YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"
23 Mart 2019
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, projelerini ‘5 Hedef 50 Proje’ başlığı altında açıkladı. Selçuk İstasyon meydanını dolduran kalabalığa seslenen Sengel, “ 50 projemizle herkesin yaşamına dokunuyoruz. Bu kentte yaşayan kadınlarımızın, çocuklarımızın, , gençlerimizin, üreticimizin, esnafımızın, engellilerimizin derdi derdimiz. Selçuk’ta yaşayan herkesin derdi bizim derdimiz. İşte bu dertlere derman olacak projelerle geliyoruz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
‘5 hedef, insan odaklı 50 proje’

Merkez seçim ofisinden meşaleli yürüyüş eşliğinde Selçuk İstasyon Meydanı’na gelen CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, CHP İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları sahneye çıkarak meydanı dolduran Selçuklularla selamlaştı. CHP İzmir milletvekilleri Kani Beko ve Özcan Purtçu, CHP önceki dönem Milletvekili Musa Çam’ın da eşlik ettiği proje tanıtım toplantısı, ellerinde CHP ve Türk bayraklarıyla meydanı dolduranların coşkusuna şahitlik etti. Konuşmasına başlamadan önce önceki gün hayatını kaybeden Selçuk’un sevilen doktorlarından Hakan Gür’ü kaybetmenin üzüntüsü içinde olduklarını belirten Sengel, “Çağdaş, domokratik, cumhuriyetçi, Atatürkçü, kentine sahip çıkan güzel Selçuklular hepiniz hoş geldiniz. Sözlerime başlamadan önce Selçuk için çok kıymetli olan, Selçuk’un sevilen doktorlarından Hakan Gür’ü kaybetmenin inanılmaz derecede üzüntüsü içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Aslında mitingimizi erteleyecektik ancak ilçe seçim kuruluna verdiğimiz bir takvimimiz var bu yüzden miting günlerimiz belli ve de sizlere çağrı yapmıştık bu gün bu saat için o yüzden erteleyemedik. Kendisine Allahtan rahmet, sevenlerine, Selçuk halkına ve ailesine baş sağlığı diliyorum. Yine çok yakın bir zamanda her ne sebeple olursa olsun kötü bir olay yaşandı ilçemizde. AKP Belediye Başkan Adayı Sayın Osman Başterzi’nin yaşamış olduğu olaydan dolayı çok üzüntülü olduğumuzu belirterek kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi buradan da ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

1919 RUHUYLA 31 MART’TA BAYRAĞI ALACAĞIZ
1919 ruhuyla bu yolda yürüdükleri vurgusunu yapan Sengel, “Biz bir yola çıktık. Ancak sanılmasın ki bu yola yeni çıkıldı. Bu yola 1919 ruhuyla 1923’te Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran, Türkiye’de Cumhuriyet Halk Fırkasını kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk çıkmıştı; biz sadece onun yolundan gidenleriz. Çıktığımız bu yolda o yüzden hiç korkmuyoruz, çünkü bu yol aydınlık bir yol ve tekrar Selçuk’ta o aydınlığa kavuşabilmek için ve tekrar Selçuk’u hak ettiği cumhuriyetçi değerlere sahip çıkarabilmek için evet biz 1919 ruhuyla 31 Mart 2019’da tekrar bayrağı elimize alacağımız için gururluyuz. Hem de çok!” ifadelerini kullandı.KİRLİ SİYASETTEN UZAK DURUYORUZ
“Bizler bu yola çıkarken kirli siyasete hiç bulaşmamak istedik” diyerek sözlerini sürdüren CHP Adayı Sengel, şu açıklamalarda bulundu:
 “Mart’ın sonunda bu kente baharı getirelim istedik. Ancak görüyoruz ki kendi anketlerinde gerilerde çıkanlar kirli siyasete bir şekilde bulaşıyorlar. Yalanlarla, iftiralarla, dedikodularla iş yapmaya çalışıyorlar. Ancak biz bunlara hiç tamah etmiyoruz siz de etmeyiniz.  Biz hizmet siyaseti, proje siyaseti yapıyoruz. O yüzden siyasetin kirli yüzünden uzak duruyoruz. Bildiğimiz doğruları bile henüz söylemiyoruz. Biz Selçuk için, bu kent için, sizler için yola çıktık o yüzden devletin yasal olanak ve imkanları dahilinde verebileceği tüm yatırımları alarak ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kolunun kanadının altında Selçuk’a nasıl hizmet getirilirmiş hep beraber göstereceğiz. Sizlerle biraz dertleşeyim. Geçen 5 yıl içinde nelerin yaşandığını hepimiz biliyoruz. Bu halkın zekasıyla, hafızasıyla dalga geçenleri de biliyoruz. Biz yapacaktık ama yapamadık diyorlar. Belediyenin sitesinde hepsi var, belediye meclislerinin videolarını izleyin kimin ne yaptığını ne yapmadığını göreceksiniz. Şimdi iş kur personelini, çalışanları bir yere topluyorlar ve vaatlerde bulunuyorlar. İnanmayın, kanmayın onlara! Çünkü 5 yıl boyunca personel parası ödensin, personelin evine haciz gitmesin diye bizim kabul oyu kullandıklarımıza kendi meclis üyeleri, kendi belediye başkanlarının önergelerine red verdiler. Halkının, emekçinin, kamusal menfaatlerin yanında olan bizler kabul oyu verdik!

BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!
Alkışlarla sık sık konuşması kesilen CHP Adayı Sengel, Selçuklulardan 31 Mart’ta şölene gider gibi bayramlık kıyafetlerini giyerek sandığa gitmelerini ve gerekeni yapmalarını istedi. Sengel, şunları dile getirdi: “Şimdi biz çok iyi biliyoruz. Kimler bu yalanları çıkardı biliyoruz, kapalı kapılar arkasında ne pazarlıklar yapılıyor onları da biliyoruz. Sahte hesaplardan yazılanları kimler yazdırıyor onları da biliyoruz. Ama değinmiyoruz, çünkü biz edepli siyaset yapıyoruz. Selçuk huzurlu bir seçim geçirsin diye yapmaya da devam edeceğiz. Onlar kendi anketlerinde aşağıda çıkarken biz yüksek çıkıyoruz ve böyle bir hırs yapmalarını olgunlukla karşılıyoruz. Benim de sizden bir ricam var. Onlar bir kadınla, bir anneyle, bu topraklarda büyüyen bir kızla, sizin kızınızla uğraşmaya utanmıyorlar. Siz de şölenimiz olduğu için 31 Mart’ta giyineceksiniz bayramlık kıyafetlerinizi, gideceksiniz sandığa ve çağdaş, aydın, cumhuriyetçi, Atatürkçü, rantı değil kentini düşünen şu kadını belediye başkanı yapacaksınız. Ben hiç korkmuyorum. Halkı arkasına alanlar korkmazlar! Onlara 31 Mart’ta dersini verecek misiniz?”BORÇ, 5 YILLIK AKP İKTİDARINDA 70 MİLYON OLDU!
Projelerini bu tarihte açıklamasının nedenine de değinen CHP Adayı Sengel, “Projelerimden birkaç tanesini açıkladım baktım diğer adayların ağzında. Projeleri yok dediler bana, mayalandırıyorum dedim ve bu sürede karış karış gezdiğim ilçemin siz değerli halkını dinledim. 5 hedefimiz 50 projemiz var ve hepsi insan odaklı, yapacağımız projeler tabela projeleri değil! 25 yıllık CHP iktidarının sonunda borcumuz 5 milyondu, 5 yıllık AKP yönetiminin sonunda 70 milyon borçla alacağız o belediyeyi. Tunç Başkan yürü kızım dedi. Kol kanat gerdin buradakiler de sana ve bana kol kanat gerecek dedim kendisine. 38 bin Selçukluyla yürüyorum dedim. Borcu da kapatırız, istediğiniz yatırımları da yaparız, durma, yürü kızım dedi.  O yüzden ben hiç korkmuyorum. Kapalı kapılar ardından hesaplar yapanlara, yalanlardan, iftiralardan ve aynı zamanda karalama politikası yapanlardan korkmuyorum. Birincisi halk arkamda, ikincisi ben kendime güveniyorum üçüncüsü de biz bu işi başarınca onları nasıl utandıracağımı düşünüyorum!” ifadelerini kullandı.


İŞTE O PROJELER
ÇEVRE VE SEHİRCİLİK PROJELERİ

1- KENT MEYDANI VE KAPALI OTOPARK:
Selçuk’u Selçuklularla buluşturacak projelerle geliyoruz.
Şehir merkezinden kalkacak olan garaj ve hükümet konağı alanlarına meydan ve kapalı otopark inşa edeceğiz. Böylece, Selçuklunun estetik, turistik ve işlevsel bir meydana sahip olmasını ve Selçuk trafiğinin nefes almasını sağlayacağız.
2- SELÇUK - PAMUCAK TRAMVAYI
Selçuk  ile Pamucak güzergâhına turizm anlamında katkı sağlamak amacıyla nostaljik tramvay hattı ile kentin dokusuna uygun bir ulaşım sağlayacağız. Tasarımlarıyla kentimizin yeni sembollerinden birisi olacağına inandığımız tramvaylarımız Selçuk ile Pamucak arasındaki bağı arttıracak, turistlerin kentimize,  Selçukluların da denize ulaşımını sağlayacak.
3- ŞEHİR TERASLARI
Özellikle Efes ve Pamucak’ın seyredilebileceği şehir terasları kurarak, Selçuklulara ve turistlere alışılmışın üzerinde bir Selçuk manzarası sunacağız. Cafe ve restoran gibi sosyal alanlarla Selçuk’un tarifsiz güzelliği eşliğinde unutulmaz anların yaşanmasını sağlayacak, kentimize gelir ve istihdam sağlayacağız.
4- YENİ HASTANE: İnsan merkezli belediyecilik felsefemizle, insan hayatını en önde tutuyoruz. Bu amaçla yeni hastane yatırımını İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı ile birlikte planlayıp, inşasını tamamlayarak Selçuk’umuza birinci sınıf sağlık hizmeti getireceğiz.
CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, sahneye çıkarak hastaneye ilişkin açıklamalarda bulundu. Sengel, “Hastane mevsuzu ve çıkan dedikoduya cevap verelim. Bir dilekçe var, İzmir Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Selçuk Kaymakamlığına 4 Şubat 2013’te bir dilekçe yazmış. O zaman CHP Selçuk’ta belediyecilik yapıyor, yetkililer geldi, hastane yapılacak en uygun yer. Şu anda yapılan otogarın hemen önü eski hayvan pazarının karşısındaki yer olarak belirlendi. O alan özel bir alan olduğu için burayı kamulaştırın, imar planlarına ekleyin dediler hemen tamam dedik. Hastane lazım ya o yüzden hemen tamam dedik çalışmaya başladık. Güncel ve acil olarak sunduk. 6 Şubat’ta meclis kararı almışız, oy birliği ile de meclisten geçirmişiz. AKP yokken biz yapmışız bunu. Arsa sahibine de taleple bulunduk ardından adam satmadı, biz de hemen dava açtık alan kamulaşsın diye. Sinirlenmek istemiyorum ama üzülüyorum. Çünkü 2014’te seçimler vardı. Hemen çevre ve şehircilik bakanlığında bizim acil hastane yapmamız lazım seçim için levha hazırlayalım dendi. Tarımsal sanayinin göbeğine hastane yapacağız diyorlar. Biz de tarımsal sanayinin göbeğine, sivri sinek yatağına, Menderes’in yatağı olan balçık araziye hastane olmaz dedik. Bu yüzden dilekçe ile de belediye başkanlığına verdik, ama biz davayı açmadık. Davayı şehir plancıları odası açtı ve onlar kimsenin arka bahçesi değildir. Onlar tarımsal alan başka bir şeye dönüyorsa hemen dava açar, her yerde açtıkları gibi. Davayı durduran şehir plancıları odası. Aynı mevzuyu köy köy gezip anlatıyorsunuz CHP durdurdu diye ama hayır biz değil şehir plancıları odası yaptı. Şehir plancıları odası davayı kazandı ve biz hala hastanesiziz. O zaman alsalardı o hastaneyi şimdi bitmişti. Ben kaza bela üzerine asla siyaset yapmadım. Hanginiz uzun süre orada kaldı bilmem ama ben 6 ay orada kaldım, kızım hastalandığı zaman oranın acilline götürüyorum. Bir an önce güzel bir hastane yapılması lazım ve yapılacak da. Ben de projelerime koydum, gururla o hastanenin kurdelesini birlikte keseceğiz” açıklamasını yaptı.
5- İSABEY MAHALLESİ SOSYAL KONUT İYİLEŞTİRMESİ VE SOSYAL KONUT YAPIMI PROJESİ 
Dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yapmak için geliyoruz.
Sosyal Belediyecilik anlayışımıza uygun olarak, İsabey’deki mevcut sosyal konutların iyileştirmelerini yapacak ve ihtiyaca yönelik olarak yeni sosyal konutlar inşa edeceğiz.
6- BELEVİ - ŞİRİNCE YOL YAPIMI: Mesafeleri kısaltmak için geliyoruz. Belevi - Sirince arasındaki karayolunu yapacak ve ulaşıma açacağız. İki mahalle arasındaki mesafeyi kısaltarak, Selçuklular dışında, yerli ve yabancı turistlerin iki benzersiz turistik alana daha hızlı ulaşmalarını sağlayacağız.
7- GERİ DÖNÜŞÜM VE AKILLI ÇÖP KONTEYNERİ SİSTEMİ
Uygulayacağımız teknoloji ile geri dönüşüm özelliğine sahip  çöp konteynerlerini anlık takip edebiliyoruz. Sistemin bir özelliği olan doluluk takip sistemi ile çöplerin sokaklara dağılmadan toplanmasını sağlayacak, Tertemiz bir Selçuk’ta yaşamanın keyfini süreceğiz.
8- ETKİNLİK ALANLARININ YAPILMASI
Selçuk’a herkesin ihtiyacına ve beklentisine saygı duyan bir belediyecilik anlayışı geliyor... Kent merkezi dışındaki mahallelere, Selçukluların düğün, toplantı, taziye gibi ihtiyaçlarını gerçekleştirebilecekleri etkinlik alanları kuracağız.
9- SOKAK ESTETİK KOMİSYONUNUN ETKİNLEŞTİRİLMESİ
Selçuk sokakları,  Selçuklunun çevre bilinci ve estetik değerlerine uygun olarak yenilenecek. Belediyemize bağlı olan Sokak Estetik Komisyonunun, o alanlarda yaşayanların fikrini alarak, özellikle Şirince ve Selçuk’un belirlenen alanlarında düzenleme yapmalarını sağlayacağız.
10- TEK YÖN TRAFİK AKİS UYGULAMALARI VE TRAFİK DÜZENLEMELERİ
Selçuk’un hem bugün hem de gelecekteki trafik ve ulaşım sorunlarını çözmek için geliyoruz. İlk adımı Şirince ve Selçuk merkezde trafik uygulamalarını Emniyet Müdürlüğü ile tanzim ederek atacağız.
 
11- YEŞİL SELÇUK VE YOL / KALDIRIM VE BİLEŞENLERİ DÜZENLEME
ÇALIŞMALARI
Selçuk’u bütünsel bir mimari ve mühendislik yaklaşımıyla, yeniden ele alacağız. Sokaklar, meydanlar ve park yerleri başta olmak üzere, tüm mahallelerdeki yol/kaldırım ve bileşenlerinin düzenlenmesi ve yeşillendirme çalışmalarını tamamlayacağız.
12- TURİSTİK GEZİ ROTASI VE TABELA DÜZENLEMESİ
Gelen her turistin kentimizin benzersiz eserlerini, otel ve yeme-içme mekanlarını kolayca bulabileceği bir turistik gezi rotası oluşturacak ve bu rotaya uygun tabela düzenlemelerini yapacağız.SOSYAL POLİTİKALAR

13- ÇAMLIK ATATÜRK EVİ RESTORASYONU VE CUMHURİYET MÜZESİ
Çamlıkta bulunan Atatürk Evinin restorasyonu ve çevre düzenlemesini yapacağız.
Atamızın aziz hatırasını canlı tutmak ve gelecek nesillere aktarmak için Selçuk Cumhuriyet Müzesini Selçuk’umuza kazandıracağız.
14- ÇOCUK KAFE
Çocukların her türlü̈ kültürel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayan, sağlıklı beslenebilecekleri bir kafemiz olacak. Çocuklar eğitimciler eşliğinde eğlenerek öğrenirken, ebeveynleri çaylarını kahvelerini rahat rahat içerek zaman geçirebilecekler.
15- SELÇUK HAYVAN YUVASI
Sokak hayvanlarının sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeleri̇ amacıyla, barınağımızın gerekli bakım ve onarımlarını yapacağız. Barınağımızı çocuklar için ziyarete açacağız; havyan sevgisinin arttırılması amacıyla eğitimler ve etkinlikler düzenleyeceğiz. Hayvan sahipliğini teşvik ederek, her canlının bir eve kavuşmasını sağlayacağız.
16- GEZİCİ HAYVAN KLİNİĞİ
Selçuk’ta yaşayan tüm canlıların yaşam hakkını koruyacağız. Doğadaki dostlarımız olan hayvanları aktif bir şekilde takip etmek, iyileştirmek ve onlara daha nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak için Gezici Hayvan Kliniğini hayata geçireceğiz.
17- ENGELLİ AİLELERİ DESTEK SİSTEMİ
Selçuk’u engelli dostu bir kent haline getirecek projelerle geliyoruz.  Engelleri yıkan hizmet anlayışımızla,
Selçuk’taki tüm yollar, duraklar ve parklar engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak şekilde yeniden düzenleyeceğiz. Engelli bireyleri bulunan ailelerin ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekli destekleri vereceğiz.
18- ÖGRENCİ TAŞIMA DESTEK HİZMETLERİ
Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla, Selçuk merkezi dışındaki mahallelerden gelen öğrencilerimize ücretsiz ulaşım desteğinde bulunacak, ailelerin yükü̈ hafifletileceğiz.
19- “SELBİM”... SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI İLETİŞİM MERKEZİ’NİN KURULMASI
Filiz, bir klavye uzağınızda...
Selçuklunun, Belediye Başkanına iletmek istediği mesajı ya da belediye
işlemleri ile ilgili yaşadığı sorun ve sıkıntıları Belediye Başkanına doğrudan iletebileceği bir internet sitesini kuracağız.
20- “TEK NOKTA” BELEDİYE HİZMET BİRİMİ
Belediye Hizmetlerini mobilize ediyoruz.
Merkez dışındaki yerleşim yerlerine belediye hizmet birimlerini açarak Selçukluların, merkeze gelmek zorunda kalmadan, yerinde çözüm almalarını sağlayacağız.
21- MUHTARLIK İLETİŞİM VE KOORDİNASYON BİRİMİNİN AKTİF HALE
GETİRİLMESİ:
Selçuk Belediyesi ile yerel yönetim zincirinin en önemli halkalarından biri olan muhtarlarımızla yürütülen sıkı işbirliği ile Selçuklunun her sorununa çözüm getireceğiz. Bunun için muhtarlar ile Selçuk belediyesi arasındaki  iletişimi sağlayacak olan birimi aktif hale getireceğiz.
22- BELEDİYEM CEBİMDE
Tüm belediyecilik işlemleriniz artık cebinizde. Gelişen ve değişen teknolojiyle entegre olan günümüz dünyasında Selçuk Belediyesi olarak, belediye- vatandaş arasındaki iletişimi bir tuşa indirecek olan ‘ Belediyem Cebimde’ projesini hayata geçireceğiz.
23- GEZİCİ SAĞLIK ARACI
Sağlık hizmetimizi, özellikle merkez dışındaki mahallelerde, hasta, engelli, yaşlı, evinden çıkamayacak durumda olan Selçukluların ayağına götüreceğiz. Doktor, hemşire ve sağlık teknikerinden oluşan tam donanımlı bir ekip sağlık hizmetini mahallenize kadar ulaştıracak.
24- EFES TURİZM AKADEMİSİ
Turizmin kalitesini artıracak çözümlerle geliyoruz.
Bir Turizm kenti olan Selçuk’ta akademisyenlerin ve bağımsız araştırmacıların içerisinde yer alacağı bir Turizm Akademisi kuracağız. Bu akademide, sektörün sorun, ihtiyaç̧ ve imkanlarına bilimsel akıl ile yaklaşacağız. Üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri ile işbirliği içinde çalışacak olan Efes Turizm Akademisi, öğrencilerini sertifika ile mezun edecek.  
25- CENAZE EVİ İKRAM ARACI
Selçukluların kötü gün dostu olacağız.
Sosyal belediyecilik anlayışımızla, Selçukluları zor günlerinde de yalnız bırakmayacak, yakınlarını kaybeden dostlarımızın dertlerine ortak olacağız.
Belediyemize tahsis edeceğimiz aracımızla, Cenaze evlerine taziye için gelenlere ikram hizmet hizmetlerini sağlayacağız.
26- KÖY AKADEMİLERİ
Her mahallemizin bir noktasında, her yaştan insanın eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak bir merkez olacak.
Kent dışındaki mahallelerde yasayan özellikle kadın, genç, çocuk ve engellilere eğitim ve istihdam alanlarında destek verecek, yaşam kalitelerini arttırmak adına özel eğitim ve kişisel gelişimlerini destekleyecek merkezler açacağız.KÜLTÜR, SANAT ve SPOR PROJELERI

27- KAPALI SPOR SALONU ve YÜZME HAVUZU
Selçukluların ihtiyaç̧ duyduğu modern, nitelikli, ve engelli erişimine uygun bir kapalı spor salonu ve yüzme havuzunu açacağız.  Uzman eğitmenler tarafından, genç sporcularımıza destek eğitimleri vereceğiz.
28- GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ
Selçuk’umuzda kalıcı eserler inşa edeceğiz.
Dünyada trend olan nitelikli kültür ve sanat faaliyetlerinden hiçbir Selçuklu mahrum kalmayacak. Tiyatro sahnesi, konser salonu, gösteri, sergi, toplantı salonları ve kafelere yer vereceğimiz kültür ve sanat merkezimizle gençlerimiz daha canlı ve daha üretken olacaklar.
Kısa bir konuşma yapmak için sahneye çıkan CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Bir anne olmamla alakalı değil. Gençlik hayallerimi ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmekle ilgili bir durumum var. Gençler motor tepelerinde adaya sinemaya giderken ölmesin diye bunu yapacağız” dedi.
29- BİSİKLET ROTASI, YÜRÜYÜŞ ROTASI VE BİSİKLET KİRALAMA
SİSTEMİNİN OLUŞTURULMASI (SEL-BİS)
Bisikleti ulaşımın, yürüyüşü hayatımızın bir parçası getirme amacıyla, Bisiklet ve yürüyüş yolları ve altyapılarını kuracağız.  Belevi- Şirince arasında bir bisiklet ve yürüyüş rotası oluşturacağız.  ‘Sel-Bis’ bisiklet kiralama sistemini hayata geçirerek  Selçuk’ta bisiklet kültürünün gelişmesine katkıda bulunacağız.
30-SANAT SOKAĞI PROJESİ
Selçuk sanatın başkenti olacak.
Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin Selçuk’umuzun her köşesine yayılmasını sağlamak için çalışacağız. Bu amaçla, resim, heykel, kitap, müzik gibi sanata dair her şeyin bulunabileceği eşsiz bir sokağı hayata geçireceğiz.
Bu büyülü sokakta, sanatseverlerle, sanatçı ve zanaatkarları bir araya getirecek, atmosferi kafe ve restoranlarla zenginleştireceğiz.
31-“EFEST” - SELÇUK - EFES KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ
İnsanlık tarihine eşsiz katkılarda bulunmuş̧ Selçuk -Efes, insanları yeniden bir araya getirecek.
Dünyada belirlenecek kardeş şehirler ile işbirliği halinde uluslararası bir kimlikle gerçekleşecek festival ile Selçuk, dünyanın dört bir yanından gelecek misafirlerine ev sahipliği yapacak. Müzik ve eğlencenin yanında, zengin kültürel mirasımız, olağanüstü güzellikte doğamız ve sıcakkanlı insanlarımız ile göz kamaştıracak EFEST, gelenekselleşerek yıllara yayılacak.
32- TARIM MÜZESİ
Toprağın hafızasını geçmişten geleceğe taşıyacağız. Binlerce yıldır tarımla uğraşan, bereketli topraklara sahip olan Selçuk’ta dünden bugüne gelişen ve değişen tarımsal faaliyetleri içeren bir müze planlanacak ve hayata geçirilecek.
33- FESTİVALLER
Selçuk Festivallerle yaşayacak . Gökçealan’da üzüm, Belevi’de seftali, Barutçu’da yörük, Pamucak’da balıkçılık, Belevi’de geleneksel çocuk oyunları, Zeytinköy’de nar ve Selçuk’ta deve güreşi Festivalleriyle, kentimiz tüm insanların buluştuğu bir festival kenti olacak.
34- SPOR OKULU
Zeki, çevik ve ahlaklı sporcu kardeşlerimizi destekliyoruz... Selçuklu çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek amacıyla çeşitli spor branşlarını kapsayan bir spor okulunu Selçuk’umuza kazandıracağız. Yetenekli oldukları alanlarda eğitim desteği vererek kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız.YEREL KALKINMA PROJELERİ

35-DOĞAL ÇOCUK KÖYÜ
Selçuklu çocuklar, doğa anayı tanıyarak, doğayla kaynaşarak büyüyecek. İnşa edeceğimiz Doğal Çocuk köyü içinde doğa bilimleri, sanat ve eğlence merkezleri oluşturacağız. Çocuklarımızın doğal yaşam içindeki fiziksel ve sosyal gelişimlerini destekleyerek, yaşam becerilerinin gelişmesini sağlayacağız.
36-PAMUCAK SAHİL DÜZENLEMESİ VE REKREASYON ALANI PROJESİ
Pamucak’ı Selçuk’un sosyal ve ekonomik yaşamına dahil edeceğiz.
Plajın iyileştirilmesi, plaj ihtiyaçlarına yönelik ünitelerin tamamlanması,
Spor ve konser alanlarının yapılması, el emeği pazarının kurulması, restoran ve kafelerin hayata geçirilmesi... Daha ne diyelim?
Pamucak’ı, gerek sahili gerekse sosyal alanlarıyla tüm Selçukluların ve turistlerin yararlanacağı eşsiz bir alan haline getireceğiz.
37-KAPALI PAZARYERİ
Üreticilerimizin, bin bir emekle ürettiklerini, tüketicisiyle doğrudan buluşturabildikleri tek alan olan pazaryerini, modern bir kapalı pazaryerine  taşıyacağız. Sağlık, hijyen ve konfor standartlarını yükselterek, Selçukluya yakışan bir kapalı Pazar yerini kentimize kazandıracağız.
38-TARIMA DAYALI İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
Selçuk’umuz için son derece hayati bir öneme sahip, binlerce Selçuklunun geçim kapısı olan tarım sektörünü geliştirecek, verimliliğini arttıracağız. Mevcut tarımsal sanayi alanının “Tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgesi” olarak düzenleyecek, üretime destek olacak, üreticinin emeğinin karşılığını almasını sağlayacağız.
39- ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFİ
Kadınlarımızı üretime teşvik etmek, ekonomik olarak güçlendirmek amacıyla bir Üretici Kadın Kooperatifi kuracağız. BU sayede ürettikleri ürünleri gerçek değerinde alıcıya ulaştırmalarını, pazarlama ve markalaşma desteğimizle, aylık düzenli bir gelire sahip olmalarını sağlayacağız.
40- SELÇUK - EFES KURUMSAL KİMLİK VE KONUMLANDIRMA ÇALISMASI
Selçuk-Efes’i bir dünya markası yapacağız... Dünya Miras Listesine alınan, 8 bin yıldan daha uzun bir geçmişe sahip olan Selçuk – Efes’i bir dünya markası haline getirmek için kurumsal kimliğini modernize ederek, yurt içi ve yurt dışı tanıtım faaliyetlerinde son derece etkin bir rol üstleneceğiz.
41- İNANÇ TURİZMİ ÇALISTAYI’NIN DÜZENLENMESİ VE İNANÇ TURİZMİNİN GELİŞTİRİLMESİ
Kültürü inşa eden şehir olan Selçuk’u inanç turizminin hizmetine açacağız...
Selçuk’ta inanç turizmini ön plana çıkartarak, Selçuk’un katma değerini yükseltecek ve ekonomisini kalkındıracağız. Selçuk insanı ile birlikte, bölgemizin turizm merkezi olarak ülke ekonomisine katkı sağlayacağız.
42-TARIMSAL AR-GE VE İNOVASYON BİRİMİNİN KURULMASI
Selçuk’ta İyi tarım uygulamalarına uygun üretim pratiklerini organize edeceğiz. Bölgemizdeki tarım sektörünü̈ geliştirmek için araştırmalar yapacak ve fırsatları tespit ederek uygulamaya sokulmasının sağlayacak uzman bir birimi Selçuk Belediyesi içinde oluşturacağız.
43- ‘DEPPO EFES’ TESİSLERİNE İLAVE BİRİMLERİN OLUŞTURULMASI:
Selçuk bölgemizin en etkili depolama, paketleme ve lojistik merkezi olacak.
Mevcut soğuk hava tesislerine paketleme, laboratuvar, kasa imalat tesisi ve pazarlama faaliyetlerini kolaylaştırıcı birimleri ekleyecek ve gerekli altyapı yatırımlarıyla destekleyeceğiz.
44- GIDA SATIŞ ÜNİTELERİ
Üreticilerimize destek olacak, tüketicilerimize yardımcı olacağız.
Yerel üreticilerin, manavların, gıda satıcılılarının, Selçuklulara doğrudan satış yapabilecekleri üniteler oluşturulacak. Böylece, Selçuklu üreticiyi destekleyecek, satıcılar daha düzenli bir satış alanına kavuşacak, halkımızın taze ve sağlıklı gıdaya hijyenik bir ortamda ulaşmasını sağlayacağız.
45- APASA PROJESİNE DEVAM EDİLMESİ
Selçuk kalesi, St. Jean Kilisesi, İsabey Camii ve Artemis Tapınağı’nı içine alan güzergâhın tüm çevresel ve yapısal düzenlemelerini yapacağız. Bölgenin tarihi niteliğini ön plana çıkaracak yeni bir şehir içi turizm alanı oluşturarak, turistlerin şehir içinde gezebilecekleri yeni bir destinasyonu Selçuk’a kazandıracağız.


KATILIM VE DEMOKRASİ PROJELERİ

46- SELÇUK ÇOCUK BELEDİYESİ PROJESİ
Gelecekteki Belediye Başkanımız birimizin evinde yaşıyor.
Çocuklarımızın, katılımcı demokrasi ve kentsel hak bilincini geliştirmeleri, düşüncelerini açıkça söyleyebilmeleri, çözüm üretebilmeleri ve karar alma mekanizmalarına aktif katılımlarını sağlamak amacıyla Selçuk Çocuk Belediyesini kuracağız.
47-KENT ÇALIŞTAYININ DÜZENLENMESİ VE KENT KONSEYİNİN İŞLEVİNİN ARTTIRILMASI
Selçuk ekonomisi kalkındırmak amacıyla, Selçuk’taki tüm STK temsilcileri, Kamu temsilcileri ve Kent Konseyi ile iş birliği içinde kentin kısa - orta ve uzun vadeli stratejik planını hazırlayacağız.
48- DERNEKLER KÖYÜ PROJESİ
Selçuk’ta faaliyet gösteren tüm dernek, ofis ya da merkezler konuyla ilgili yetkililer ve hak sahiplerinin ortak görüşü alınarak tek bir alanda toplanacak. Dernekler Köyü sayesinde,  bu kuruluşlar potansiyellerini ve bilgi birikimlerini birbirleriyle paylaşarak, Selçuk’un toplumsal zenginliğine katkı sağlayacaklar.
49- STK ORGANİZASYONLARINA DESTEK
Selçuk Belediyesinde STK’ların sözünü dinleyen, beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, onlara şans ve fırsat veren bir politika izleyeceğiz. Çalışma ve projelerine sonsuz destek verecek, kentin yönetiminde söz sahibi olmalarını sağlayacağız.
50- KÜLTÜREL GEZİLERİN DÜZENLENMESİ:
“Hiçbir şey zekayı, seyahat etmek kadar geliştiremez.”
Öncelikle kadınlarımız ve gençlerimizin, yeni kültürler, yeni yerler ve yeni bilgiler öğrenerek kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla kent dışına kültürel geziler düzenleyeceğiz. 
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İbrahim ALİ MHP İlçe Başkalığına Adaylığını Açıkladı10 Eylül 2020
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Kuruluşunun 97. Yılını Kutladı.09 Eylül 2020
Temmuz Ayında AKP Selçuk İlk Sırada07 Ağustos 2020
Kızılay'a Siyaset Bulaştı05 Ağustos 2020
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı İlçemizi Ziyaret Etti.20 Haziran 2020
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018          
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Destekliyorum
Desteklemiyorum
Bilgi Sahibi Değilim

Sonuçlar
VİDEOLAR


 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH