YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > KÜLTÜR

İzmir, tanıtım atağına kalkıyor
03 Mart 2016
Kısa adı İZTAV olan İzmir Turizm Tanıtma Vakfı’nın başına geçmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, lokmasını turizmle büyütecek herkesi kentin tanıtımına katkı koymaya çağırdı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


İzmir,  kent turizminde etkin bir hamle için İzmir Turizm ve Tanıtma Vakfı (İZTAV) çatısı altında güç birliği oluşturuyor. İZTAV’ın kapısı, yapısındaki değişiklikle yeni üyelere açılırken, Olağanüstü Mütevelli Heyet Toplantısı’nda vakfın başkanlığına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun getirilmesi kararlaştırıldı. Kentin turizm önderlerinin katıldığı toplantıda konuşan Başkan Kocaoğlu, lokmasını turizmle büyütecek herkesi kentin tanıtımına katkı koymaya çağırdı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, yasayla verilmiş belediye hizmetleri dışında, kentin ve kentlinin kalkınması gibi başka bir misyonu daha üstlendiğini söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, “Yerelde kalkınmayı gerçekleştirmek, İzmir’i topyekun kalkındırmak istiyoruz, amacımız bu. Göreve geldiğimizde bir stratejik plan yaptık, eksiklerimizi tespit ettik ve yola koyulduk. Öncelik sıralamalarımızı, ihtiyaçlarımızı belirledik. Olanaklarımız nispetinde bütün altyapı eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Fuarcılıktan organik tarıma kadar çok önemli adımlar attık. Ve artık konuştuğumuz zaman lafın havada kalmayacağı bir ana geldik. Şimdi tanıtım zamanı” diye konuştu.

Ankara’da sahibimiz yok
İzmir’in lobi çalışması yapamadığının altını çizen Başkan Aziz Kocaoğlu, “Teşvikler konusundaki problemlerimizi herkes biliyor. Manisa, tünelle 15 dakikaya inecek. Orada 3. bölge teşvik uygulanıyor, İzmir’de ise 1. bölge. 'Nasıl olacak' diye herkes soruyor. Maalesef ve maalesef İzmir olarak lobi çalışması yapamıyoruz. Ankara’da sahibimiz yok” dedi. 

İzmir’deki sektörlerin gelişmeye açık olduğuna dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı, “Ufak teşvikler verdiğinizde bile bunlar hemen kendini toparlıyorlar. Yeter ki, İzmir’in sırtına vurulsun, destek verilsin. İzmir gibi bir ilin hizmet ve turizm sektörlerinde gerektiği payı alması, kentin sıçrama tahtasını oluşturacaktır” şeklinde konuştu.

İzmir’i bilmiyordur
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu konuşmasına şöyle devam etti: “Ticaretimiz belli. Ticaret için birinci şart Alsancak Limanı’nın derinleştirilmesi ve kapasitesinin artırılması. Bu ticaretimizin gelişmesi ve lojistik sektörünün büyümesi için gerekli. O yüzden ÇED ile çabalıyoruz. Çandarlı Limanı yapılsın, Petkim Limanı olsun ama İzmir Alsancak Limanı olmazsa olmazdır. Bugün ‘İzmir Alsancak Limanı sadece kurvaziyer ve yat limanı olsun’ diyen insan İzmir’i bilmiyordur. İzmir’i bilen bunu söylemez. Bu doğru değildir. Kongre merkezi ve opera binasının temellerini bu yıl içinde atıyoruz. Fuar İzmir’i kente kazandırdık. 2016 yılından itibaren bütün fuarlar, minimum yüzde 50 büyüyerek gidiyor. Daha önce Kültürpark’ta yaptığımız fuarların hizmet sektörüne tahminen 500-600 milyon lira para bıraktığı hesaplanıyordu. 2016 yılında bu rakam 1,5 milyar TL olacak. Yani Fuar İzmir’in kente bıraktığı para 2,5 kat artacak. Bir de sağlık sektöründe ve termal sektöründe ciddi bir ivme kazanabiliriz. Uzun süreli tedavileri kentimize çekebiliriz. Buradan başlayarak dünyada söz sahibi olabiliriz. İnciraltı’nın planlanması için 12 yıldır uğraşıyorum. İnciraltı’nın İzmir’in kalkınmasında nasıl katkısının olacağına ilişkin çalışmayı  Ankara ziyaretimizde ilgili müdürlüğe teslim ettik. İnciraltı’nın mutlaka planlaması gerekmektedir.” 

Şimdi tanıtım zamanı
Şu aşamada en önemli eksiğin ulusal ve uluslararası tanıtım olduğuna dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, “Altyapımızı, çevre yatırımlarımızı,  fuarımızı tamamlayarak artık tanıtım yapabilecek bir noktaya geldik. Şimdi bir kampanya yapmak zorundayız. İZKA’nın İzmir’in tanıtımıyla ilgili bir çabası var. Ayırdığı bir bütçe var. Bu bütçeyi sayın Valimizin de destekleriyle artırmaya çalışmak zorundayız. Sadece fuarların tanıtımı için İZFAŞ’ın 2016 yılındaki bütçesi 2,5 milyon TL. İzmir Büyükşehir Belediyesi de tanıtım yapmak, elinden gelen her türlü maddi desteği vermek zorunda. İZTAV, Nisan ayındaki kongreye kadar üye sayısını yükseltmek zorundadır; tüm turizmciler olarak bir üye kampanyası yapmak durumundadır. Turizm sektöründekiler bu kentin tanıtımına katkıda bulunmalıdır.  Bu taşın altına elini koymak, sahiplenmektir. 1 ay içerisinde bizler meslek odalarımızla değerlendirme yaparak Mart ayını üye kampanyasıyla geçirip o üyelerle birlikte genel kurula gitmek zorundayız. Herkesten katkı bekliyoruz. Hep beraber ortaya çıkalım. İzmir’deki birlik-beraberlik ruhunu herkese gösterelim” dedi.

İzmir için tarihi gün
Toplantının açılışında konuşan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş,  İzmir için tarihi bir gün yaşandığını söyledi. İZTAV’ın daha etkin olması için yapısal değişikliğe gittiklerini belirten Demirtaş, “İZTAV 5 kurumdan oluşan mütevelli heyet yapısıyla çalışmalar yapmasına rağmen, İzmir turizminin birlikteliğini sağlayamadı.  Şimdi vakıf senedi değişerek sektöre açılıyor. Yeni senetle birlikte Vakfa yeni üyelere almak mümkün olacak. Turizmle ilgili tüm kurum ve kuruşları İZTAV bünyesine katarak büyümeyi hedefliyoruz. 329 kuruma davet gönderdik. Bu şekilde İzmir için daha güçlü ve kenetlenmiş bir üst yapıyı hayata geçireceğiz. Bugün aramızda kentimizin turizmine de emek veren büyük çabalar sağlayan, kendi imkanlarıyla İzmir’e uluslararası nitelikte bir fuar alanı kazandırmış Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu var. İZTAV’ın dünyadaki benzeri örnekleri inceledik. Çoğunluğunda organizasyonların başkanlığını belediye başkanları yürütüyor. Ama tüm STK’lar ve sektörde taşın altına elini sokmuş, kaynak sağlıyor, görev alıyor. Başkanımızı şu an bizimle beraber. Kendisine arzımız, turizm faaliyetlerimizin anlam kazanacağı bu vakfa Başkanlık etmesi ve kurulları oluşturmasıdır.  Sizleri de İZTAV’a üye olmaya davet ediyoruz. 1 ay sonra yeni üyelerle tekrar genel kurul yapacak ve çalışmalarımıza hız vereceğiz. CBV Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nu da İZTAV çatısı altında yeniden yapılandıracağız” diye konuştu. 

Bir dev uyanıyor
Vali yardımcısı Hasan Hüseyin Can, İZTAV’ın yeni yapısıyla birilikte İzmir’in tanıtımına can suyu taşıyan bir organizasyona dönüşeceğini söylerken, ETİK Başkanı Mehmet İşler de İzmir’de turizmin yeniden doğacağına olan inancını belirtti. TÜRSAB  Ege Bölge Başkanı Hasip Ali Hepşen ise, “Bugün çok arzulanan ve istenen bir noktadayız. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun böyle bir organizasyonun başında olması, başından beri istenen bir şeydi. İzmir’in  eksiğinin tanıtım olduğunu hep söyledim. Turizmin geleceğini şimdi çok daha parlak görüyorum” dedi.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KÜLTÜR Haberleri

Başlık Tarih
 
Selçuk (Ephesus) Rumeli Göçmenleri Dayanışma Derneği’nin 4.Olağan Genel Kurulu Yapılacak30 Kasım 2017
İZMİR KADIN MECLİSLERİ SELÇUK’TA TOPLANDI28 Kasım 2017
Selçuklu Arkeolog Akın Ersoy Apikam Toplantı Salonunda Söyleşi Yapacak27 Kasım 2017
SELÇUK BELEDİYE TİYATROSU OYUNCULARINI ARIYOR22 Kasım 2017
EFES’TE SARAYDAN KIZ KAÇIRMA21 Eylül 2017
EFES OPERA VE BALE GÜNLERİ BAŞLADI17 Eylül 2017
İzmir’de Uluslararası Edebiyat Festivali heyecanı 6-7 Ekim'de Selçuk'ta Devam Edecek06 Eylül 2017
EFES’TE OPERA BALE VE GÜNLERİ BAŞLIYOR25 Ağustos 2017
Leylek ve Doğal Yaşam Kültürü Festivali başlıyor08 Ağustos 2017
“Sevgiliye” büyük ilgi31 Temmuz 2017
UNESCO Dünya Mirası Efes'in Bileşenleri NEA EFESSOS'ta konuşuldu08 Temmuz 2017
Selçuk'ta Efes Heykel ve Tasarım Okulu Açılacak07 Temmuz 2017
Kuşadası Gençlik Festivali Başladı07 Temmuz 2017
YAZA MERHABA KONSERİ06 Temmuz 2017
Efes Antik Kent'te 'düğün' tartışması: O iddialara yanıt!28 Haziran 2017
Fazıl SAY'dan Selçuk Efes'te Muhteşem Konser21 Haziran 2017
Selçuk'ta Bisiklet Hareketi Başlatıldı16 Haziran 2017
İzcioğlu'nun İzdüşümünün İzleri Sergileniyor06 Haziran 2017
Viyana Oda Orkestrası Say'a Efess’te Eşlik Edecek02 Haziran 2017
BİR BAĞLAMA BİN TÜRKÜ26 Mayıs 2017
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ 5. GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ'NDE BULUŞUYOR!18 Mayıs 2017
ÇOCUKLARI TİYATROYLA BULUŞTURARAK “FARK YARATTI”11 Mayıs 2017
İLKİ DÜZENLENEN KANTARON FESTİVALİ SELÇUK’U RENKLENDİRDİ07 Mayıs 2017
ÜÇ Mehmet'in Dansı 17 Mayıs'ta Selçuk'ta03 Mayıs 2017
Selçuk'ta Kantaron Festivali heyecanı: Dolu dolu program03 Mayıs 2017
Selçuk Zirve 4. Geleneksel Çocuk Oyunları ve Uçurtma Şenliğine Gidiyor25 Nisan 2017
SELÇUK BELEDİYE TİYATROSU FARK YARATTI25 Nisan 2017
SELÇUK’UN KÜLTÜREL DEĞERLERİ BU SERGİDE21 Nisan 2017
41. TURİZM HAFTASI BAŞLADI18 Nisan 2017
SELÇUK BELEDİYE TİYATROSU 2 YAŞINDA17 Nisan 2017
KENT BELLEĞİNDE MUHTEŞEM TÜRKÜ GECESİ07 Nisan 2017
YÖRÜK ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ27 Mart 2017
DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NDE İKİ OYUN24 Mart 2017
Selçuk ilçesindeki Barutçu Yörük şenlikleri hafta sonu yapılacak23 Mart 2017
Gara Selçuk 7 Bilgeler’de22 Mart 2017
KENT BELLEĞİNDE “MÜZİK VE İNSAN”14 Mart 2017
SELÇUK BELEDİYE TİYATROSU SAHNESİNİ MAHALLELERE TAŞIYOR23 Şubat 2017
Artemis Tapınağı İçin Bakanlık Düğmeye Bastı23 Şubat 2017
SAHNE TOZU BU KEZ GÜLDÜRDÜ21 Şubat 2017
7 harikadan biriydi, şimdi sular altında!20 Şubat 2017
“ PAPAZ KAÇTI” SELÇUK’TA18 Şubat 2017
SELÇUK’TA TİYATRO SEYİRCİ SAYISI 15 BİNİ AŞTI13 Şubat 2017
“Şiirimin Dili Rumeli-2” Şiir Dinletisine Selçuklular Yoğun İlgi Gösterdiler12 Şubat 2017
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ 6. DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞUYOR08 Şubat 2017
SELÇUK TİYATROYA DOYACAK06 Şubat 2017
Selçuk (Ephesus) Rumeli Göçmenleri Dayanışma Derneğinden "ŞİİRİMİN DİLİ RUMELİ-2"27 Ocak 2017
İzmir'de BİSİM'le yeni hayat: 3 yılda neler değişti?17 Ocak 2017
FERHAD İLE ŞİRİN SELÇUK’TA SAHNELENDİ14 Ocak 2017
Nazım Hikmet'in Yazdığı Ferhat İle Şirin Selçuk'ta Sahne Alacak10 Ocak 2017
Büyük Şehir St.Jean Anıtı ve Selçuk kazılarına destek verecek. 28 Aralık 2016
KÜLTÜR VE GENÇLİK MERKEZİ YARIŞMASI SONUÇLANDI29 Kasım 2016
ŞİRİNCE ZEYTİN ŞENLİĞİ YAPILDI22 Kasım 2016
Türkiye’ye örnek buluşma19 Kasım 2016
ULUSLARARASI SEMPOZYUM HAVUTLAMA HAYRI İLE TAÇLANDI19 Kasım 2016
DEVECİLİK KÜLTÜRÜ VE DEVE GÜREŞLERİ SEMPOZYUMU BAŞLADI18 Kasım 2016
YENİ SEÇİLEN SELÇUK KENT KONSEYİ’NDEN BAŞKAN BAKICI’YA ZİYARET16 Kasım 2016
DEVECİLİK KÜLTÜRÜ DE UNESCO YOLUNDA15 Kasım 2016
Efese Girişler Yüzde 60 Düştü25 Ekim 2016
Selçuklu Fotoğrafçı Barış Barlas katıldığı eserle birinci oldu.25 Ekim 2016
TKB’ DEN SELÇUK BELEDİYESİ’NE “BAŞARI BELGESİ”12 Ekim 2016
ARTEMİS TAPINAĞI: EFES’TEKİ DÜNYA HARİKASI07 Ekim 2016
Bu serginin geliri engellilere05 Ekim 2016
Efes Antik Kenti’nin Gladyatörleri Vejetaryendi05 Ekim 2016
Modern eğitim merkezi için start veriliyor04 Ekim 2016
Selçuk'ta Tiyatro Rüzgarı01 Ekim 2016
Tarihe Saygı Ödülü Şirince Evine27 Eylül 2016
Efes'in Işığı, Takılara Yansıdı17 Ağustos 2016
Efes’in ışığı takılarda13 Ağustos 2016
AŞK VE KADININ TEZHİPTEKİ BULUŞMASI SELÇUK’TA30 Temmuz 2016
UNESCO İÇİN ORTAK ÇALIŞMA YAPILACAK19 Temmuz 2016
Şirince Taş Mektepte Yeni Bir Proje Hata Geçiyor29 Haziran 2016
Efes Antik Tiyatro'da Muhteşem Kapanış26 Haziran 2016
Sinemanın büyülü melodileri Celsus'da yankılandı22 Haziran 2016
KADIN DANIŞMA MERKEZİ’NDEN KIRKYAMA SERGİSİ21 Haziran 2016
Viyana Senfoni Orkestrası Efes Antik Tiyatro’da21 Haziran 2016
CELCUS KÜTÜPHANESİ’NDE SİHİRLİ FLÜT DİNLETİSİ17 Haziran 2016
Selçuk Belediye Tiyatrosu’ndan yaza merhaba06 Haziran 2016
​Selçuk Rumeli Göçmenleri Derneğinden Muhteşem Bahar Şenliği.01 Haziran 2016
BELEDİYE KOROSUNDAN BAHAR KONSERİ01 Haziran 2016
Efes'te Muhteşem Konser30 Mayıs 2016
EFES ANTİK TİYATRO’DA BAHAR KONSERİ25 Mayıs 2016
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ 4. GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ'NDE BULUŞUYOR!25 Mayıs 2016
BAŞKAN BAKICI: SANATSIZ BİR TOPLUM OLMAZ20 Mayıs 2016
İşte İzmir farkı!19 Mayıs 2016
SELÇUK İLE OUREM ARTIK RESMEN KARDEŞ05 Mayıs 2016
20-21-22 Mayıs tarihlerinde Selçuk Şirince'de gerçekleşecek VarilFest etkinliğini kaçırmayın.03 Mayıs 2016
ULUSLARARASI SANATÇILAR SELÇUK'TA AĞIRLANDI24 Nisan 2016
“HAK DOSTUM HAK” SELÇUK’TA SAHNE ALIYOR21 Nisan 2016
LEYLEK FESTİVALİ’NDE İLK GÜN RENKLİ GEÇTİ19 Nisan 2016
BAŞKAN BAKICI: “SELÇUK’TA TİYATRO GELİŞİYOR”30 Mart 2016
ÇOCUKLAR TİYATRO İLE TANIŞTI24 Mart 2016
Efes Müzesinde Suluboya Sergisi20 Mart 2016
Göçmenlerden Muhteşem Gece07 Mart 2016
“Dört Kol Çengi” oyunu minik izleyicilerle buluşacak. 02 Mart 2016
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ 5. KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞUYOR 23 Şubat 2016
TİYATRO TOPLULUĞUMUZ HER HAFTA BİR MAHALLİMİZDE19 Şubat 2016
Dalış turizmi harekatı: Efes su altına inecek!12 Şubat 2016
EFES KÜLTÜR VE ARKEOLOJİ YÜRÜYÜŞÜ08 Şubat 2016
Deve Güreşleri İptal Edildi.17 Ocak 2016
YAĞMUR ALTINDA ALTIN HAVAN YARIŞMASI16 Ocak 2016
UNESCO’DAN SONRA SELÇUK’TA İLK EFES ALAN YÖNETİMİ TOPLANTISI YAPILDI29 Aralık 2015
Tarihe saygı ödülleri sahiplerine dağıtıldı25 Aralık 2015
SELÇUK, OKULLAŞMA YÖNÜNDE HIZLA İLERLİYOR25 Aralık 2015
OTOGARGARA BİR KEZ DAHA SEYİRCİ İLE BULUŞTU24 Aralık 2015
SELÇUK (EPHESUS) RUMELİ GÖÇMENLERİ İLK TOPLANTISINI YAPTI23 Aralık 2015
"34 ÜNCÜ SELÇUK EFES DEVE GÜREŞLERİ FESTİVALİ ÇATIM LİSTESİ...23 Aralık 2015
​Ali AKYÜZ ve Yönetimi Selçuk Rumeli Göçmenler Derneği 3.Olağan kongresini Kazandı.20 Aralık 2015
​Selçuk Kültür ve Cem Evinde Bağlama ve Bilgisayar Kursları Başlıyor.18 Aralık 2015
​MÜZİĞİN DİNLENDİRİCİ RUHU ONUN PARMAKLARINDA18 Aralık 2015
2015’e “renkli” veda07 Aralık 2015
ANTİK KENTTE DİNAMİTLİ TALAN07 Aralık 2015
KIRKYAMA KURSUNA KADINLARDAN YOĞUN İLGİ01 Aralık 2015
Tolga MERT Yazdı: "ARTEMİS TAPINAK ALANI HAKKINDA"01 Aralık 2015
KENT BELLEĞİNDE “KEÇE SERGİSİ”20 Ekim 2015
DEVELER BİLİMİN IŞIĞINDA GÜREŞECEK 08 Ekim 2015
​“Kesişen Zaman” törenle açılıyor07 Ekim 2015
ŞİRİNCE TİYATRO MEDRESESİNDE MONODRAMA FESTİVALİ25 Ağustos 2015
Ecdadımızın üstünde tavuklar eşiniyor20 Ağustos 2015
Selçuk Tren İstasyonunda Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleştirildi.14 Ağustos 2015
SELÇUKLULAR EDEBİYAT FESTİVALİNDE BULUŞTU10 Ağustos 2015
Yeni Zelanda Genel Valisi Efes'i Ziayaret Etti.07 Ağustos 2015
GÜZELLER "MERYEM ANA" EVİNİ GEZDİ07 Ağustos 2015
“KADINLIK BİZDE KALSIN” SEYİRCİYLE BULUŞTU04 Ağustos 2015
ŞEFTALİ FESTİVALİ BURUK GEÇTİ03 Ağustos 2015
Efesteki Tarihi gerçek ortaya çıktı01 Ağustos 2015
KENT BELLEĞİ’NDE SOLMAYAN RENKLER30 Temmuz 2015
Dünya Miras Listesinin faydaları07 Temmuz 2015
MİSKET ANAOKULUNDAN MÜKEMMEL İKİ GÖSTERİ BİRDEN07 Temmuz 2015
UNESCO Dünya Mirası Nedir? Nasıl Girilir? Nasıl Kalınır?29 Haziran 2015
9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ HUZUREVİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR19 Haziran 2015
SELÇUK'TA MUHTEŞEM GECE17 Haziran 2015
Unesco'da Efes Tanıtıldı...16 Haziran 2015
Selçuk Belediye Tiyatrosu perdelerini açıyor11 Haziran 2015
İZMİR ORTODOKSLARININ LİDERİ SELÇUK TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ04 Haziran 2015
Itzhak Perlman İzmir'de‏28 Mayıs 2015
ÖZEL MİSKET ANAOKULU RESİM SERGİSİ AÇILDI27 Mayıs 2015
ÇAMLIK COŞTU...!24 Mayıs 2015
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ 3.GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ'NDE BULUŞUYOR14 Mayıs 2015
Çgg Kültür Derneği Yönetimi ''2.Çamlık Sevgiyle El Ele ''Konser Etkinliği Düzenliyor12 Mayıs 2015
Selçuk'ta Anneler Günü Dört Bir Yanda Kutlandı.09 Mayıs 2015
Sanatın yas günü: Zeki Alasya'yı kaybettik08 Mayıs 2015
Bartholomeos “Bugün Burada Olmamızı Başkana Borçluyuz”07 Mayıs 2015
SELÇUK BELEDİYE TİYATROSU KURULDU06 Mayıs 2015
ARTEMİS KUTSAL YOLUNDA İLK ADIMLAR05 Mayıs 2015
HUZUREVİ VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN UNUTULMAYACAK BULUŞMASI05 Mayıs 2015
“O ESER” İzmir'in, Selçuk’un Gururu Oldu27 Nisan 2015
Çağlayan Sesler Çocuk Korosundan Muhteşem Konser24 Nisan 2015
Emekliler Sendikası Selçuk Temsilcisi İbrahim Adıgüzel :22 Nisan 2015
20. TÜYAP İzmir Kitap Fuarı açılıyor14 Nisan 2015
YILMAZ ÖZDİL ŞİRİNCE'DE31 Mart 2015
Süleyman Saidov’dan Selçuk’ta Muhteşem Konser25 Mart 2015
Selçuk Kent Belleğinde Fotoğraf Dolu Bir Gece Gerçekleşti.11 Mart 2015
“Efes olmadan UNESCO eksik” 05 Mart 2015
Selçuk(Ephesus)Rumeli Göçmenleri Dayanışma Derneğinden Muhteşem Gece01 Mart 2015
’Yargıtatör’ adlı tiyatro Oyunu Selçuk’ta sahnelendi.27 Şubat 2015
ŞİRİNCE ST. JOHN KİLİSESİ RESTORE EDİLECEK21 Şubat 2015
SELÇUK RUMELİ GÖÇMENLERİ BULUŞUYOR 19 Şubat 2015

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
Radyo Canlı Yayın
..
En Çok Okunan
Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH