YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

CHP’den İzmir’de iki günlük çalıştay düzenlendi.
02 Ekim 2020
CHP’den İzmir’de iki günlük çalıştay düzenlendi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

'Arama Çalıştayı' kapsamında İzmir'de açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Örgüt ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı kendilerinin iktidara hazır olduğunu belirtti . Salıcı " Sağılık Bakanı vaka sayısından haberi yok, Milli Eğitim Bakanı öğrencilerden haberi yok ancak Adalet ve Kalkınma Partisi görevini yapıyor diye anlatmaya çalışıyorlar. Umutsuz değiliz Türkiye'de iktidar alternatifi var… O kadrolar bugün kendilerini iktidara hazırlıyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun, 2-3 Ekim tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirecekleri 'Arama Çalıştayı' için düzenlenen faaliyetlere bugün gerçekleştirilen basın toplantısı ile başlandı.

Gerçekleştirilen toplantıya Genel Merkez'den katılan 3 ismin yanı sıra CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, milletvekilleri, ilçe Belediye Başkanları, CHP İzmir İlçe Başkanları yer aldı.

Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleştirilen toplantılar ilk olarak sunumlar ile başladı. Sunumların ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Milletvekillileri, sonrasında basına kapalı olarak görüşmelerini sürdürdü.

Toplantıya katılan isimler 'Meme kanseri farkındalık haftasına' dikkat çekmek amacı ile yakalarına pembe kurdele taktı.

 

HDP OPERASYONU ÇIKIŞI: SİZİN YÜZÜNÜZDEN GÖKÇEK'İ BİLE SAVUNDUK
Cumhuriyet Halk Partisi Örgüt ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı AK Parti'nin geçmiş dönemlerde kullandığı tüm tabirleri unuttuğunu söyledi. Salıcı  "AKP neyi kaybettiyse onunla ilgili meclisteki çoğunluğunu ya da yasa çıkartma yetkisini kullanarak ele alamaya çalışıyor. Siyasi parti seçim sistemini daha demokratik hala getirmeyecekse, bunun dışında vatandaşta oluşan siyasi iradenin meclise yansımasını kolaylaştırmayacaksa seçim sistemini neden değiştirmek ister? Şunun için ister… İktidar benim elimden kayıyor, vatandaşın iradesinin meclise olduğu gibi değil de farklı şekilde yansıtarak 'belki koltuğumu biraz daha korurum' düşüncesi ile bunu yapmak istiyor olabiliriler. Ne yaparlarsa yapsınlar AK Partinin gidişinin önünü alamayacaklar.  AK Parti eskiden ne diyordu? Millet iradesi diyorlardı. 31 Marttan sonra bunu söylediklerini duydunuz mu? Vatandaşımız size oy verirken biz nerede eksiğimiz var diye oturup düşünüyorduk… Millet iradesi ne oldu? Bir zamanlar Adalet ve Kalkınma Partililer hizmeti ağzından düşürmezdi… Şimdi CHP'li belediyeler önlerine çıkartılan engellerden daha iyi hizmet yapmayı düşünecek zaman bulamıyorlar.  Parti kapatma olmasın derlerdi şimdi ise HDP'ye operasyon düzenlenmiş… Söyledikleri tüm kavramları unuttular.  Türkiye'de siyaseti baskı yolu ile dizayn etmeye çalışan bir anlayış var. 6 sene önce olmuş olaylar üzerinden yargılanma yapılmış hatta serbest bırakılmış ancak yeniden tutukluyorsunuz… Sadece HDP olduğu için… Bunları söyleyince de CHP, HDP'ye sahip çıkıyor diyorsunuz… Sizin davranışlarınız yüzünden biz Melih Gökçek'e bile sahip çıktık. Bunlar HDP'li veya CHP'li miydi?  İYİ Partiyi seçime sokmamak için çaba harcadığınız ne yaptı CHP? Çıktı 15 milletvekilini seçime girebilsin diye verdi… Siz gidiyorsunuz bundan çıkış yok”

CHP’nin ilk seçimde iktidar olacağını belirten Salıcı, 31 Martta seçimleri kazandıktan sonra vatandaşlarımız şunu gördü; CHP geliyor… CHP' geliyor ancak onu yönetecek kadroları var mı diye soruyorlar bize. Biz 31 Martta şunu gösterdik… İlçe Belediye Başkanı'ndan Büyükşehir Belediye Başkanı olur, çokta güzel olur. Önümüzdeki dönemde İl ve İlçe başkanlarından sadece belediye başkanı veya milletvekili olmadığını bakan olabileceğini de göreceksiniz. İşsizlik rakamlarına bakıyorlar, Merkez Bankası'nın verilerini açıklıyorlar, Koronavirüs de kaç kişinin bundan etkilendiğini açıklıyorlar ancak insanlar artık bunlara inanmıyor… Türkiye'nin ulusal çıkarları vatandaşa doğru şeyler söylemekten geçer… Böyle bir bakış açısı ile Türkiye'nin yönetilmesi mümkün değil. Sağılık Bakanı vaka sayısından haberi yok, milli eğitim bakanı öğrencilerden haberi yok ancak Adalet ve Kalkınma Partisi görevini yapıyor diye anlatmaya çalışıyorlar. Umutsuz değiliz Türkiye'de iktidar alternatifi var… O kadrolar bugün kendilerini iktidara hazırlıyorlar" ifadelerini kullandı.

YÜCEL: BUGÜN YAPTIĞIMIZDAN DAHA İYİSİNİ NASIL YAPARIZ DİYE TOPLANDIK
'Arama Çalıştayı' etkinliğine ev sahipliği yapan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel İzmir'de gerçekleştirilen organizasyonun tüm Türkiye'ye örnek olacağını söyledi. Yücel "Bugün burada hem yeni bir hikaye yazmaya hem de yeniden kurtuluş mücadelesi başlatmaya söz vermiş kadrolarla bir aradayız. Bugünün iktidarı gibi hamaset ile insanları kutuplaştırarak değil, çözümlerimiz ile ilerliyoruz. Başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere milletvekillerimiz ile Türkiye'de gündem belirleyen bir CHP var. Türkiye'de artık halkı dinleyen bir CHP var. Bu anlayışın Türkiye'nin dört bir yanında halka ulaştırılması için il başkanlarımıza ve belediye başkanlarımıza ihtiyaçlarımız var. Ben il başkanı olarak söyleyebilirim ki tüm örgütümüz canla başla çalışıyorlar. Bugün aramızda bulunan belediye başkanlarımız içinde ayrı bir paraf açmak istiyorum. Halkta iktidarın yarattığı yalnızlık psikolojisini yıkan, halka umut var hissi aratan belediye başkanlarımız bu halkanın en önemli parçası. Bugün elbette birbirimizin yaptıklarını birbirimize anlatmak için toplanmadık. Bugün yaptığımızdan daha iyisini nasıl yaparız diye toplandık. Daha fazla vatandaşımıza nasıl ulaşırız diye bir arama çalıştayı gerçekleştireceğiz. Örgütlenmemiş, uyum sağlamamamız tüm organizasyonlar ilk rüzgarda dağılmaya mecburdur. Her ne kadar 1 asırlık mücadelemizde tüm olumsuzluklara maruz kalan bir çınarın dalları olmakta tüm mücadelemize devam edeceğiz. İzmir'den çıkan her fikrin Türkiye'yi yeniden demokrasi ve adaletle yürütecek aklın ortağı olacağına inanıyorum. Çalıştayımızın tüm partimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

BÖKE: VATANDAŞLAR BORÇ SARMANI İÇERİSİNDE
CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke Türkiye'nin borçluluk sarmanı içerisinde olduğunu söyledi. Böke  "Bugün burada bir arada olmamız çok önemli. Türkiye'nin içinde olduğu ağır koşulları değiştirmeye talip olanlarız bizler. Böylesi arama toplantıları Türkiye'de demokrasiyi yitirmiş olan anlayışa karşı birlikte düşünen ve demokrasiyi yaşatan bir arayışla Türkiye'de demokrasiyi yaratmak diye düşünüyorum. Türkiye' bugün 14 milyon insan işsiz. Bugün Türkiye'de herkes derin bir borçluk sarmanı içerisinde…. Bu ortada olan ağır kırız görmezden gelen iktidar bu hafta adına yeni dediği bir ekonomik program açıkladı. Bu yeni dedikleri program Türkiye'deki ekonomik sorun boyunu görmeyen bir programı bize sundur. Bunun bize çare olmadığı açıktır. Bu çare olsaydı bu yol milli gelirimizin 8 milyar dolara düşüyor olmasını bize başarı hikayesi olarak açıklamazdı. Bundan sadece birkaç ay önce açıklanmış olan istihdam paketinde bize iki buçuk milyon istihdam yaratılacağını söylenmişti. Ancak o günden bu güne 2 milyon istihdam kaybı yaşandı. Borçluk deseniz, KOBİ 843 milyar borçlu durumda… Yeni ekonomik programa bakarsanız ise Türkiye'de borçluluk durumu yok... Bize burada büyük bir görev düşüyor. İktidar bu sorunu çözemez çünkü iktidarın kaynağı bu düzen.  Çare bizden geçiyor. Bu iktidar çözemez ancak biz çözeriz. Bu sene yine TBMM'den egemenlik milletindir diyecek parlamenter sistemi yine biz kuracağız. Rantçı sistemi kaldırıp sosyal demokratik bir yapıyı bizler hep birlikte yapacağız. Ortak aklı üreten, İzmir'in hoşgörüsü ile bir Türkiye gerçeği yapmak için hepimize toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

TORUN: 5 MASKEYİ DAĞITAMAYANLAR KENDİLERİNİ BAŞARILI İLAN EDİYORLAR
Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Türkiye'de 5 maskeyi bile dağıtamayanların gün sonunda kendini başarılı ilan attığını söyledi. Torun "Kendimi evimde gibi hissediyorum. İzmir bizim için çok önemli. 31 Mart seçimlerinde Türkiye'de değişim başladı. Yerelden genele iktidara mutlaka ulaşacağımızın mesajını verdik. Seçimler ile birlikte nüfussumuzun yüzde 56'sını neredeyse CHP yönetiyor. Böyle bir güce sahipsek bu ülkeyi yönetecek gücümüz ve irademiz var. Bunu biraz daha organize yapmak durumundayız. Belediyelerimiz seçim öncesinde birçok eleştiriler yapılmıştı. Ancak onlar inanılma işleri başararak, her türlü zorluk ve baskıya rağmen olağanüstü işler yaptılar. Pandemi sürecinde 5 maske dağıtamadığı süreçte belediyelerimiz maskeler dağıttı. Vatandaşımızın en dar gününde yanında oldu. Bazıları mega projeler açıkladılar ama belediyelerimiz belediye başkanlarımız vatandaşlarımızın en önemli sorunlarını çözdüler. Bundan sonrada mutlaka bu çalışmalarını arttırılarak devam edecekler. Eğitim öğretim yılının basındayız ve bu sürece katkı vermek için mücadele ediyoruz ancak pandemi sürecinde olduğu gibi engellemeler ile karşı karşıya kalıyoruz. Biz bu ülkeyi birlikte yönetmek istiyoruz. Ancak tek adam yönetimi her alanda olduğu gibi maalesef senden benden olamayanlar diye bizleri ayrıştırıyor. Ben ilk belediye başkanlık görevine seçildiğimde 3214 belediye vardı. Şuan maalesef belediye sayılarımız düştü. Şimdide yeni bir hazırlık içerisindeler. Belediyeleri, ilçe belediyelerini kaldırarak sadece büyükşehir beledikleri ile iradeye yetkisi sarayda toplayarak yönetme çabası içindeler. Bugünlerde yerel yönetimler yasası ile ilgili değişiklik söz konusu ama kendilerini her koşulda katkı sağlamak istediğimizi beyan etmemize rağmen bizden hiçbir görüş alınmıyor. Halbuki Türkiye'de sadece AK Parti ve MHP'li belediyeler yok. Tüm bu belediyelerin sorunları ve çözümleri ortak… Öyle bir yapı ki bizden destek almadıkları gibi ne yaptıkları da belli değil. Kimin yerel yönetimler yasası ile ilgili ne bir irade koyduğu belli değil. Böyle bir yapının içerisinden çözüm çıkmaz. Sizin bugün 1390 belediyeye düşürdüğünüz belediyeler ile bu çözümü üretemezsiniz. Eğer vatandaşın sorunlarını çözecekseniz, demokrasiyi içinize sindirmişseniz, yerel yönetimler yasasını çıkartırken muhalefetin düşümcesine de kulak verin. Yoksa bu yasanın da sürdürülebilirliği olmaz. Sadece Çevre ve Şehircilik Bakanlığının birkaç önerisi ile bu sorunları çözemezsiniz. Buradan açıkça uyarıyoruz. Eğer yasa değişikliği yapacaksanız bu farklı seslere de kulak verin. İnanıyoruz ki yerelden genele bu köprüyü kuracağız. Ben demeden biz olarak çoğalarak bu başarıyı büyüteceğiz. Ülkemizin buna ihtiyacı var.. Gelecekten gençlerimiz umutsuz. Artık ülkeyi yönetemiyorlar ve bu ortada. Sadece mazeret üretiyorlar... Eğer Cumhuriyeti kuran atalarımızın sorumluluğu varsa, kurtaran olarak bize düşüyor bu görev. Omuz omuza birlikte bu mücadeleyi vererek Laik ve demokratik Türkiye'yi yeniden kuracağız" diye konuştu.

SOYER: MÜZİK DEĞİŞTİKÇE DANS DA DEĞİŞİR, TÜRKİYE'DE MÜZİK DEĞİŞİYOR
Yaptıkları hizmetler üzerinden örnekler veren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise “Çekirdek ailemiz bugün sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Başından beri söyledik, İzmir değişimin lokomotifi olacak. Bu toplantıdan Türkiye’ye ilham verecek ve İzmir’in model oluşunu gösterecek sonuçlar ortaya çıkacak. Konda’nın yaptığı son ankete göre Türkiye nüfusunun yüzde 82’si geçinmekte zorlanıyor. Yüzde 40 faturalarını ödemekte zorlanıyor. 5 milyon hane faturalardan birini ödeyemez halde. Gerçekten büyük yoksulluk, ekonomik sıkıntılar giderek derinleşiyor. Sürdürülebilirliğini yitiren bir ekonomik tablo var. Bunun değişmesi aslında yerel yönetimlerde başaracağımız değişimle çok alakalı. Yerelden gelen değişimle Türkiye’yi değiştirmemiz mümkün. Belediye başkanı arkadaşlarıma çok iş düşüyor. Belediye hizmetleriyle bu değişimi yaratmak mümkün değil, vatandaşın gündelik hayattaki ekonomik sorunlarına dokunacak çalışmaları da yapmak zorundayız. Acil müdahale ekibimizle ilçelerde en yoksul mahalleleri dolaşmaya başladık. Gerçekten yoksulluğun boyutu can yakıcı. Hızlı müdahale ettikçe görüyoruz ki yüzler gülüyor, umutlar büyüyor. Başka bir Türkiye kurmanın mümkün olduğunu görüyoruz. Başka bir Türkiye kurulmaya başlıyor ve hep beraber kuracağız. Müzik değiştikçe dans da değişir diye bir söz var. Türkiye’de müzik değişiyor, dansı değiştirecek olan da bizleriz” ifadelerini kullandı.  Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İYİ Partili Dervişoğlu iktidara seslendi: Türkiye bir çıkış arıyor19 Ekim 2020
İbrahim ALİ MHP İlçe Başkalığına Adaylığını Açıkladı10 Eylül 2020
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Kuruluşunun 97. Yılını Kutladı.09 Eylül 2020
Temmuz Ayında AKP Selçuk İlk Sırada07 Ağustos 2020
Kızılay'a Siyaset Bulaştı05 Ağustos 2020
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı İlçemizi Ziyaret Etti.20 Haziran 2020
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018

VİDEOLAR


 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH