Efes Maratonu 18 Kasım günü Selçuk İstasyon meydanında başlayacak

08 Ekim 2018
1 Haber Yorum
18 Kasım 2018 pazar günü olucak yarışın programı işe Start ve Finish: Selçuk Tren İstasyonu 09.00 – 21K Start 09.15 – 10K Start 09.30 – 5K Start 12.00 – ÖDÜL TÖRENİ

Organizasyon 18 Kasımda  Selçuk İstasyon Meydanında gerçekleşecek.

17 Kasım Cumartesi Günü istasyon meydanında porcu Chip Dağıtımı – Makarna Partisi Chip dağıtımı sırasında yapılacak.

18 Kasım 2018 pazar günü olucak yarışın programı işe
Start ve Finish: Selçuk Tren İstasyonu
09.00 – 21K Start
09.15 – 10K Start
09.30 – 5K Start
12.00 – ÖDÜL TÖRENİ

Organizasyondan yapılan açıklmada:" Bir şehri keşfetmenin en kolay yolu orada koşmaktır. Antik kent Efes'te gerçekleştireceğimiz. International Ancient City Ephesus Half Marathon sayesinde tarihi bir yolculuğa hazır mısınız? Gelin bu kültürel maratonda hep birlikte koşarak, tarihi mirasımıza sahip çıkalım. Selçuk Belediyesi ev sahipliğinde, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu ve Türkiye Atletizim Federasyonu Desteğiyle, IAFF Atletizim kurullarına uygun olarak yapılacaktır. Hepinizi sportif ve kültürel koşumuza davet ediyoruz." denildi
 
Başvuru Linki: http://www.ephesushalfmarathon.com/yarisma-hakkinda/kayit-bilgileri/

YARIŞMA BİLGİLERİ

Internatıonal Ancıent City Ephesus Half Marathon ‘u 21.097,5 km ,10 km, ve 5 km olarak 3 ayrı kategoride gerçekleştirilecektir.
Başlangıç ve Bitiş Noktası: Yarışma Selçuk Tren İstasyonundan başlayacak olup, başlangıç noktasında son bulacaktır.

Internatıonal Ancıent City Ephesus Half Marathon ‘u “IAAF’’ kuralları çerçevesinde gerçekleşecektir. Yarış ve Güzergâh Kontrolü Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından ve güzergâhta/bitiş noktasında yer alan Resmi Hakemler ve Tasnif ekibi tarafından gerçekleştirilecektir.

Yarışma ile ilgili sağlık, güvenlik, ulaşım, yarışma parkurunun hazırlanması ve göğüs numaralarının temini, Chip sistemi kurulumu yarışmayı düzenleyen Selçuk Belediyesi ve Ömür Spor Malzemeleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından sağlanacaktır.

Yüklenici Firma yarışmanın bitiminde yarışma sonuçlarını yazılı ve kayıtlı olarak hakem çizelgeleri ile birlikte teknik delegeye teslim edecektir. İl Temsilciliği resmi sonuçları onaylayarak Organizasyon Koordinatörüne teslim edecektir.
Katılımcılar kendilerine ait özel içeceklerini 17 Kasım 2018 tarihinde teslim edebilirler.
Yarışma bitiminde tüm katılımcılara anı madalyası ve kumanya verilecektir.
Sağlık ve Güvenlik: Sağlık ve Güvenlik hizmetleri Yarışma öncesi ,yarışma anında ve sonrasında hizmet verecektir.
Su ve Sünger İstasyonları: Yarışmada 2,5-5-10-15-20. kilometrelerde su istasyonu ve 7,5-12,5-17,5 kilometrelerde ise sünger istasyonu bulunacaktır.
 
KAYIT BİLGİLERİ

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile ödeme yapmış olan katılımcılarımız kayıt onaylarını ve göğüs numaralarını internet sitemizde online kayıt bölümünde linki bulunan Kayıt Sorgulama sayfasından TC kimlik numaraları ile öğrenilebilir. Havale yoluyla ödeme yapan katılımcılarımız kayıt işlemini tamamlandıkları gün ödeme işlemini gerçekleştirmek zorunda. Yarışmanın son kayıt tarihine kadar ödeme yapılmayan kayıtlar sistem tarafından iptal edilecektir.
 
Havale yolu ile işlem yapan katılımcılar ödeme yapıldıktan 2 gün sonra online kayıt bölümünde linki bulunan Kayıt Sorgulama sayfasından TC kimlik numaraları göğüs numaralarını öğrenebilirler.
Kayıt onayı için E-Posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.
Kayıt Ücretleri
* Katılım Ücreti: 85 TL
 
* 5 tl Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından tüm özel koşu organizasyonlarına uygulanan zorunlu kişisel sağlık sigorta bedelidir.
* Branş değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.
* Son kayıt tarihi: 15.11.2018
 
Kayıt İptali: Herhangi bir sebeple marathona katılmama durumunda kayıt bedeli iade edilemez, kayıt başkasına devredilemez ve isim değişikliği yapılamamaktadır
 
Göğüs numaraları renkleri:
 
Yarı maraton : 21K :MAVİ
10K : YEŞİL
5K: SİYAH

Yorumlar(1)
  Kadir:
[08.10.2018 - 11:22]  
Efes maratonunu izlemeye gitmeyi düşünüyorum, gerçekten çok iyi bir organizasyon. Amatör izmir takımı olan ülkü spor hakkında bilgi için https://www.ulkuspor.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.