​CHP EFES SELÇUK 2.TUR İÇİN HAZIR

18 Mayıs 2023
0 Haber Yorum
BELEDİYE ÇALIŞANLARI VE PARTİLİLERDEN TAM DESTEK

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 2.tur hazırlıklarına başlayan CHP Efes Selçuk İlçe Örgütüne belediye çalışanlarından ve partililerden tam destek geldi.
 
CHP Selçuk İlçe Binasına gelerek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2.tur için göreve hazır olduklarını belirten belediye çalışanları ve partililer herkesi göreve davet ettiler.
 
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti'nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına adım adım yaklaşırken bu ruh ve kararlılıkla daha çok çalışacaklarına vurgu yapan CHP Efes Selçuk Gençlik Kolları Başkanı Mithatcan Durur, ilçedeki tüm gençleri CHP çatısı altına davet ederek; "Az kaldı, kazanacağız" dedi.

Parti binasına akın eden vatandaşları ve belediye çalışanlarını gören Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı: "Buradayız, kazanacağız... Partimize gelerek umut ve kararlılığımıza güç veren çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ya hep beraber ya hiç birimiz!"

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.