanmaya çalışanlara asla bakmıyorum. Birini ilçe başkanı yapmak değil derdimiz. İlçe başkanı olsan ne olur olmasan ne olur. Verdiğimiz kararlar doğru olmayabilir, yanlış yapıyor olabiliriz. Biz karar verirken istişare ederiz danışırız. Karar verdikten sonra o kararın arkasında durmak canla başla koşturmaktır. Hatamız varsa hatamızdan dönmesini de biliriz.”

ASLA VE ASLA GARİBAN BİR VATANDAŞIM KAPINDAN DÖNMEYECEK, GÖNLÜ SANA KIRILMAYACAK

İl Başkanı Aydın Şengül, kısır çekişmelerin içinde olunması durumunda Selçuk’un da İzmir’in de Türkiye’nin de kaybedileceği uyarısında bulunarak, insanların gönlünü kazanarak siyaset yapmayı sürdürmeleri gerektiğini söyledi:

“Selçuk’ta başarılamayacak denilen şeyi başardınız. Koşturmanız sayesinde kazandınız. Belediye başkanımız 4 yıldır iktidarda. Bakıyorum Selçuk’a. O kadar kısır çekişmelerin içindeyiz ki bazen. Belediye başkanı sen devletini temsil ediyorsun yerelde hizmet etmeye çalışıyorsun. Ama asla ve asla gariban bir vatandaşım kapından dönmeyecek. Gönlü sana kırılmayacak. Gönlü kırılırsa ne kadar Selçuk’u değiştirirsen değiştir başarısızsın. Üreteceğiz ama önceliğimiz gönülleri kazanmak. Gönülleri kırarsak bir daha kazanamayız.”

 
 

YARIN BORNOVA KONGRESİ YAPILACAK 

AK Parti İzmir Teşkilatı'nın kongre takvimi yarın Bornova İlçe kongresi ile sürecek. Cevdet Çayır'ın aday gösterildiği Bornova kongresi saat 14.30'da, Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu'nda başlayacak. 

ULAŞTIRMA BAKANI ARSLAN, BORNOVA KONGRESİ'NE KATILACAK

Öte yandan Bornova Kongresi’ne katılacak olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kendisine teslim ettiği 14 maddeden oluşan ancak büyük bölümü ulaşımı ilgilendiren İzmir’in onay bekleyen projeleriyle ilgili yapılacakları açıklaması bekleniyor. 

PAZAR GÜNÜ BALÇOVA, BUCA VE NARLIDERE'DE KONGRE VAR 

Kongre süreci, 25 Mart pazar günü ise Buca, Balçova ve Narlıdere ile sürecek. Balçova kongresi,  Balçova Termal Kardelen Salonu’nda saat 11.00’de başlayacak. Balçova’nın ardından saat 13.00’te Narlıdere Belediyesi Nar Bel Düğün Salonu’nda Narlıdere 6’ıncı Olağan Kongresi gerçekleştirilecek. Buca Kongresi Serdar Yereli Spor Salonu'nda saat 15.00'te gerçekleşecek. 

Buca’da Mustafa Arslan yeniden aday gösterilirken, Bornova’da Arslan Keskin’in yerine Cevdet Çayır ile kongreye gidilecek. Balçova’da mevcut başkan Evrim Özen kongrede yeniden oylanacak. Narlıdere Kongresi’nde de genel merkez tarafından yeniden aday gösterilen mevcut başkan Aslan Bilgi teşkilat tarafından yeniden oylanacak.

Öte yandan çift listeli yarışın olmasının beklendiği Buca'da AK Partili Cafer Büyükalmus, 25 Mart Pazar günü yapılacak olan ilçe kongresinde aday olacağını açıkladı. Mevcut Başkan Mustafa Arslan'dan rakibinin adaylığına ilişkin "Çift listeli bir yarışın benim açımdan mahsuru yok" açıklaması geldi. Kongrelerin tek adaylı yapılmasına yönelik takdirin genel merkezde olduğunu ifade eden Mustafa Arslan, şölen havasında bir seçim gerçekleştirmek istediğini belirtti.

"RAKİP OLARAK ÇIKABİLİRLER"

Mustafa Arslan, konuşmasının devamında şunları söyledi:

"'Genel merkez  tek adaylı kongre olsun diyor, vay efendim burada aday çıkıyor' modunda değilim. Genel merkezin kararına uyup uymamak o partili ile genel merkez arasında. Bu süreçten sonra nasıl bir poziyon ortaya çıkar, onu genel merkez değerlendirir. Bugüne kadar AK Parti'de hiçbir görev için 'illa ben yapacağım' demedim. Bana nerede görev verildiyse orada görevimi yaptım.  Yaklaşık 14 aydır da ilçe başkanlığı görevini yürütüyorum. Kongre döneminde tekrar bir temayül yoklaması yapıldı ve genel merkez 'Seninle yola devam ediyoruz' dedi. Şuanda da hummalı bir şekilde kongreye hazırlanıyoruz. Arkadaşımız rakip olarak çıkabilir. Benim açımdan hiçbir sıkıntı, sakınca yok. Son kararı delegeler verecek. Delegeler uygun görürse kongreden sonra da devam ederiz. Ayrıca aday olarak çıkanlar için asla 'Vay efendim rakip çıktılar, bunlar partiyi dinlemedi' gibi bir tavrım olmaz. Çıkacak olanlar da arkadaşlarımız sonuçta." (DHA)Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
GENÇ ADAY ADAYI EMİR CÖMERT'TEN VİZYON ÇIKIŞI21 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
EMİR CÖMERT ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI19 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018
Sengel'den Tepki 10 Haziran 2018
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk, Torbalı ve Gaziemir'i Ziyaret Etti.10 Haziran 2018
CHP Meclis Üyelerine Önemli Görev08 Haziran 2018
Kocaoğlu Selçuk'ta Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı.07 Haziran 2018
Kocaoğlu:"Siyaseti bunun için yapma kardeşim!"06 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Selçuk'u Ziyaret Etti.06 Haziran 2018
SELÇUK'TAN İNCE'YE BÜYÜK DESTEK05 Haziran 2018
CHP Adayları Av.Nilay Kökkılınç Ve Şener Akdemir Selçuk'ta Vatandaşlarla Buluştu.03 Haziran 2018
CHP’li Çam Selçuk'ta ‘Nasıl oy verileceğini’ anlattı01 Haziran 2018
CHP'li Kadınlardan Muharrem İnceye Destek29 Mayıs 2018
BERGAMA’DAN İNCE’YE DESTEK23 Mayıs 2018
Selçuklu Kurucu genç başkan adaylıktan istifa etti!22 Mayıs 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayları belli Oldu.21 Mayıs 2018
İYİ Parti İzmir adayları belli oldu!21 Mayıs 2018
CHP’de kritik gün: İşte İzmir’in kesin milletvekili aday listesi!21 Mayıs 2018
Desteğimiz Aydın Özcan’a18 Mayıs 2018
Aydın Özcan dur durak bilmiyor13 Mayıs 2018
Şener Akdemir ‘ben de varım’ dedi11 Mayıs 2018
Kani Beko: "Emekliye ikramiye, açlık sınırındaki maaşları iyileştirmiyor"10 Mayıs 2018
CHP İzmir'de rota 24 Haziran: Öncelik 8 ilçe!04 Mayıs 2018
Sema Yeşilçimen AK Parti İzmir İl Yönetimine Girdi.30 Nisan 2018
MYK ve PM toplandı... CHP'de Ön seçim Yok24 Nisan 2018
AK Parti İzmir’de Selçuk Teşkilatı İçin belirsizliğe nokta koyan açıklama!24 Nisan 2018
CHP Selçuk Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “ÇOCUKLARIMIZA EN GÜZEL HEDİYE: LAFTA DEĞİL; ‘ÖZDE DEMOKRASİ”23 Nisan 2018
Erdoğan ilan etti: Seçimler 24 Haziran'da18 Nisan 2018
“KİŞİLERE DEĞİL PARTİMİZE KARŞI AİDİYET DUYGUSU TAŞIMALIYIZ”17 Nisan 2018
Başkanlara 'kavga' uyarısı... 16 Nisan 2018
Şengül’den Selçuk İçin kritik açıklama10 Nisan 2018
CHP yerel seçimler için harekete geçti29 Mart 2018
CHP'de aday belirleme işlemi başlıyor! İşte izlenecek yol25 Mart 2018
Genel Merkezin talimatına rağmen aday olmuştu! O başkan istifa etti24 Mart 2018
AK Parti Selçuk’ta sürpriz listeye divandan onay: Başterzi resmen aday!23 Mart 2018
AK Parti İL Başkanlığından Yapılan Açıklamada:" Selçuk'ta adayımız Sema Yeşilçimen "21 Mart 2018
CHP'nin Kaybettiği 8 İlçede Kimler Aday Gösterilecek?19 Mart 2018
Yücel 'şahsi ikbalini düşünenlerle yol alamayız'19 Mart 2018
Sema Yeşilçimenle Devam Kararı Alındı08 Mart 2018
Selçuk CHP Bıraktığı Emaneti Geri Almaya Kararlı05 Mart 2018
AK Parti İzmir'de Teşkilatta Değişim25 Şubat 2018
CHP’DE FLAŞ TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ÖNERİSİ20 Şubat 2018
AK Parti'de kongre takvimi başlıyor19 Şubat 2018
AK Parti İzmir'in yeni İl Başkanı belli oldu!15 Şubat 2018
İzmir’in o iki ilçesinde kadın adaylar mı gösterilecek?14 Şubat 2018
CHP’nin yeni MYK’sı belli oldu12 Şubat 2018
İYİ Parti Selçuk'ta İlçe Kongresini Yaptı11 Şubat 2018
İYİ Parti İzmir'de son başkan da belli oldu... Tam liste: Hangi ilçe/kime emanet?02 Şubat 2018
Sertel PM üyeliğine adaylığını açıkladı31 Ocak 2018
Nilay KÖKKILINÇ PM'ye Aday30 Ocak 2018
BAYIR, PARTİ MECLİSİ’NE ADAYLIĞINI AÇIKLADI30 Ocak 2018
MHP İzmir Selçuk’ta buluştu: Tanrıkulu ve Karataş’tan önemli mesajlar15 Ocak 2018
CHP İlçe Örgütü Ataya Çelenk Sundu11 Ocak 2018
CHP İzmir İl Başkanı Delli Oldu İlçeler Kime Oy Verdi08 Ocak 2018
CHP İzmir’de ilçe başkanları kararını verdi... O ismi destekleyecekler!06 Ocak 2018
CHP İzmir'de ilk resmi adaylık ilanı... Yücel: Uzlaşı adayıyım!29 Aralık 2017
CHP İlçe Başkanından Belediye Başkanına Sorular var.29 Aralık 2017
Aksünger açık konuştu: Örgüt kimi işaret ediyorsa arkasında dururum'29 Aralık 2017
Selçuklu Genç İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu.29 Aralık 2017
Asansör Zirvesi’ne katılmayan Bayır ve Çam’dan sert çıkış25 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolarından ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı Yardımı.25 Aralık 2017
CHP Selçuk, Kadın Kolları Başkanını Seçti.22 Aralık 2017
BÜTÇEDE TOPLUMUN EMEKÇİ KESİMİ YOK 21 Aralık 2017
ADAY OLMAYACAĞIM.19 Aralık 2017
CHP'li Aksünger: "Artık Trump sonrasını düşünmemiz lazım" 18 Aralık 2017
SENGEL:" CHP DİRENİYOR HER ÜYESİYLE VE DİRENMEYE DEVAM EDECEK."16 Aralık 2017
CHP GENÇLİK KOLLARI YENİ BAŞKANI YAKUP ÇANBAZ OLDU15 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Ege'de zirve... Belediyelere 'kırsal kalkınma' için talimat!14 Aralık 2017
Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı13 Aralık 2017
" BU PARTİNİN KAYBEDENİ YOK"13 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Yakup ÇANBAZ Aday Oldu13 Aralık 2017
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH