YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

MUHALEFET KONUŞUYOR "CHP'li Kasaboğlu İle Dobra Dobra"
03 Şubat 2016
Ülke geneli ve İzmir genelinde olduğu gibi Selçuk'ta da parti içi muhalefet devam ediyor. Uzun süreden beri CHP Selçuk İlçe Örgütünde devam eden parti içindeki çekişmelerin asıl nedeninin nasıl ve kimden kaynaklandığı yönünde açıklamalar yapan CHP eski İlçe Sekreteri Cemil Kasaboğlu, suskunluğunu bozarak bu konudaki sorulara dobra dobra cevap verdi. Kasaboğlu, CHP Selçuk İlçe örgütüne asıl zararı Selçuk Belediyesi eski Başkanı H. Vefa Ülgür'ün verdiğini öne sürdü
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


Olağan Genel Kurul toplantısının üzerinden zaman geçmesine rağmen parti içindeki muhalefetin devam ettiği CHP Selçuk İlçe Örgütünde partililer, içindeki suskunluğu bozarak bir bir açıklama yapmaya başladılar. Bu açıklamaların ilki uzun yıllar partisi ve ideolojisi için mücadele etmiş ve partide görev almış CHP'li Cemil Kasapoğlu. Partisine asıl zarı Belediye eski Başkanı H.Vefa Ülgür'ün seçildiği ilk beş yıldan sonra verdiğini ileri süren CHP'li Cemil Kasaboğlu, eski Başkanın ilçe kongresinde yaptığı konuşmayı ve aldığı tavrı oldukça sert sözlerle eleştirdi.

CHP'nin bugünkü yapısının ülkede ve Selçuk'ta son derece önemli olduğunu, kendi ideolojisini yavaş yavaş da olsa bulmaya çalıştığına dikkat çeken Kasaboğlu, bu konuda birçok partilinin önünün açılacağına inandığını kaydetti. Selçuk'ta yıllardır ideolojisini kaybeden bir CHP olduğunu ileri süren Kasaboğlu; "Burada herkes sadece koltuklarda oturup kendine bir yer edinmeye çalışıyor. İnsan unsurunu unutup, geçmişte olduğu gibi dar çerçevelerle çalışmalarını yürütüyorlar. Böyle olunca da partinin asıl hedeflerini ve etkinliğini gösteremeyip sadece seçimden seçime hareket eden bir kurum olarak görülüyor" dedi.
Selçuk'taki CHP İlçe Örgütünün geçmişten bu güne yaşanan sıkıntıları dile getiren Kasaboğlu, CHP Selçuk İlçe Örgütünde yaşanan parti içi muhalefetin asıl nedeninin eski Başkan Ülgür'ün kendi kurallarıyla hareket ettiğine ve parti tabanını kendi kurallarına göre yapılanmaya yönlendirdiğinden kaynaklandığını ileri sürdü.

Seçimlerden sonra delegelerin olağanüstü kongre istediğini, bu konuda imza topladıklarını dile getiren Kasaboğlu; "Bunu isterken de sürekli engel olmaya çalışıp partiden seçilen meclis üyelerini de engel olmaları için yönlendiriyordu" dedi
Belediye Eski Başkanı  H.Vefa Ülgür'ün CHP'nin son genel kurul toplantısında yaptığı konuşmayı değerlendiren İşadamı  ve CHP Eski İlçe Sekreteri Cemil Kasaboğlu; "Yerel ve genel seçimler yaşadık ve bu süreçte bir kez bile danışma kurultayı yapmadık. Bırakın danışma kurultayını, belediyede eski başkanın aldığı kararları CHP'li yöneticileri bile bilmiyordu.  Onu savunmak zorunda kalıyorlardı. Örneğin, Selçuk'ta 3 ay inşaat yasağı kararı alındığında hiçbir yöneticinin haberi olmuyordu. Çatıların yıkılıp düzeltilme kararı alındığında partililer yöneticilere sorduğunda; yöneticiler ise yeni öğreniyordu. Ancak, dışarıda Başkanlarını savunmak zorunda kalıyorlardı. Eski Belediye Başkanı kongrede bizleri şikayet ediyor, "başıma kavuk geçirdiler, siz ne yaptınız" diyor. Doğru söylüyordu. Kendisinin seçtirdiği meclis üyeleri, sivil toplum yöneticileri kendisini nasıl savundu aba? Bir tanesi kınama yazısı mı yayınlattı? Neden onlara bir şey söylemiyor da delege ve üyeleri eleştiriyor?" şeklinde konuştu.
Yerel seçimler öncesi Belediye Eski Başkanı Ülgür'e birçok partili arkadaşları tarafından aday olup olmayacağını sorduklarını, kendisinin bir daha aday olmayacağı yönünde yanıt aldıklarını ifade eden Kasaboğlu; "Bu süreçten sonra insanlar arayış içerisine girdiler. Arkadaşlarımız aday adayı oldu. Sonra da baktık ki, insanları birbirine kırdırıp, aday adayı oldu. Bunu en baştan söyleyebilirdi" şeklinde konuştu.

Kongrede Belediye Eski Başkan Ülgür'ün 'siz  ne yaptınız' sözlerini de sert bir dille eleştiren Kasaboğlu; "Bize hiçbir şey sorulmazdı ki zaten. Bütün kararları kendisi alıp veriyordu. 'Acımadınız bana' derken, Erdoğan gibi mağduru oynuyordu. Yine konuşmasında 'bu işin böyle olamayacağını bana söylediniz mi' diye sordu Vefa bey. Hiç kimseyi dinlemiyordu ki eski Başkan. insanları dinlemezsen, o insanları da suçlamaya hakkın yoktur. Ak saçlıları suçluyor. Ak saçlılar partisi için çalıştılar, ama ne yazık ki, Sayın Vefa bey ile bir araya gelemediler" dedi.

Ülgür'ün Genel Kurul toplantısında Zafer Mahallesi ve 14 Mayıs Mahallesinde alınan imar uygulaması hakkında yaptığı konuşmasına; bu kararın da tek başına alınan kararlardan bir tanesi olduğunu ileri süren Kasaboğlu; "Seçime 3 ay kala hangi sivil toplum örgütü ve vatandaşlarla (oradaki) görüşüp Selçuk'a yön verdiniz. Otopark bulamayacaksınız derken, biz 15 yıl hangi otoparkları kazandırdık da; şikayet ediyoruz" dedi.

Kongredeki konuşmasında Çoban ateşini çok öncelerden isim verdiği partili arkadaşları ile yaktıklarını savunan Ülgür'ün bu konuşmasını da demagoji olarak değerlendiren Kasaboğlu; "Rahmetli Mustafa Adıgüzel ve Ali Osman Şirin ile çoban ateşi sizden önce yakılmıştı. Siz sonradan ilave oldunuz bu ateşe.. Mehmet Özyut ile beraber bu oluşuma katkı koydunuz" dedi.
Eski Belediye Başkanı Ülgür'ün tasfiyeden bahsettiğini ancak kimse kimseyi tasfiye etmediğinin altını çizen Kasaboğlu; "Doğrusu partideki gençlere ağabeylik yapıp onları Selçuk siyasetine hazırlamanızdı" diye konuştu.
Olağanüstü Kongreden sonra Eski Başkan Ülgür'ün; meclis üyeleri ile seçilen yöneticilerle grup yapmamaları için bazı yerlerde toplantı yaptığını iddia eden Kasaboğlu, Ülgür'ün partiden seçilen meclis üyelerini partiye göndermemek için görüş bildirip muhalefeti körüklediğini ileri sürdü.

Konuşmasında seçim sürecinde rahmetli babasını kaybettiğini ve o süreçte arkadaşlarının paçalarından asıldığını söyleyen Ülgür'ün krizi yönetemediğinden bahsettiği bu sözlerini de sert dille eleştiren Kasaboğlu; "Sayın Ülgür 'Kriz yönetemedim' diyor. Kriz yoktu ki, sadece kendisinin agresifliği vardı. Her zaman olduğu gibi insanların kendisine yaptığı önerileri geri çevirerek kimseyi dinlemeden, hatta seçimi aldığını söyleyerek yanlışlara devam etti ve Selçuk'u AK Partiye teslim etti.  Aslında Kriz yaratan kendisidir. Bu konuda yaşanmışları söylersek ilçede Ticaret Odası Seçimlerini örnek gösterebiliriz. Oda seçimlerinden önce yapılan toplantılarda kriz çıkarıp kimin yönetici olacağına karar vermeye kalktı. Kendi partililerini AK Partili olmakla suçladı. Her şeyin kendisinin karar verdiğini kongrede bir kez daha teyit etti. 'Benim iş verdiğim, benim birileri ile tanıştırdığım' diye hepsini kendisi yaptığını zannediyordu" diye yanıt verdi.

Belediye Eski Başkanı Ülgür'ün Partisini hala tek başına yönlendirmek için uğraş verdiğini ileri süren Kasaboğlu; "Sayın Ülgür, genel kurulda konuşurken kafasında başka yönlendirmeler olacak ki, Mustafa Ceylan'ı eski kurultay delegesi bile yaptı. Oysa Mustafa Ceylan il Delegeliği yapmıştı. Bu yüzden kafası karışık ve bu karışıklığı cümlelerine de yansıdığını gördük" dedi.
Seçimi kaybettikten sonra kendi partililerine başka partilere çalıştığı yönünde bazı basın organlarında isim isim ifade ettiğini ancak, Ülgür'ün kongrede suçladığı o partililerinden oy istediğini söyleyen Kasaboğlu; "Fakat Sayın Ülgür, Başkan adayı olan Tuncay Kireç ve destekçilerinden neden oy istemediğini anlamış değilim.  Sayın Ülgür tarafından sanıl bir muhalefet yaratıldığının bir örneği de burada bir kez daha görmüş olduk" diye konuştu.

Selçuk Ajans Gazetesi


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017
Yarın oy kullanacaklar dikkat!15 Nisan 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı01 Nisan 2017
Balbay 'Hayır'ı bu kez türküyle anlattı29 Mart 2017
Selçuk Ak Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu29 Mart 2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Selin Sayek BÖKE, Selçuk’u ziyaret etti.19 Mart 2017
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2017
Nerede oy kullanacağım? - YSK seçmen yeri sorgulama sayfası18 Şubat 2017
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay SINDIR Selçuk'u Ziyaret Etti.17 Şubat 2017
AK Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Basın Açıklmasında Bulundu10 Şubat 2017
Kocaoğlu ve Güven Selçuk’u Ziyaret Etti.10 Şubat 2017
AK Partili başkanlardan Ankara mesaisi: Projeleri anlattılar10 Şubat 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü Basın Açıklaması Yayınladı09 Şubat 2017
CHP Milletvekili Musa ÇAM Selçuk Ve Torbalıyı Ziyaret Etti.06 Şubat 2017
AK Partili Kaya: "Atatürk'ü CHP'den kurtaracağız"06 Şubat 2017
CHP Selçuk Ayaktaydı18 Ocak 2017
CHP İzmir’de koordinatör rotasyonu: Kim/hangi ilçede görevli?28 Kasım 2016
Kaybedilen 8 ilçeye yakın takip02 Ekim 2016
CHP Selçuk Kuruluş Yılını Atatürk Anıtına Çelenk Koyarak Kutladı.11 Eylül 2016
Selçuk MHP İlçe Teşkilatı Görevden Alındı20 Ağustos 2016
​CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramını Kutladı07 Temmuz 2016
MHP'de tarihi gün: Ve imza sayısı açıklandı!19 Haziran 2016
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE17 Haziran 2016
HALK ARENASI " 22 NISAN CUMA GUNU SAAT 20:30 'DA CITTANTICA' DA20 Nisan 2016
CHP Selçuk,Cumhurbaşkanı,Başbakan için Suç Duyurusu13 Nisan 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Parti Binası Önünde Basın Açıklması17 Mart 2016
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısını yaptı.04 Mart 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı24 Şubat 2016
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2016
Mecliste Bir İlk Yaşandı03 Şubat 2016
CHP Selçuk İlçe Örgütü Dayanışma Yemeğinde Buluştu01 Şubat 2016
Sertel’in ‘ölüm yolu’ isyanı ses getirdi!29 Ocak 2016
Selçuk Ak Partide Üyeler Yenileniyor29 Ocak 2016
Vatan Partisi Selçuk İlçe Örgütü Kongreye Gidiyor19 Ocak 2016
Üç Başkan Selçuk'u Ziyaret Etti08 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Maraş Katliamını Kınadı22 Aralık 2015
CHP'de Devir Teslim Yapıldı.12 Aralık 2015
​CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanı Melis ERMİŞ Oldu.08 Aralık 2015
​CHP Selçuk Örgütünde Kadınlar Ve Gençler sandığa gidiyor07 Aralık 2015
Emir CÖMERT Delegelere Teşekkür Etti.07 Aralık 2015
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Aralık 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanı Hasan UYSAL Oldu.06 Aralık 2015
Selçuk MHP İlçe Başkanından Yalan Habere Cevap Geldi04 Aralık 2015
CHP İzmir İlçeleri ve Selçuk’ta kongre maratonu hafta sonu yapılacak seçimlerle sona erecek.04 Aralık 2015
CHP Selçuk Kadın kolları Başkanı Güllü Kartal Kadına Şiddetti Kınadı.25 Kasım 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Kongreler süreci Acıklaması06 Kasım 2015
İzmir’den ilçe ilçe sonuçlar02 Kasım 2015
Selçuk Ülkü Ocakları Kafes Filmini İzledi28 Ekim 2015
SELÇUK VATAN PARTİSİ ZAFERİ DUYURDU16 Ekim 2015
CHP 1. Bölge milletvekili adayları Selçuk'u Ziyaret Etti.16 Ekim 2015
Selçuk'un Damadı Milletvekili Adayı Oldu.19 Eylül 2015
CHP MYK’da flaş karar: İzmir listesi nasıl şekillendi?17 Eylül 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı10 Eylül 2015
VATAN PARTİSİ SELÇUK'TA NET TAVIR ALDI29 Ağustos 2015
CHP'de Mahalle Delege Seçimleri Ertelendi.26 Ağustos 2015
​BAYRAĞINI AL GEL ŞEHİDİNE, VATANINA SAHİP ÇIK26 Ağustos 2015
CHP Selçuk'ta Mahalle Delege Seçimleri 29 Ağustosta Yapılacak18 Ağustos 2015
Flaş! CHP İzmir’de ilçe ilçe itiraz raporu04 Ağustos 2015
​Şanlı: MHP, bu ülkenin teminatıdır02 Ağustos 2015
Selçuk krizinde Başkan’dan bomba mesajlar!29 Temmuz 2015
CHP’de parti içi yarış başlıyor27 Temmuz 2015
Orhan Karagüzel Ak Parti Meclis Üyeliğinden İstifa Etti24 Temmuz 2015
EL ELE KOL KOLA İKTİDARA…..01 Temmuz 2015
Kongre süreci başladı İzmir kulislerinde bu isimler konuşuluyor…30 Haziran 2015
CHP’de Ramazan sonrası kongreler Başlıyor25 Haziran 2015
Süleyman Demirel hayatını kaybetti17 Haziran 2015
CHP'de kongre süreci start alıyor17 Haziran 2015
CHP'li Vekillerden Selçuk'a Teşekkür Ziyareti10 Haziran 2015
Kerem Ali Sürekli Selçuk’ta10 Haziran 2015
Selçuk Mahallelerinde Ve Köylerinde Kim Ne Oy Almış?10 Haziran 2015
Oy Kullandığınız Sandık Sonuçlarını Görün09 Haziran 2015
Baraj Altında Kalan Partiler ve Adaylar Kimler09 Haziran 2015
İzmir'de Kimler Vekil oldu ?08 Haziran 2015
2015 Türkiye Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
İzmir İlçe İlçe Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
Selçuk Resmi Olmayan Seçim Sonuçları07 Haziran 2015
2015 AA seçim sonuçları07 Haziran 2015
Kılıçdaroğlu Selçuk'ta Coşkuyla Karşılandı05 Haziran 2015
Genç Aday Göçmenleri Ziyaret Etti.28 Mayıs 2015
Aşlık 5 Bakıcı 427 Mayıs 2015
Oyan ve Bakan Pınar Pide’de27 Mayıs 2015
CHP 1.Bölge Milletvekili Adayları Tam Kadro Selçuk'u Ziyaret Etti.07 Mayıs 2015
Selçuk üretim ekonomisi için 'Vatan' dedi07 Mayıs 2015
Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Doç. Dr. Mustafa İbrahim Selçuk’u ziyaret etti.07 Mayıs 2015
İzmir/Selçuk İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Gaziantep mutfağını keşfetti.07 Mayıs 2015
CHP Selçuk'ta İlçe Eski Başkanı İbrahim Adıgüzel ve Ahmet Çipli görev yapacak30 Nisan 2015
Genç Aday Selçuk’la Kucaklaştı27 Nisan 2015
Vatan Partisi'nden Kuşadası çıkarması27 Nisan 2015
Selçuk'a ne yapsak az26 Nisan 2015
Selçuk’a Brezilya modeli26 Nisan 2015
Vatan Partisi’nden ‘ada’ çıkarması21 Nisan 2015
Osman Pamukoğlu Ali Adıgüzel İçinizden Birisi20 Nisan 2015
Selçuk CHP’den “Alkışlıyoruz” kampanyasına destek12 Nisan 2015
CHP 1.Bölge Adayları Selçuk’ta12 Nisan 2015
MHP’nin İzmir Adayları08 Nisan 2015
İşte AK Parti İzmir listesi Belli Oldu07 Nisan 2015
CHP İzmir 1. ve 2. Bölge Milletvekili Listesi Açıklandı07 Nisan 2015
Ahmet ÇİPLİ Yazdı: "CHP'de Alevi Açılı mı"02 Nisan 2015
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜN DEN ÖN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ01 Nisan 2015
Her iki bölgede de tablo netleşmiş durumda29 Mart 2015
CHP Selçuk Üyeleri Sandık Başına Gitti29 Mart 2015
CHP İzmir’de önseçim röntgeni: İlçe ilçe sonuçlar27 Mart 2015
CHP 1. Bölge Milletvekili A.Adayı Yusuf BARATALI’dan önemli açıklama24 Mart 2015
CHP 1.Bölge A.Adayı Yusuf BARATALI "7 Haziran seçimlerinin siradan bir seçim olmadiginin bilincindeyim"22 Mart 2015
Bayır: Torbalı ve Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti06 Mart 2015
Tacettin BAYIR: "CHP’yi İKTİDARA KADINLARIMIZ TAŞIYACAK"03 Mart 2015
Tacettin BAYIR "Benim Bütün İşim; İZMİR"27 Şubat 2015
Ak Parti 1.Bölge A.Adayı Talip UZUN Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.21 Şubat 2015
CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU selçuk'ta02 Şubat 2015
AK PARTİ SELÇUK İLÇE TEŞKİLATI’NDA GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI31 Ocak 2015

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
Radyo Canlı Yayın
..
En Çok Okunan
Üye Girişi
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH