YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.
07 Ocak 2016
2016 yılının ilk meclis toplantısında AKP meclis üyesi sayın Osman Başterzi; yaptığı konuşmada, Selçuk için 2 yıllık görev sürelerince yaptıklarını ve 2016 yılında da yapacakları hizmetler hakkında kamuoyuna gerçegi yansıtmayan bilgiler vermiştir.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 

                       

                  Bir meclis üyesinin yerel yönetimle ilgili faaliyetleri konusunda konuşması gerekirken, bugünkü AKP hükümetinin propogandasını yapması kabul edilebilir değildir. Belediye meclis toplantıları hükümetlerin icraatlarının konuşulacağı yer degildir. Bu toplantılarda belediye meclisinin alacağı kararlar ve yapacakları faaliyetler konuşulmalıdır. Belediye başkanında bu konuşmaya destek vermesi ayrıca düşündürücüdür. Oysa ki 5 Aralık 2014 meclis toplantısında kadına seçme seçilme hakkının verilmesi nedeniyle belediye meclis üyemiz Filiz Sengel'in günün anlam ve önemini belirten konuşmasında Atatürk ve İsmet İnönü'nün kadın haklarına 1930'lu yılllarda verdiği önemden bahsetmesi bile Sayın Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı tarafından oylamaya tabi tutularak tutanaktan çıkartılmış ve siyasi bulunmuşken; Osman Başterzi' nin meclis gündemiyle ilgisi bulunmayan ve mevcut iktidarın propogandasını yapan bu konuşmasını desteklenmiştir. Sayın Belediye başkanın bu konuşmaya müdahale etmemesini doğru bulmadığımızı ve kınadığımızı belirtmek isterim.

 

                  Ayrıca sayın Osman Başterzi' nin hükümetin hizmeti olarak ortaya koyduğu İzmir –Selçuk izban hızlı tren projesi hükümetin projesi değil. İzmir Büyükşehir belediyesi ile ulaştırma bakanlığının ortak projesidir. İzmir büyük şehir belediyesinin inşaat proje çalışmaları ile ilgili tabelaları indirilip, Hükümet yapıyormuş gibi kendi tabelalarını koymuşlardır. Bu projeyi halkımıza kendi projeleri gibi göstermek istemektedirler.

                Yine konuşmasında Efesin Unesco Dünya kültür miras kenti listesine girmesini bugünkü iktidarın başarısı gibi göstermek istemiştir. Aksine bu başarı 23 yıl önceden başvurusu yapılmış, çalışmaları takip edilmiş ve bugüne kadar gelmiş bir projedir.23 yıldan bugüne belediye başkanlıgı yapanların ve proje üzerinde çalışanların katkıları büyüktür. Bu daha önce alınması gereken bir karardı.Mevcut hükümet yerelde CHP li bir yönetim olduğu için bu projeye destek vermemiş ve geciktirme yoluna bile gitmiştir.

 

               Sayın Başterzi 2016 yılında doğal gaz yatırımı başlayacaktır  İfadesini kullandı. Bu yatırım belediye yatırımları ile ilgisi olmayan bir çalışmadır. Ve zaten Selçuk için olması gereken olağan işlemdir. 

                  Selçuk' un bütün köylerinin arıtma sistemi ve kanalizasyon şebekesi başlatılacaktır demiştir. Sayın Başterzi bu işlerin yapılması zaten büyük şehir belediyesine aittir. Bu çalışmaları hükümet degil, İzmir büyükşehir belediyesi zaten yapmıştır ve yapmaya devam edecektir.Türkiye'deki toplam arıtma sistemi tesislerinin %25'i  izmir ve çevresinde bulunmaktadır.Bu da CHP Büyükşehir belediyesinin çevreye ne kadar duyarlı olduğunu göstermektedir.

            Ayrıca kanal 35 projesinden bahsetmiştir. Bu da 5 yıl önce iktidara gelirken söyledikleri söylemdi. 5 yıl geçmesine rağmen sadece söylemde kalan bir sözdür. Bugünde sayın Başterzi söylemi tekrarlamaktan başka bir şey yapmıyor.

           Telefirik projesinden bahsederek turizmi uçuracaklarını söylemekte. Ben turizmciyim Bergama'da yabancı özel bir şirkete yaptırdıkları telefrik projesi fiyasko İle sonuçlanmıştır. Şirket zarar etmekte ve bu yabancı şirket yatırımlarını ülkemizden çekme pozisyonuna gelmiştir.Bu proje ile birilerine Meryemana'yı peşkeş mi çekmek istiyorlar.

 

           Sayın Başterzi geçen yıl ilçemizde yapılan ağaç katliamı ile ilgili ne düşünüyor? Budanan ağaçlar kurumaya başlamış.Bugünlerde kuruyanları köklüyolar. Yerlerine yeni fidanlar dikeceklerine yerlerini beton ile kapatıyorlar. Yeşile bu kadar düşman olan bir anlayış görmedim.

 

         Yıllardır Selçuk' u hastane hikayesi ile oyaladılar. Yılan hikayesine döndü. İlçemizin ihtiyacı olan hastane hala görünürlerde yok. Bu yıl temelini atacaklarını söylüyorlar. İnşallah Selçuk' un büyük bir ihtiyacını karşılarlar. Hep birlikte mutlu oluruz. Fakat bir sorun var. Temelini atmadan önce hastanenin yapılacağı yer çevre sağlığına ne kadar uygun olduğu ayrıca tartışma konusudur. Hastane yerinin uygunluğunu Selçuk halkına sorsunlar.

 

         Tüm bu söylemlerin yanında Selçuk ilçemizin en büyük sorunu olan otopark sorunundan hiç bahsetmedi. Otopark sorunu Selçuk'un kanayan yarasıdır. En acil çözülmesi gereken konulardan biridir. Sayın yerel yöneticilerin bu konuda bir çalışmaları var mı?  Bunu Selçuk halkı ile paylaşsınlar.

 

        Evet değerli Selçuklu hemşerilerim bizler laf üreten degil, İş üreten yerel yöneticiler istiyoruz.Bu AKP yöneticileri yerel seçimden önce söylemlerinde Yerel iktidar ile genel iktidarın el ele olmasını söylediler.Oysa iki yıl gecmesine rağmen bunların yan yana dahi geldiklerini görmedik. Dün olduğu gibi bugün de ilçemize tüm yatırımları CHP li İzmir Büyükşehir belediyesi yapmaktadır.

         Arazi yollarının yapımı devam etmekte.İkinci Şirince yolu olarak yapılan kartal çeşme Şirince bağlantı yolu bitmiştir. Barutçu-zeytinköy arazi yolları yapılarak tarımsal alana katkılar sağlanmıştır.  Hatta son olarak tarımsal sanayide ve soğuk hava depolarında kullanılmak üzere her nekadar Sayın Bakıcı kendi almış gibi gösterse de Büyükşehir Beklediyesi tarafından drencher makinesi (ürünlerin ilaçlanarak soğuk havaya atılmasını sağlayan) makine alınmış. İlçemiz içerisindeki parke taşları büyük şehir tarafından yapılmakta. Selçuk ilçemize bu yapılan destekler ile İktidar ile Selçuk un el ele olmadığı, tam tersine Selçuk ile İzmir  el ele omuz omuzadır. İşte sosyal demokrat belediyecilik anlayışı budur.

 

            İktidar gücünü kullanarak rant peşinde koşanların her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olarak  karşısında olacağız.Hizmet üreten bir anlayışın da yanında olacağız. Bu anlamda Selçuk için yapılacak iyi, kaliteli, mevzuata ve kamusal faydaya hizmet edecek tüm işlerin arkasında olduğumuzu beyan etmek isteriz. Ancak şu da unutulmamalıdır ki;  haybeden edilen lafların, meclis gündemini ilgilendirmeyen siyasi içerikli konuşmaların  meclis oturumlarında yapılması ne kanuna ne de usule uygun değildir.  Sayın Zeynel Bakıcı bu duruma müdahale etmemesi Meclis Başkanlığı görevini kendi siyasi görüşü dahilinde suistimal etmektedir. Bu anlamda 2 yıllık yönetimlerince tek bir çivi bile çakmayan bu yönetimin her meclisteki can havliyle yapılan sonuçsuz, usulsüz açıklamalarını kabul etmiyoruz.    

 Not: Değerli basın mensubları, öncelikle Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde  önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kamuoyunun bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın; partim ve şahsım adına sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

Saygı ve sevgilerimle.
 


Yorumlar (1)
  selçuklu:
[07.01.2016 - 18:06]  
drencher makinesinin Selçuk belediyesi tarafından Zeynel Bey başkanlığında alındığını biliyorum sadece burda bir bilgi eksikliği var bunu belirtmek istedim

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
SENGEL:" CHP DİRENİYOR HER ÜYESİYLE VE DİRENMEYE DEVAM EDECEK."16 Aralık 2017
CHP GENÇLİK KOLLARI YENİ BAŞKANI YAKUP ÇANBAZ OLDU15 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Ege'de zirve... Belediyelere 'kırsal kalkınma' için talimat!14 Aralık 2017
Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı13 Aralık 2017
" BU PARTİNİN KAYBEDENİ YOK"13 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Yakup ÇANBAZ Aday Oldu13 Aralık 2017
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017
Yarın oy kullanacaklar dikkat!15 Nisan 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı01 Nisan 2017
Balbay 'Hayır'ı bu kez türküyle anlattı29 Mart 2017
Selçuk Ak Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu29 Mart 2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Selin Sayek BÖKE, Selçuk’u ziyaret etti.19 Mart 2017
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2017
Nerede oy kullanacağım? - YSK seçmen yeri sorgulama sayfası18 Şubat 2017
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay SINDIR Selçuk'u Ziyaret Etti.17 Şubat 2017
AK Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Basın Açıklmasında Bulundu10 Şubat 2017
Kocaoğlu ve Güven Selçuk’u Ziyaret Etti.10 Şubat 2017
AK Partili başkanlardan Ankara mesaisi: Projeleri anlattılar10 Şubat 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü Basın Açıklaması Yayınladı09 Şubat 2017
CHP Milletvekili Musa ÇAM Selçuk Ve Torbalıyı Ziyaret Etti.06 Şubat 2017
AK Partili Kaya: "Atatürk'ü CHP'den kurtaracağız"06 Şubat 2017
CHP Selçuk Ayaktaydı18 Ocak 2017
CHP İzmir’de koordinatör rotasyonu: Kim/hangi ilçede görevli?28 Kasım 2016
Kaybedilen 8 ilçeye yakın takip02 Ekim 2016
CHP Selçuk Kuruluş Yılını Atatürk Anıtına Çelenk Koyarak Kutladı.11 Eylül 2016
Selçuk MHP İlçe Teşkilatı Görevden Alındı20 Ağustos 2016
​CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramını Kutladı07 Temmuz 2016
MHP'de tarihi gün: Ve imza sayısı açıklandı!19 Haziran 2016
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE17 Haziran 2016
HALK ARENASI " 22 NISAN CUMA GUNU SAAT 20:30 'DA CITTANTICA' DA20 Nisan 2016
CHP Selçuk,Cumhurbaşkanı,Başbakan için Suç Duyurusu13 Nisan 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Parti Binası Önünde Basın Açıklması17 Mart 2016
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısını yaptı.04 Mart 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı24 Şubat 2016
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2016
Mecliste Bir İlk Yaşandı03 Şubat 2016
MUHALEFET KONUŞUYOR "CHP'li Kasaboğlu İle Dobra Dobra"03 Şubat 2016
CHP Selçuk İlçe Örgütü Dayanışma Yemeğinde Buluştu01 Şubat 2016
Sertel’in ‘ölüm yolu’ isyanı ses getirdi!29 Ocak 2016
Selçuk Ak Partide Üyeler Yenileniyor29 Ocak 2016
Vatan Partisi Selçuk İlçe Örgütü Kongreye Gidiyor19 Ocak 2016
Üç Başkan Selçuk'u Ziyaret Etti08 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Maraş Katliamını Kınadı22 Aralık 2015
CHP'de Devir Teslim Yapıldı.12 Aralık 2015
​CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanı Melis ERMİŞ Oldu.08 Aralık 2015
​CHP Selçuk Örgütünde Kadınlar Ve Gençler sandığa gidiyor07 Aralık 2015
Emir CÖMERT Delegelere Teşekkür Etti.07 Aralık 2015
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Aralık 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanı Hasan UYSAL Oldu.06 Aralık 2015
Selçuk MHP İlçe Başkanından Yalan Habere Cevap Geldi04 Aralık 2015
CHP İzmir İlçeleri ve Selçuk’ta kongre maratonu hafta sonu yapılacak seçimlerle sona erecek.04 Aralık 2015
CHP Selçuk Kadın kolları Başkanı Güllü Kartal Kadına Şiddetti Kınadı.25 Kasım 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Kongreler süreci Acıklaması06 Kasım 2015
İzmir’den ilçe ilçe sonuçlar02 Kasım 2015
Selçuk Ülkü Ocakları Kafes Filmini İzledi28 Ekim 2015
SELÇUK VATAN PARTİSİ ZAFERİ DUYURDU16 Ekim 2015
CHP 1. Bölge milletvekili adayları Selçuk'u Ziyaret Etti.16 Ekim 2015
Selçuk'un Damadı Milletvekili Adayı Oldu.19 Eylül 2015
CHP MYK’da flaş karar: İzmir listesi nasıl şekillendi?17 Eylül 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı10 Eylül 2015
VATAN PARTİSİ SELÇUK'TA NET TAVIR ALDI29 Ağustos 2015
CHP'de Mahalle Delege Seçimleri Ertelendi.26 Ağustos 2015
​BAYRAĞINI AL GEL ŞEHİDİNE, VATANINA SAHİP ÇIK26 Ağustos 2015
CHP Selçuk'ta Mahalle Delege Seçimleri 29 Ağustosta Yapılacak18 Ağustos 2015
Flaş! CHP İzmir’de ilçe ilçe itiraz raporu04 Ağustos 2015
​Şanlı: MHP, bu ülkenin teminatıdır02 Ağustos 2015
Selçuk krizinde Başkan’dan bomba mesajlar!29 Temmuz 2015
CHP’de parti içi yarış başlıyor27 Temmuz 2015
Orhan Karagüzel Ak Parti Meclis Üyeliğinden İstifa Etti24 Temmuz 2015
EL ELE KOL KOLA İKTİDARA…..01 Temmuz 2015
Kongre süreci başladı İzmir kulislerinde bu isimler konuşuluyor…30 Haziran 2015
CHP’de Ramazan sonrası kongreler Başlıyor25 Haziran 2015
Süleyman Demirel hayatını kaybetti17 Haziran 2015
CHP'de kongre süreci start alıyor17 Haziran 2015
CHP'li Vekillerden Selçuk'a Teşekkür Ziyareti10 Haziran 2015
Kerem Ali Sürekli Selçuk’ta10 Haziran 2015
Selçuk Mahallelerinde Ve Köylerinde Kim Ne Oy Almış?10 Haziran 2015
Oy Kullandığınız Sandık Sonuçlarını Görün09 Haziran 2015
Baraj Altında Kalan Partiler ve Adaylar Kimler09 Haziran 2015
İzmir'de Kimler Vekil oldu ?08 Haziran 2015
2015 Türkiye Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
İzmir İlçe İlçe Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
Selçuk Resmi Olmayan Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
2015 AA seçim sonuçları07 Haziran 2015
Kılıçdaroğlu Selçuk'ta Coşkuyla Karşılandı05 Haziran 2015
Genç Aday Göçmenleri Ziyaret Etti.28 Mayıs 2015
Aşlık 5 Bakıcı 427 Mayıs 2015
Oyan ve Bakan Pınar Pide’de27 Mayıs 2015
CHP 1.Bölge Milletvekili Adayları Tam Kadro Selçuk'u Ziyaret Etti.07 Mayıs 2015
Selçuk üretim ekonomisi için 'Vatan' dedi07 Mayıs 2015
Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Doç. Dr. Mustafa İbrahim Selçuk’u ziyaret etti.07 Mayıs 2015
İzmir/Selçuk İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Gaziantep mutfağını keşfetti.07 Mayıs 2015
CHP Selçuk'ta İlçe Eski Başkanı İbrahim Adıgüzel ve Ahmet Çipli görev yapacak30 Nisan 2015
Genç Aday Selçuk’la Kucaklaştı27 Nisan 2015
Vatan Partisi'nden Kuşadası çıkarması27 Nisan 2015
Selçuk'a ne yapsak az26 Nisan 2015
Selçuk’a Brezilya modeli26 Nisan 2015
Vatan Partisi’nden ‘ada’ çıkarması21 Nisan 2015
Osman Pamukoğlu Ali Adıgüzel İçinizden Birisi20 Nisan 2015
Selçuk CHP’den “Alkışlıyoruz” kampanyasına destek12 Nisan 2015
CHP 1.Bölge Adayları Selçuk’ta12 Nisan 2015
MHP’nin İzmir Adayları08 Nisan 2015
İşte AK Parti İzmir listesi Belli Oldu07 Nisan 2015
CHP İzmir 1. ve 2. Bölge Milletvekili Listesi Açıklandı07 Nisan 2015
Ahmet ÇİPLİ Yazdı: "CHP'de Alevi Açılı mı"02 Nisan 2015
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜN DEN ÖN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ01 Nisan 2015
Her iki bölgede de tablo netleşmiş durumda29 Mart 2015
CHP Selçuk Üyeleri Sandık Başına Gitti29 Mart 2015
CHP İzmir’de önseçim röntgeni: İlçe ilçe sonuçlar27 Mart 2015
CHP 1. Bölge Milletvekili A.Adayı Yusuf BARATALI’dan önemli açıklama24 Mart 2015
CHP 1.Bölge A.Adayı Yusuf BARATALI "7 Haziran seçimlerinin siradan bir seçim olmadiginin bilincindeyim"22 Mart 2015
Bayır: Torbalı ve Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti06 Mart 2015
Tacettin BAYIR: "CHP’yi İKTİDARA KADINLARIMIZ TAŞIYACAK"03 Mart 2015
Tacettin BAYIR "Benim Bütün İşim; İZMİR"27 Şubat 2015
Ak Parti 1.Bölge A.Adayı Talip UZUN Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.21 Şubat 2015
CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU selçuk'ta02 Şubat 2015
AK PARTİ SELÇUK İLÇE TEŞKİLATI’NDA GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI31 Ocak 2015

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
Radyo Canlı Yayın
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH