Efes Bizimdir.

04 Şubat 2022 - 1536 okunma
 
 
Nedir bu Efes Selçuk'un çektiği...

Hiç mi bitmeyecek bu çile...

Bir dert bitti derken, başkası başladı gene...
 
Milyonlerca borçla devir alınan belediyenin borçlarını  herşeye rağmen kapatmaya, personelin maşlarını gecikmeden yatırmaya çalışan ve bunu da bugüne kadar doğru ekonomik politikalarla başaran Efes Selçuk belediyesinin başını, yıllardır belediye tarafından işletilen Efes otoparkının ihaleye çıkarılma endişesi sardı.
 
Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in önderliğinde tüm siyasi partilerin Efes Selçuk'un çıkarları için haziran ayından itibaren bir araya gelmeleri ve Efes Selçuk'un ekonomik geleceğini etkileycek bu önemli gelişmede hiç bir siyasi düşünce ayrımı yapmaksızın, tek amaçta buluşmaları kamu oyunda taktirle karşılanmıştı.
 
Siyaset üstü olan ilçemizin çıkarları hepimiz için herşeyden önemli. Kent konseyinin öncülüğünde Başta iktidar ortakları, muhalefet partileri, ilçemizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum örgütleri ve en önemlisi halkımız tarafından, Kültür Bakanligina ve gerekli kurumlara ilçemizin yaşayacağı mağduriyet iyi bir sekilde anlatılmali. Gözle görülür, elle tutulur girişimler yapılmalıdır. 
 
İlçemizden gidecek bir TL.'bile çok önemli. En önemli gelir kaynağı oto parklar olan Belediyemiz, bu süreçte bu mücadeleyi kayberse, yarın sıra Meryem Ana otoparkına, Şirince otoparklarına da gelecek demektir. Buradan gidecek paralar unutulmamalıdır ki sizin, benim Selçuk halkının paralarıdır.
 
Perşembe aksamı Efes Selçuk Kent konseyi tarafından yapılan toplantıda alınan karla Cumartesi günü Saat:13.00'da Tüm siviltoplum örgütlerinin, tüm siyasi partiler ve Efes Selçuk Halkının katılımıyla Efes antik kentinde bir imza kampanyası düzenleme kararı alındı. Efes Selçuk'un geleceği için hepimiz orda olmalı ve bir imzada bizler atmalıyız.
 
#efesbizimdir
 
 
Not 1: Bu süreçte kim payına düşen görevi yerine getirmezse, halkimizin vicdaninda affedilmeyeceğinide unutmamalidir.
 
Not 2: Bu haksızlığı cimer aracılığı ile Kültür Bakanlığınada bireysel olarak iletebilirsiniz.

Not 3: Yaptığımız paylaşımlara lütfen 
#efesbizimdir hashtag'ını koyalım.
Uğur GÜLBAY diğer yazıları
x

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Yazarlar Yazarlar
Selçuk Deprem Toplanma Alanları Selçuk Deprem Toplanma Alanları
İletişim İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.