YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!
25 Eylül 2018
Yücel, “2014’te kaybedilen ilçelere baktığımızda aday belirleme hatalarından dolayı kaybedildi."
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Ankara’da gerçekleştirilen temasların ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İl Başkanı Yücel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile yapılan görüşmenin detayları hakkında bilgi verdi. İlerleyen süreçte 2019 yerel seçimleri için izlenecek yol haritası hakkında konuşan Yücel örgüte önemli mesajlar verdi.
 

LİDER’LE NE KONUŞTU?
Yücel ilk olarak Ankara temaslarına değinirken, “Genel başkanla görüşmem oldu. 6-7 saat süren bir MYK toplantısı oldu. Kamuoyunda duyurulan tarih önümüzdeki günlerde deklare edilecek. Resmi ve bağlayıcı olmamakla birlikte görevde olanların 1 -12 Ekim arasında istifa etmeleri istenecek. Aday adaylarının başvurusu için henüz bir tarih belirlenmedi. Genel başkanımızla bir görüşme yaptık. İzmir raporuyla ilgili bir değerlendirme yaptık. 8 ilçeyle ilgili bir değerlendirme yaptık. Önümüzdeki günlerde 8 ilçe özelinde tekrar gideceğiz görüşeceğiz. Aday adaylığını açıklayan arkadaşlarımız var. İlçe başkanlıklarından bağımsız çalışma yürütmemeleri konusunda kendileriyle görüşüyoruz. CHP’li belediyelerin olduğu yerde mevcut belediye başkanlarımızı yıpratacak söylemleri kullanmamaları yönünde uyarıları yapıyoruz. Zaten onlar da gerekli hassasiyeti gösteriyor” dedi.

MÜLAKAT VE ANKET HAZIRLIĞI!
Aday adaylarından beklentilerini sıralayan Yücel, “Geçmişte yapılanlarla ilgili değil görev verildiği takdirde yapacakları projeleri, ilçeye kazandıracaklarını, yapmak istediklerini, hayallerini somut bir şekilde aktarmalarını istiyoruz. Önümüzdeki süreçte gelişmeler daha da hızlanacak. Kendileriyle gerektiği takdirde mülakat yapacağız. Burada yapmayı düşünüyoruz. Genel merkezden de temsilcimiz katılabilir. Önümüzdeki günlerde anket yaptıracağız. Halka soracağız. Şu anda aday adayları resmi başvurularını yapmadıkları için anket şu an için erken. O ilçenin beklentisi olan belediye başkanı profilini çıkarmak açısından halkın görüşünü alacağız. Aday adayları netleştiği takdirde isimler üzerinden de anket yapabiliriz. Şu an daha hazırlığını yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

AMACIMIZ DOĞRU YÖNTEMİ DOĞRU İLÇEDE KULLANMAK 
Yücel ön seçime ilişkin ise, “Ön seçim belli ilçelerde yapabiliriz. Ama bir elin parmakları da bir değil İzmir’in 30 ilçesi de bir değil. Belli ilçelerde ön seçim sağlıklı sonuç verebilir bazı yerlerde vermez. Kemalpaşa, Kiraz gibi ilçelerle Konak, Güzelbahçe, Balçova’yı bir tutamayız. Her ilçenin kendine göre dokusu var. Bizim amacımız doğru yöntemi doğru ilçede kullanmak” yorumunu yaptı.

İZMİR RAPORUNDA NELER VAR?
İzmir için hazırlanan ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na iletilen raporun içeriği hakkında bilgi veren Yücel, “Raporda seçim sürecinde yaptığımız çalışmalar var. İl başkanlığı, ilçe başkanlıklarının, milletvekillerimizin yaptığı çalışmalar var. Belediye başkanlarımızın yaptığı çalışmalar var. Her ilçeye yaptığımız somut tespitler var. Somut bir örnek vermek gerekirse Tire’de İYİ Parti diğer ilçelerden daha yüksek. Ciddi oy aldı. Bunun sebep ve sonuçlarını, yansımalarını analiz ediyoruz. Örneğin Menemen’de HDP İzmir genelindeki oyunun üzerinde bir oy aldı. Bunun sebep ve sonuçlarını analiz ediyoruz. İlçeler özelinde, İzmir geneliyle farklılıkları olan sonuçları çalıştık. Tespitlerimizi genel merkezle paylaştık. Partimizin aldığı oylarla cumhurbaşkanı adayımızın aldığı oyun arasındaki farkın sebeplerini sorguladık. İzmir’de bu fark Türkiye’deki farktan daha yüksek, bunun sebeplerini analiz ettik, genel merkezle paylaştık. Yerel seçimlerde bunun yansıması, İYİ Parti, HDP, AKP ve MHP’nin aldıkları oy oranlarını analiz ettik. Yerel seçimlerde partimizi başarıya taşıyacak çalışmalarda bize ışık tutacak sonuçlar elde ettik, genel merkezle paylaştık” şeklinde konuştu.

İTTİFAK DEMEYİZ DAYANIŞMA DERİZ!
CHP’nin kurabileceği ittifak özelinde açıklama yapan Yücel, “Demokrasi, cumhuriyet, hukukun üstünlüğü gibi kaygıları olan tüm seçmenler ve siyasi partilerle dayanışma içinde olabiliriz. Mevzuata göre ittifak yapmamız zaten mümkün değil. Ben bunu genel başkanımızla da paylaştım, il başkanları toplantısında da görüşüldü. Mevcut hukuksuz düzene karşı bizimle aynı kaygıları taşıyan kim olursa olsun biz gerekli dayanışmayı sağlarız. İttifak demeyiz, dayanışma deriz. Şahsi görüşüm de bu yönde. İl başkanlarına bu konuda yetki verilmesi diye bir şey konuşulmadı. Ben fikrimi söyledim, genel merkezin olumsuz bir bakışı yok. Yerel seçimlerde başka partilerle, tabanıyla ittifak yapabilirsiniz, yapamazsınız gibi bir dayatma söz konusu değil” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI’NIN İZMİR’DE BAŞARIYA ULAŞACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM!
İktidar partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) oluşturduğu Cumhur İttifakı’na değinen Yücel, “AK Parti-MHP ittifakı bizi kaygılandırmıyor. Bu olan bir şey. Geçmiş seçimlerde de yaşadık. Ama kaygılandırmıyor derken önemsemiyoruz, hafife alıyoruz anlamı çıkmasın. Böyle bir ittifakın İzmir’de başarıya ulaşacağını düşünmüyorum. İzmir’in belli kırmızı çizgileri var. İzmir demokrasiden, özgürlükte, hoşgörüden, yaşam tarzından taviz vermedi. Önümüzdeki seçimlerde de vermeyecektir” açıklamasını yaptı.  

2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!
“İzmir’deki belediyecilik anlayışı Türkiye’ye ve dünyaya örnek olmuş bir belediyecilik anlayışıdır’ diyen Yücel, “2014’te kaybedilen ilçelere baktığımızda aday belirleme hatalarından dolayı kaybedildi. Kötü belediyecilikten dolayı değil. Kimseyi suçlamak istemiyoruz ama küskünlükler yaratıldı. Başka partilerden aday olunmalar engellenmedi. Bu arkadaşlarımız kazanılarak sürece dahil edilebilirdi. Önümüzdeki yerel seçimde böyle hatalar yapılmaması için süreci saniye saniye takip edeceğiz. Doğru adaylarla gireceğiz. Bu işi doğru yapabilecek çok sayıda isim var. Tüm aday adaylarını sürece dahil edeceğiz” dedi.

‘CHP KAVGALI’ İMAJINI YIKACAĞIZ!
CHP’nin dışarıdan kavgalı göründüğüne dair yapılan algıyı yıkacaklarını ifade eden Yücel, “Biz o imajı bu dönem yıkacağız. CHP kırgın imajı yaratılıyor. Biz bu dönem o imajı yıkacağız. Bizim yöneticiler olarak kimseyi kaybetme lüksümüz yok. Seçmeni de kaybetme lüksümüz yok. Öncelikle kendi içimizde bunu başaramazsak seçmeni kaybetme lüksümüz yok lafı havada kalır. Kendi aday adaylarımızı kazanacağız. Tüm arkadaşlar bunun bilincinde. Hepimiz insanız. Geçmişte hatalar yapılmış olabilir. Tüm aday adayları birbirinden değerlidir. Hepsi CHP’lidir. Hiçbirinin partililiğini tartışmam. Bu görevler her ilçede ve büyükşehirde birer kişiye verilecek. Tüm örgütün aday olan arkadaşlarımızın arkasında durmaları için gerekli çabayı göstereceğiz” açıklamasını yaptı.

HERKESİ RAHAT BIRAKMIYORUZ
Görevde olan isimlerin aday adaylıklarını ilan ederek yarış içinde var olacaklarını da değerlendiren Yücel, “Herkesi bu konuda rahat bırakmıyoruz. Örgüt görevi olan arkadaşlarımızın örgüt görevi önceliklidir. Ancak belli ilçelerde görev verilecek arkadaşlarımız olabilir. Mevut yöneticilerimizden aday adayı olacaklar olursa yönetim içinden seçme değil il başkanlığıyla koordineli halde gerektiği takdirde komple revizyona gidilebilir, gerekirse bir arkadaşımız seçilir. Kimsenin bireysel davranma hakkı yoktur. Aday adaylıklarını engelleriz diye algılanmasın. Hassas davranılması gereken süreç. Örgütün başında sana ihtiyacımız var dememiz gereken arkadaşımız olursa söyleriz” dedi.

GENEL MERKEZDE NETLİK YOK!
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun 1 Ekim’de vereceği karara ilişkin konuşan Yücel, “Genel merkez kanadında büyükşehir noktasında bir netlik yok.  Aziz Kocaoğlu CHP’li bir belediye başkanı, görevinin başında. Aday adayı olsa da olmasa da şu anda Büyükşehir Belediyesi’nin adayının konuşulması için erken. Sayın Kocaoğlu 1 Ekim’de açıklama yaparsa bunu o zaman konuşuruz” ifadelerini kullandı.  

ADAYLARIN ÖRGÜT İÇİNDEN OLMASI KONUSUNDA TAVRIMIZI KOYACAĞIZ!
Yerel seçimlerde adaylıklar noktasında yaşanabilecek tartışmalarda takınacağı tavır hakkında bilgi veren Yücel, “Sorumluluk sahibi bir il başkanının nasıl davranması gerekiyorsa öyle davranacağız. Benim en büyük amacım seçim kazanmak. Ama şunlara da dikkat edeceğiz. Adayların çok gerekmediği takdirde örgüt içinden, CHP içinden adaylar olması konusunda tavrımızı koyacağız. Çok nitelikli, çok vasıflı, o bölge ve ilçe için gerekli, sevilen bir kişi olur, parti dışından da aday olabilir. Ama önceliğimiz, parti ve örgüt içinden adaylar olmasıdır. Bu arkadaşların göreve geldiklerinde yapacakları çalışmalara, sosyal demokrat belediyeciliği iyi bir şekilde yapacaklarına, partimizi temsil edeceklerine ve bu hususlara aday belirlenme sürecinde kriterler olarak dikkat edeceğiz. Yaşadığı kentle ilgili hayalleri olan, yaşadığı ilçeye eser bırakma kaygısı olan, somut projeleri olan, kenti geliştirecek arkadaşların görev alması konusunda, örgüt ve parti içinden gelmesi konusunda tavrımızı, görüşümüzü sunacağız” dedi.  

KONGREYLE GELDİM KONGREYLE GİTMEK İSTİYORUM
Kendisinin yerel seçimlerde bir hedefinin olmadığını söyleyen Yücel, “Kongreyle geldim kongreyle gitmek istiyorum. Diğer kongre belki genç belki kadın arkadaşıma bu görevi bırakırız. Adaylıkla ilgili talebim söz konusu değil” açıklamasında bulundu.

YENİ SÜREÇTE NELER OLACAK?
Yeni süreçte yapılacaklara dair bilgi veren Yücel, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun İzmir için beklentisinin yüksek olduğunu söyledi. Yücel seçimler için iddialı konuştu ve “Genel merkez İzmir ve CHP için bir anket çalışması yapıyor. Biz de bunun hazırlığı içindeyiz. Önümüzdeki günlerde olabilir. Ekim ayı içinde anket yaptırmayı düşünüyoruz. Genel başkanın İzmir’den beklentisi yüksek. Bize güveniyor. Ben hedefimi daha önce söyledim. Hedefimi 30 ilçe artı büyükşehir olarak koydum. Bizim bunu başaracağımızdan en küçük bir kuşkusu yok. Yarın Bergama, Kınık ve Dikili ilçelerinin mahalle temsilcileriyle Bergama’da, Cuma günü Aliağa, Menemen ve Foça’nın mahalle temsilcileriyle Menemen’de bir araya geleceğiz.  Önümüzdeki hafta Menderes ve Yarımada bölgelerinde toplantılara devam edeceğiz. 2019 yerel seçimleri bizim için çok önemli. Geneldeki iktidar yerelden geçiyor. Biz ne kadar çalışsak da milletvekillerimiz, genel merkezimiz ne kadar çalışsa da biz örgütümüzü bu sürecin içine dahil edemezsek başarılı olmamız mümkün değil. Önce mahalle temsilcilerimizle bir araya geleceğiz. Sonrasında sandık görevlileriyle bir araya geleceğiz. Onların bu süreçte aktif olmalarını sağlamak istiyorum. Onların öneri, görüşlerini dinlemek istiyorum. Takvim el verirse üyelerimizle de toplantılar yapacağız. 2019 yerel seçimlerine İzmir il örgütü olarak tabandan tavana kadar herkesi sürece dahil edip en iyi şekilde hazırlanacağız. Bir imza toplama süreci yaşandı. Bazı arkadaşlarımızla farklı düşündük. O arkadaşlarımız da en az bizler kadar CHP’lidirler. Yerel seçimler sürecinde onlarla beraber omuz omuza devam edeceğiz. O süreç yaşandı bitti” ifadelerini kullandı.  Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İbrahim ALİ MHP İlçe Başkalığına Adaylığını Açıkladı10 Eylül 2020
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Kuruluşunun 97. Yılını Kutladı.09 Eylül 2020
Temmuz Ayında AKP Selçuk İlk Sırada07 Ağustos 2020
Kızılay'a Siyaset Bulaştı05 Ağustos 2020
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı İlçemizi Ziyaret Etti.20 Haziran 2020
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018          
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Destekliyorum
Desteklemiyorum
Bilgi Sahibi Değilim

Sonuçlar
VİDEOLAR


 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH