Flaş Haber :
Hava Durumu
CHP Selçuk’tan Akp..
İçişleri Bakanlığı İzmir'in..
YEREL
​KENT BELLEĞİNDE İSKANDİL..
​KENT BELLEĞİNDE İSKANDİL SÖYLEŞİSİ
Bu Sefer TEMA Vakfı'na Bağışlayacak
Daha önce açtığı itibarsızlaştırma davalarını kazanan ve SMA hastası çocuklara bağışlayan Sengel iftira ve yalanlara hukuk kararları üzerinden cevap vereceğini söyledi.
​EFES SELÇUK’TA KÖY..
​EFES SELÇUK’TA KÖY AKADEMİLERİ BAŞLIYOR
Efes Tarlası Yaşam Köyü'ne..
HELP STEPS Programını Play Store’den indirip yürüdüğünüz adımları ana sayfa ikonunu tıklayarak Efes Tarlası Yaşam Köyü kampanyasına Adım gönder ikonuna basarak gönderebilir. Efes Tarlası Yaşam..
ARLEM’DE TÜRKİYE’Yİ..
ARLEM’DE TÜRKİYE’Yİ EFES SELÇUK TEMSİL EDECEK
'Ana Tanrıça'ya 350 metre..
'Ana Tanrıça'ya 350 metre uzaklıkta… Tarihe dinamit!
İzmir'in utanç tablosu!
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Derneği'nin yayımladığı ‘2022 Yılı Mayıs Ayı Raporu’na göre, Türkiye genelinde geçtiğimiz ay erkekler tarafından 35 kadın öldürüldü. İzmir’de ise;..
KİLOMETRELER YAŞAM..
DÖNÜŞÜM YAŞAM KÖYÜ’NDEN BAŞLAYACAK
​MAHKEME KARAR VERDİ: İTİBAR..
Başkan CERİTOĞLU SENGEL elde edilecek tazminat meblağını SMA hastalarına bağışlayacağını söylemişti. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz CERİTOĞLU SENGEL, Yeni Asır gazetesinde çıkan, gerçek dışı beyanlar içeren,..
​EFES SELÇUK’TA..
EFES SELÇUK’TA ATIKLAR KUŞ EVİ OLDU
Başarılı Psikiyatrist ve Psikoterapist..
Bir dönem Selçuk Devlet Hastanesinde de görev yapan başarılı Dr. Lara Utku İNCE, danışanlarına daha iyi hizmet verebilmek için Selçuk Devlet Hastanesinden ayrılarak Kuşadası'nda danışan kabulüne başladı.
.İZSU'nun yeni tarifesi belli oldu!..
Otomatik zam’ sistemine geçilerek her ay ÜFE’ye bağlanan İZSU’da Haziran ayı itibari ile uygulanacak yeni zamlı tarife açıklandı. Hayata geçirilen son zamlarla birlikte yılbaşından bu yana suya 5'inci kez..
İki Uçak Efes Selçuk..
Geçen sene meydana gelen çok sayıda orman yangınına yeterli müdahale gerçekleşemeyince Bakanlık tarafından uçak kiralandı
EFES SELÇUK’TA TOPLUMSAL..
EFES SELÇUK’TA HUKUK İŞLERİ KADINLARDAN SORULACAK
Dev zirve tamam… Neler konuşuldu?
Cumhuriyet Halk Partili İlçe Belediye Başkanları ile Fuar İzmir'de bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediye başkanlarının performansını değerlendirdi. İzmir'deki belediye başkanları ile gurur..
​Başkan SENGEL: Efes Antik Kenti Kanal..
Efes Anti Kenti’nin denizle buluşturulması için yürütülen proje ile ilgili açıklama yapan Başkan SENGEL: “ Antik Kent’e kadar kanalın gelmesi hiçbir şekilde mümkün değil.” Dedi.
BAŞKAN CERİTOĞLU SENGEL: GÖREVİMİ..
BAŞKAN CERİTOĞLU SENGEL: CHP İKTİDARINDA EFES SELÇUK’TA HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİM
Selçuk Ayasuluk Tepesi'nde..
İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Ayasuluk Tepesi'ndeki Saint Jean Kilisesi kazılarında bulunan 6 insan iskeleti, bölgenin 800 yıl önceki demografik yapısının anlaşılması için DNA incelemesine tabi tutulacak.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.